Komentāri
11 apģērbu raksti, kuriem ir jāatrodas ikvienas sievietes skapī

Lai arī mode var mainīties ik dienu, ik mēnesi, ik gadu, tomēr ir lietas, kas nekad nemainās un modē paliek vēl šobaltdien. Apskati, kuriem apģērbu rakstiem vēl ir jāatrodas tavā skapī.

Saskaroties ar ik rīta rituālu, kad sev sakām: ”man nav ko vilkt mugurā”, atverot skapi, parādās nedaudz cita aina. Durvis plaši pavērtas un drēbju kaudzes kā vulkāna izvirdums, krīt viena pēc otras ārā. Stāvot saprotam, ka tomēr nav tik traki kā izskatās, un jaunus apģērbus un aksesuārus vēl neiegādāsimies, jo ar vecajiem labajiem trikiem varam izskatīties modernas un stilīgas. Šodien ielūkojies savā garderobē, meklē šos vienpadsmit apģērbu rakstus, ar kuriem tu būsi moderna ik dienas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl