10 lietas, ko izbauda brīvas sievietes

6 komentāri
10 lietas, ko izbauda brīvas sievietes

Vai tev patīk būt brīvas sievietes statusā? Lai gan pastāv uzskats, ka cilvēki bez otrām pusītēm ir vientuļi, tas ir absolūti maldīgi. Bieži vien tie, kuri nav attiecībās, spēj pavadīt laiku daudz jautrāk un produktīvāk. Šajā rakstā par to, ko sapratīs tās, kuras izbauda būšanu brīvas sievietes statusā.

Neviens neietekmē tavus lēmumus

Vienīgais cilvēks, ar kuru tev ir jārēķinās, – esi tu pati! Jebkurš lēmums, kuru pieņem, ir uz pašas sirdsapziņas, vai nu pēdējā brīža ceļojums uz kādu no Eiropas pilsētām, vai satikšanās ar draudzenēm piektdienas vakarā. Rīkojies spontāni un dari visu, lai sevi iepriecinātu.

Laika pavadīšana vienatnē

Un šis nav domāts sliktā nozīmē. Laiks, ko pavadām vienatnē, nenozīmē, ka mums nav ko darīt. Šo brīvo laiku var aizvadīt sporta zālē, pastaigājoties gar jūru, pagatavojot kaut ko garšīgu un vēl, un vēl! Brīvais laiks ir domāts, lai sakārtotu sevi un darītu lietas, kas dara laimīgu.

Viss ir tieši tā, kā vēlies

Sākot ar ledusskapja sastāvu, beidzot ar mājas interjera izveidi. Pozitīvi ir tas, ka, esot vienai, tev nav jāvāc aiz kāda cita netīrie trauki, izmētātas zeķes un citas lietas, kas nemaz nepieder tev.

Foto: Pixabay

Foto: Pixabay

Koncentrējies uz savām prioritātēm

Esot viena, vari saplānot savu laiku, kā arī prioritātes. Karjera, mācības, draugi vai mājas – izvēlies, kam veltīsi savu enerģiju vairāk, nedomājot par cilvēku, kas tevi varētu iespaidot vai pat atturēt no saviem sapņiem.

Nekādu kašķu

Tu noteikti esi atklausījusies to, ka draudzenes nepārtraukti stāsta par savām problēmām ar vīriešiem un nemitīgajiem strīdiem. Vari uzelpot! Tev tas nav jāpiedzīvo, līdz ar to mazāk stresa tavā dzīvē.

Sava privātā telpa

Tev ir laiks mājas rituāliem – sejas maskām, pretpiņņu līdzekļiem un citām lietām, kuras citu acīs neizskatīsies pārāk pievilcīgi. Tev ir sava privātā telpa, lai sevi sakoptu, nevienam neredzot.

Kontrole pār TV pulti

Vai datoru mājās un radiostaciju automašīnā. Ja tev patīk Dejo ar zvaigzni, skaties to, un neviens no malas nekliegs, lai izslēdz televizoru. Tev ir kontrole pār medijiem tavā mājvietā, skaties, ko vēlies un cik ilgi vēlies. :)

Foto: Scanpix

Foto: Scanpix

Nav jāmeklē balanss starp attiecībām un draugiem

Bieži vien otras pusītes mēdz būt greizsirdīgas, ja laiku pavadi ar saviem draugiem, vēl jo vairāk, ja to starpā ir vīriešu kārtas pārstāvji. Esot brīvas meitenes statusā, velti laiku draugiem un ģimenei!

Nedomā par ”nobāzēšanos”

Kamēr esi viena, tev nav jādomā par kāda cita mantām, skatupunktu vai, vēl ļaunāk, attapšanos, ka esi kopā ar pilnīgi sev nepiemērotu cilvēku. Izbaudi laiku, kamēr esi brīva sieviete, lai tikai vēlāk būtu gatava “nobāzēties” un veidotu nopietnas attiecības.

Nav jādalās ar gultu

Gulēšana zvaigznītē mēdz būt tik patīkama! Tavi spilveni, tava sega – tikai un vienīgi tev!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl