10 pazīmes, kas liecina, ka vīrietis tevi mīl un nevēlas pazaudēt

11 komentāri
10 pazīmes, kas liecina, ka vīrietis tevi mīl un nevēlas pazaudēt

Mīlestība nav lieta, ar ko var jokoties, jo kas gan var būt ļaunāks par salauztu sirdi? Lai puisis tevi nepieviltu, tev ir jāzina, kādas 10 pazīmes liecina, ka viņš tevi mīl vairāk par sevi.

Vīrieši ir gatavi uz jebko, lai tikai meiteni nepalaistu brīvsolī, un darītu visu, lai viņu iekarotu. Tie var būt gan jauki nodomi, kas apliecina, ka vīrietis tiešām vēlas tevi iepazīt un pavadīt laiku kopā, gan arī slikti, kas liecina, ka viņam tu esi vajadzīga tikai vienas nakts sakaram.

Bet šodien metam jokus pie malas, jo ne visi vīrieši ir vienādi un tik tiešām ir tādi, kuri ir gatavi par tevi rūpēties un darīt visu, lai tu būtu laimīga.

Ja kāds tevi mīl, viņš darīs visu, lai tevi nepazaudētu. Ieskaties fotogalerijā un apskati 10 pazīmes, kas liecina, ka vīrietis tevi mīl, nevēlas tevi zaudēt un ir gatavs pierādīt, ka viņš ir tieši tas, kurš tev vajadzīgs.

TOP komentāri

  • Mīlums
  • Ugis vilberts
    +2 +2 0

    Ugis vilberts

    Dzive gadas ka puisis iemilas lidz ausim un meitene tevi nemil tikai spelejas un smejas par tevi un liek raudat un visadus sudus taisit del vinas.
  • Meitenes mierīgas

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl