10 vienkāršas lietas, ko vīri gaida no savām sievām

Komentāri

2. Seksīgs sekss

2/11

Nost ar histēriju

Foto: pixabay.com

Foto: pixabay.com

Patiesībā jau vīrieši ļoti pacietīgi attiecas pret mūsu emocionālajiem uzplūdiem, un viņi ir pieņēmuši to, ka esam jūtīgas būtnes. Tomēr, ja sarīkojam pamatīgu raudāšanu un histēriju katru otro dienu, tad pat vispacietīgākajam un mīlošākajam vīrietim tas ir par daudz. Turklāt mūsu mīļotie par pilnīgi nepieņemamu uzskata emociju izvirdumus citu cilvēku klātbūtnē.

2. Seksīgs sekss

2/11
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl