10 interesanti fakti par suņiem, kurus tu nezināji

Komentāri
10 interesanti fakti par suņiem, kurus tu nezināji

Suņi tiek dēvēti par cilvēka labākajiem draugiem. Šie mājas mīluļi slēpj sevī ko tādu, ko pavisam noteikti vēl nezini, tāpēc Skaties.lv piedāvā uzzināt interesantus faktus par mūsu četrkājainajiem draugiem!

Suņi ir spējīgi uztvert līdz 250 vārdiem un zīmēm. Vidēja izmēra suns inteliģences ziņā tiek piedēvēts divgadīgam bērnam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Suņiem nepatīk, ja tos apskauj.

Suņu kaklasiksnas ar asumiņiem tika izgudrotas senajā Grieķijā un sākotnēji bija paredzētas, lai aizsargātu suņu rīkles no vilku kodumiem.

Senajā Ķīnā imperatora pēdējā aizsardzība bija neliels Pekiniešu suns, kurš tika paslēpts viņa piedurknēs.

Bītlu dziesmā A day in the Life tiek izmantoti pāris augstie toņi, kurus spēj sadzirdēt vien suņi.

Pakalpojumu jeb servisa suņi tiek īpaši mācīti, lai zinātu, kad viņiem jāpilda pienākumi. Kad viņiem tiek uzlikts iejūgs, viņi zina, tas ir laiks darbam. Kad tie tiek noņemti, tie nekavējoties kļūst jautri un enerģiski.

Bērnībā Taigers Vuds stostījās un, lai no tā atbrīvotos, pirms gulētiešanas ilgi sarunājās ar savu suni.

Jaunzēlandē atrodas māja, kas ir suņa izskatā.

Suņa degungals ir slapjš, un tas palīdz izprast, no kurienes nāk konkrēta smarža.

Ja palēlinājumā skatāmies video, kurā suņi dzer ūdeni, izskatās, ka tie izmanto mēles aizmuguri. Kā izrādās, nesen veiktā pētījumā ir pierādīts, ka tā tomēr nav taisnība, un suņi ūdeni smeļ mēles priekšpusē.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl