10 lietas, kas liecina, ka attiecībās viss ir kārtībā

Komentāri
10 lietas, kas liecina, ka attiecībās viss ir kārtībā

Skaties.lv sadaļa Sievietei ne reizi vien rakstījusi par to, kas liecina, ka attiecībās ir krīze, kā rīkoties attiecīgajā situācijā, ja mīļotais grib citu, kā arī citus rakstus, kuros manāms tas, ka attiecības ne vienmēr beidzas ar laimīgām beigām. Ja vēlies pārliecināties, ka tavās attiecībās viss ir kārtībā, salīdzini tās ar šiem laimīgu attiecību paradumiem.

Jūs esat labākie draugi

Ja viņš zina visus tavus noslēpumus, kā arī tu nekaunies no savām mazajām dīvainībām, tas nozīmē, ka jūsu attiecībās viss ir kārtībā. Viņš saprot tevi labāk par visiem, un tikai viņam tu vari izstāstīt ko tādu, ko citi nezina par tevi.

Labas attiecības ar mīļotā ģimeni

Viņa ģimene ir arī tava ģimene. Tas nekas, ka viņa jaunākais brālis ir kaitinošs. Tu zini, ka katrs rīts vecāku mājās būs kā savās, jo tev būs iespēja pabrokastot kopā ar mīļotā tuvajiem cilvēkiem. Galu galā, ļoti daudz par cilvēku var pateikt pēc tā, cik labas attiecības viņam ir ar saviem ģimenes locekļiem.

Kopīga pamošanās

Tas nekas, ka pirms gulētiešanas jūs sociālajos tīklos pavadāt vairāk laika nekā sarunājoties vienam ar otru. Jūs kopā aizmiegat un kopā pamostaties. Kas var būt skaistāks par skūpstu pirms gulētiešanas un rīta kafiju gultā ar mīļoto?

Jums katram ir savi draugi

Lai arī jūs abi esat viens otram tuvākie cilvēki, ir svarīgi neaizmirst par to, ka katram no jums ir arī savi draugi, ar kuriem aiziet papusdienot vai doties piektdienas vakarā nedaudz izklaidēties.

Joprojām staigājat rokās sadevušies

Šī pazīme ir viena no tām, kas tur jūs kopā. Tas ir tik romantiski redzēt mīlniekus, kas staigā, rokās sadevušies!

Tev pat nenāk prātā pieskarties viņa telefonam

…jo jūs uzticaties viens otram.

Saki visu, ko domā

Ja tev nepatīk viņa džinsi, tad pasaki to. Ja vēlies doties ārpus pilsētas kopīgajā brīvdienā, piedāvā viņam to. Stabilās attiecībās nekautrēsies paust savu viedokli, pat ja tavs viedoklis var atšķirties no mīļotā viedokļa.

Sekss

Pašsaprotami, bet ļoti nozīmīgi atcerēties par seksuālo dzīvi un tās padarīšanu krāsaināku, ja esat ilgtermiņa attiecībās.

Nemainiet viens otru

Tev jāmācās sadzīvot ar mīļotā mazajām nepilnībām, jo arī tev tādu ir. Atcerieties, kāpēc iemīlējāties viens otrā.

Nav tāda “neveiklā klusuma”

Pat klusējot, jūs viens otra klātbūtnē jūtaties ērti, un tas ir pats galvenais. Bieži vien klusēšana pasaka vairāk nekā simtiem vārdu. Ieskaties mīļajam acīs un pasaki visu, ko domā. Cik daudz viņš tev ir devis, cik pateicīga esi par viņu savā dzīvē. Mīliet viens otru!

Foto: #FollowMeTo romantiskais pārītis

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl