10 lietas, kas ir drausmīgākas par krāpšanu

Komentāri
10 lietas, kas ir drausmīgākas par krāpšanu

Krāpšana ir viens no ātrākajiem veidiem, kas var pilnīgi iznīcināt attiecības. Bet, dzīve mēdz piespēlēt lietas, par kurām tu pat neesi domājusi, vai zinājusi, ka kas tāds ir iespējams. 

Tad kad attiecības ir kā uz naža asmens, tad pēc palīdzības bieži vien mēs griežamies pie draudzenēm. Pieredze, mums, sievietēm, ir bijusi visdažādākā. Citas ir tikušas krāptas, otras pašas ir padevušās sānsoļiem. Katra attiecību kļūda, ir liela dzīves mācība, no kuras varam izvairīties, veidojot jaunas attiecības, cerot, ka tās būs veiksmīgas un beigsies ar pasakas cienīgu stāstu. Lai situāciju labotu, un tu sastaptu savu ideālo otro pusīti, ar kuru zini, ka ir vērts dzīvot kopā, esam apkopojušas 10 lietas, kas ir drausmīgākas par pašu krāpšanu un sānsoļiem. Kādas tās ir, skaties foto galerijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl