10 iespējas, kā attīstīt sevī ekstrasensa spējas

2 komentāri
10 iespējas, kā attīstīt sevī ekstrasensa spējas

Bieži vien mēs, sievietes, nenoticam savai intuīcijai, kas beigu beigās izrādījusies pareiza. Spējas, kas var šķist smieklīgas, mēs atstājam novārtā un nepievēršam tām uzmanību, lai arī zinām, ka mūsos rit kripatiņa raganas.

Vai kādreiz esi pieskārusies objektam, sajutusi dīvainas lietas un centusies to izprast? Vai arī, strīda laikā vari vienkārši nolasīt cilvēku pēc viņa sejas? Neatstāj savas noslēptās spējas pavārtē, ja vari tās attīstīt un kļūt par ko vairāk nekā stipru sievieti.

Nebaidies izmantot to, ko esi ieguvusi pateicoties dabai vai augstākiem spēkiem, ej uz priekšu un mēģini savas spējas attīstīt. Bet, kā to vislabāk panākt, ir jāzina tev pašai. Šodien smēlāmies idejas un apkopojām desmit dažādus veidus, kas varētu palīdzēt sevī attīstīt ekstrasensa spējas. Kas būtu jādara, skaties pievienotajā fotogalerijā.

Nepalaid garām un izlasi personstāstu par Ekstrasensu cīņas varoni Merelinu Kerro šeit. 

Foto

TOP komentāri

 • Skolnieciņš
  0 0 0

  Skolnieciņš

  "Neizmanto savas spējas pašlabumam" smieklīgi. It kā citu cilvēku velmes ir šķīstas un cēlas. Tad kura griba man ir mīļāka? Sava vai citu? Es izvēlos savu gribu... Pat dakteri neoieņem na haļavu...
 • Lilita
  0 0 0

  Lilita

  Par to priekšmetu izjušanu, tas tiešām strādā. Tu zini neko, bet pēc tam... kad visu apdomā tu sāc sajust otru!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl