10 lietas, ko dara laimīgi pāri

6 komentāri
10 lietas, ko dara laimīgi pāri

Šeit netiks pieminēts sekss vai kaislīga skūpstīšanās. Mazās dzīves lietiņas ir tās, kuras bieži nepamanām. Šeit ir 10 lietas, ko dara pāri, kuri ir laimīgi savās attiecībās. Vai piekrīti? :)

Kopīgs treniņš

Jums beidzot ir brīva diena, tad kāpēc lai to pavadītu treniņā, jūs vaicāsit? Ir pierādīts, ka kopīgas fiziskās aktivitātes rada prieka sajūtu un enerģiju abiem partneriem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Garas pastaigas

Laimīgiem cilvēkiem nav nepieciešams īpašs pasākums vai gadījums, lai būtu kopā. Vienkāršas lietas, piemēram, pastaiga, ir lielisks veids, lai būtu kopā un runātos, kā arī baudītu dabu.

Izklaides atsevišķi

Tikai tāpēc, ka esat pāris, nenozīmē, ka visur jābūt kopā. Izklaides atsevišķi pierāda, ka uzticaties viens otram. Ir vajadzīgs pabūt arī šķirti kādā nedēļas nogalē.

Rokās sadošanās

Publiskajā vidē sadošanās rociņās vai skūpsts pie Centrālās stacijas tikai pierādīs, ka abu starpā ir liesmiņa. Šāds žests tikai un vienīgi atgādina par to, ka viss ir kārtībā un partneris tiek mīlēts.

Ceļošana

Laimīgi pāri nebaidās no lieliem plāniem un organizē kopīgus ceļojumus. Pat ja kādā nedēļas nogalē tiek rīkots brauciens apkārt Latvijai vai uz kaimiņvalstīm, tas būs lielisks piedzīvojums, kas paliks atmiņā.

Dalīti smiekli

Noskatieties smieklīgu komēdiju! Smejieties! Vīrieši iemīlas savu mīļoto smieklos, gluži tāpat sievietes jūtas pacilājoši, ja viņu vīrieši spēj pasmieties par dzīvi.

Virtuves izklaides

Viens no lieliskākajiem kopā pavadīšanas veidiem ir maltītes gatavošana. Pēc tam abi kopā baudiet kopā pagatavoto ēdienu vai aiciniet ciemos draugus!

Diendusa

Šeit netiek runāts par seksu. Diendusa un mīļi apskāvieni viens otra rokās jūs tikai satuvinās.

Pārsteigumi

Kāda negaidīta dāvaniņa uzturēs romantisku gaisotni attiecībās. Nevajag pārspīlēt, pat ar mazāko nieciņu, piemēram, trauku nomazgāšana vai “kinderolas” uzdāvināšana, ir kaut kas mīļš un neviltots.

Klusēšana

Ja jūties ērti blakus savam partnerim pat tad, ja neko neapspriežat, ir skaidrs, ka attiecībās viss ir kārtībā. Dalīts klusums liecina par to, ka jūties droši.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl