10 jautājumi, kas mainīs Tavu dzīvi

1 komentārs

2. Kā vārdā es cīnos?

2/11

Es dzīvoju, lai strādātu, vai strādāju, lai dzīvotu?

Foto: Flickr.com/Sam Churchill

Foto: Flickr.com/Sam Churchill

Viena no svarīgākajām atslēgām, lai mēs justos laimīgas, ir līdzsvars starp darbu un dzīvi. Mūs visus var iedalīt divās lielās grupās: pienākumu cilvēkos (dzīvei ir jābūt strukturētai) un baudas cilvēkos (dzīve ir dota, lai priecātos). Psihoterapeite Aiga Abožina norāda: kad esi sapratusi, pie kura tipa piederi, tev jāuzdod sev jautājums – cik lielā mērā tev piemīt īpašības no pretējā? Ja tu dzīvo, lai baudītu, tad kādas ir tavas atbildības? Ja esi pienākumu cilvēks, kad pēdējoreiz un cik bieži no sirds izpriecājies? Jo dzīvē ir jābūt līdzsvaram. Nav pareizu vai nepareizu modeļu, un skaidrs, ka dzīves baudītāja neuzņemsies tik daudz darbu kā pienākumu cilvēks, taču svarīgi ir neiekrist galējībās. Jo abas galējības paredz vientulību. Vienā tu paliec viena, jo citi secina, ka uz tevi nevar paļauties, otrā – pārmēru strādājot, radi iespaidu, ka tev svarīgs vien darbs. Tāpēc brīdī, kad jūti, kaut kā ir par daudz, nospied bremzes pedāli!

2. Kā vārdā es cīnos?

2/11
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

  • Lāsma
    0 0 0

    Lāsma

    Labs un iedvesmojošs raksts, liek paskatīties reālāk uz daudzām lietām. Iesaku izlasīt, ja arī kādu tas neuzrunās, vismaz būs viela pārdomām, ka dzīve nav gluži rožu dārzs un viss labais un jaukais nāk ar ieguldītajām pūlēm un degsmi, ticību.:)) Veiksmi!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl