10 kārdinājumi, kas var pazudināt attiecības

Komentāri
10 kārdinājumi, kas var pazudināt attiecības

Kārdinājumiem pakļauties ir viegli, bet ne tik viegli no to sekām, tikt vaļā. Ir dažāda veida kārdinājumi, kas var sagraut attiecības, neskatoties uz to, ka tu un tava otrā pusīte viens otru ļoti mīlat.

Strīdu laikā, kad esi dusmīga uz viņu, atzīsti, dažkārt mēdz aizdomāties, ak, kāpēc tu man esi vajadzīgs, es varu atrast labāku, bagātāku, skaistāku. Diemžēl mūsu kārotākās vēlmes var novest mūs pie attiecību iznīcības un pazudināt savu mīļoto cilvēku. Ja tu nevēlies būt viena, un nejusties kā vecmeita, tad savā dzīvē apsver daudzveidību, iemācies piedošanu un pieņemt partneri. Iepazīsties foto galerijā ar desmit kārdinājumiem, kas var nogremdēt tavas attiecības ar mīļoto cilvēku. Ja neesi pārliecinājusies, vai viņš ir tavs īstais un vienīgais, pazīmes, kas par to liecina, vari apskatīt šeit.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl