10 iemesli, kādēļ mamma ir tava labākā draudzene!

Komentāri
10 iemesli, kādēļ mamma ir tava labākā draudzene!

Kad kļūsti vecāka, sāc saprast, kuri patiesībā ir tavi draugi. Tie noteikti nav tie, kas tev piezvana, kad no tevis ir nepieciešams iegūt informāciju, un tie noteikti nav tavi draugi, kas tevi sāpina un pamet. Skaidra lieta, ka tavs lielākais un labākais draugs ir māmiņa.

Nav nozīmes vai tev ir 16 vai 36 gadi, mamma ir un paliek mamma. Viņa ir mūsu atbalsts, mūsu ģimene, mūsu viss. Viņa ir laidusi mūs pasaulē, viņa mūs mīlēs tādas, kādas mēs esam, un nekad nepametīs un nesāpinās, kā to mēdz darīt it kā mūsu tuvākie draugi. Viņa vienmēr būs blakus pat dzīves vissliktākajos brīžos, ko noteikti ‘’izlaistu’’ tava labākā draudzene. Šodien apkopojām 10 lieliskas pazīmes, kas stāsta par to, kāpēc mamma ir mūsu labākā draudzene. Skaties tās fotogalerijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl