10 iemesli, kādēļ tev vajadzētu nogriezt matus!

3 komentāri
10 iemesli, kādēļ tev vajadzētu nogriezt matus!

Pārmaiņas vienmēr nāk par labu. Šoruden par aktuālāko skaistumkopšanas trendu ir kļuvuši īsa griezuma mati. Bet kāpēc tos būtu jāapgriež?

Īsus matus ne tikai ir vieglāk kopt, bet tie arī spēs piešķirt tavas izskatam ko jaunu un nebijuši. Ja esi pieradusi pie garajām matu cirtām, pavisam noteikti tev būs nepieciešams laiks saņemties, un šķirties no skaistajiem matiem, bet tas nekas, jo visas pārmaiņas nāk par labu. Tas būs izaicinājums ne tikai tev, bet arī citiem, kuriem būs jāizsaka pārsteidzoši komplimenti par tavu jaunāko izskatu! Apgriežot matus, tu būsi tikai ieguvēja. Varēsi iemācīties veidot jaunas frizūras, un tīrot māju, tev būs vieglāk ”savākt” savus matus. Kādi ir iemesli, kādēļ tev būtu vajadzīgs samazināt matu garumu, skaties pievienotajā fotogalerijā.

Foto

TOP komentāri

  • Seniors
    +2 +2 0

    Seniors

    Piekritu , kad sievietem ir jakopj frizura , tad vinas , izskatas skaistakas un pievicigakas . Skaties , kur gribi , visur gari mati , nekopta frizura . Mati , krit acis , taisni un gari . Vismaz , Valsts parvalde , laikam vajadzetu , pienemt likumu , kad TV ekranos , paraditos , skaistas , koptas Valsts iestazu - darbinieces !!!Butu PRIEKS paskatities , ja ne - klausities !!!
  • Īsmate grietiņa
  • es arī

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl