9 komentāri
10 lietas, kas pierāda, ka vīrietis tevi mīl un nevēlas tevi pazaudēt!

Mīlestība nav tā lieta, ar ko var jokoties, jo kas gan var būt ļaunāks par salauztu sirdi? Lai puisis tevi nepieviltu, tev ir jāzina, kādas 10 pazīmes liecina, ka viņš tevi mīl vairāk par sevi.

Vīrieši ir gatavi uz jebko, lai tikai meiteni nepalaistu brīvsolī, un darītu visu, lai viņu iekarotu. Tie var būt gan jauki nodomi, kas apliecina, ka vīrietis tiešām vēlas tevi iepazīt un pavadīt laiku kopā, gan arī slikti, kas liecina, ka viņam tu esi vajadzīga tikai vienas nakts sakaram. Bet šodien metam jokus pie malas, jo ne visi vīrieši ir vienādi un tik tiešām ir tādi, kuri ir gatavi par tevi rūpēties un darīt visu, lai tu būtu laimīga. Ja kāds tevi mīl, viņš darīs visu, lai tevi nepazaudētu. Ieskaties fotogalerijā un apskati 10 pazīmes, kas liecina, ka vīrietis tevi mīl, nevēlas tevi zaudēt un ir gatavs pierādīt, ka viņš ir tieši tas, kurš tev vajadzīgs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl