Komentāri
10 kosmētikas lietošanas noteikumi, kuri jāzina ikvienai no mums

Iespējams, daudzām no mums kosmētikas lietošana ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa. Mēs pamostamies, lai iekarotu pasauli ar savu skatienu vien!

Tomēr šī pasaules iekarošana var apstāties pie tā, ka īsti nezinām, kā pareizi uzklāt tonālo krēmu vai ko iesākt ar konsīleri vai bronzeri. Šajā galerijā tu uzzināsi desmit pamatnoteikumus visiem kosmētikas līdzekļiem, kas pavisam noteikti atrodas tavā kosmētikas maciņā, bet, iespējams, nekad nav tikuši lietoti. Piedāvājam tev atklāt faktus par acu kosmētiku, kā arī, ko iesākt, lai sejas āda izskatītos perfekti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

10 kosmētikas noteikumi

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl