Komentāri
10 veidi, kas varētu palīdzēt puisim tevi iemīlēt vēl vairāk

Lai arī mīlestība var plaukt un zelt dienu dienā, tomēr ir mirkļi, kad jūs saskaraties ar sīkiem, ikdienišķiem strīdiem. Šā iemesla dēļ esam apkopojušas 10 veidus, kas var likt tavam puisim tevi iemīlēt vēl vairāk.

Sekss ir viena no prioritātēm attiecībās un puiši bez tā, iespējams, dzīvot nevar, bet ir arī citas lietas, ka var likt tavam puisim smaidīt un pat sarkt. Pasakot pat šo vienkāršo frāzi, es tevi mīlu, otra pusīte jutīsies novērtēta un gandarīta, ka blakus atrodas mīloša sieviete. Arī rīta brokastis un garas pastaigas var likt tavam puisim uz dzīvi raudzīties ar priecīgām un mīļām kucēna acīm. Apskati fotogaleriju, un smel iedvesmu, kā tu varētu iedvesmot savas otrās pusītes dienu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl