10 lietas, ko vīrieši sagaida no attiecībām!

3 komentāri
10 lietas, ko vīrieši sagaida no attiecībām!

Kas gan var būt labāks par attiecībām, kurās viens otru saprotam no pusvārda, bez paskaidrojumiem un liekiem kašķiem. Šķiet pārāk sapņaini, bet patiesībā attiecībās jāņem vērā arī otrās pusītes vēlmes un vajadzības. Ko gan vīrieši vēlētos sagaidīt no attiecībām?

Vīrieši nav būtnes, kas uzbūvētas no mūra. Arī viņiem ir nepieciešamas mīļas sarunas, laiski kino vakari un sirsnīgi apskāvieni. Nereti vīrieši noslēdzas un par sev svarīgām lietām nevēlas runāt, jo tās var būt pārāk intīmas, bet tieši šā iemesla dēļ, mēs, sievietes, esam, lai savai otrai pusītei palīdzētu tās risināt.

Sociālā komunicēšana, atbalsts, cieņa un brīvības garša, to visu vīrietim ir nepieciešams izbaudīt, lai attiecības būtu veiksmīgas. Aizmirsti par greizsirdību. Ja vīrietis tevi mīl, viņš sānsoli neveiks. Esat tuvi, apmierināt viens otru ne tikai fiziski, bet arī emocionāli un viss izdosies. Šodien piedāvājam aplūkot 10 lietas, ko vīrieši vēlas sagaidīt no attiecībām. Tās skaties pievienotajā fotogalerijā.

Foto

TOP komentāri

  • Lienjux
  • Saldā
    0 0 0

    Saldā

    To ko viņi ir gaidījuši ilgi,jo mēs jau arī sievietes esam mīļas,un arī gribam mīļus apliecinājumus,a nevis rupjību,un pārmetumus. Tādēļ lai vīrieši arī mūs ciena,un mēs cienīsim arī viņus.:-) :-) :-)
  • lola

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl