1 komentārs

2. Kad viņš tev atver mašīnas durvis un gaida, kad iesēdīsies

2/12

Lai arī cik ļoti kāds tevi nebūtu nokaitinājis, atnākot mājās, vēlies mīļus apskāvienus, sirsnīgas bučas un kādu, kurš tevi pažēlo. Ir jauki dzirdēt, ka otrā pusīte par tevi rūpējas un izrāda interesi pat tad, kad esi galīgā neomā. Ja viņš apvaicājas, kā tev šodien gāja, vai viņš tiešām tevi uzklausa, kamēr tu izkrati sirdi, tad kas var būt labāks par cilvēku, kuram tu tiešām rūpi? Kādas frāzes, mēs, sievietes mīlam dzirdēt un kādas lietas mums tiešām daudz nozīmē, skaties pievienotajā fotogalerijā.

Kad viņš apvaicājas, kā pagāja tava diena

2. Kad viņš tev atver mašīnas durvis un gaida, kad iesēdīsies

2/12
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

  • Sanita
    +1 +1 0

    Sanita

    Ak ja tā tiešam ir un priecājos ka mans vīrs man saka dažus no tiem teikumiem. Ir mīļi!!!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl