10 dzīves mācības, kas jāiegulda bērnos

2 komentāri

2. 2. mācība

2/11

1. mācība

Foto: Kris Hoet, Flickr

Foto: Kris Hoet, Flickr

Nekad neapstājies lasīt un mācīties. Jo vairāk, jo labāk. Tavs bērns skatīsies uz dzīvi plašāk, ja iegūs zināšanas no labās un sliktās dzīves pieredzes. Izglītojieties kopā! Ja bērnībā lasīji priekšā pasakas, tad tagad, kad tava atvase ir paaugusies, varat lasīt kopā.

2. 2. mācība

2/11
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

  • Trāpīts
  • es
    0 0 0

    es

    Par 10.mācību: beznosacījumu mīlestība un cieņa un rūpes nav viens un tas pats. Jāciena ir tas, kas cieņu pelnījis, nevis obligāti tas, kurš uzskata, ka ir pelnījis cieņu. Jārūpējas par to, par ko rūpēties cilvēks kāda iemesla pēc ir nolēmis, taču kā visur, arī rūpēs nav vēlami pārspīlējumi. Bezgalīgi aprūpēt gribošie nereti tiek bezsirdīgi izmantoti viņu dāsnās dvēseles dēļ. Tas pats sakāms par beznosacījumu mīlestību. Ja saprotam to tiešā veidā, tad "mīli, lai vai kas". Cik ilgi tā var mīlēt? Un vēl: mīlēt, principā, var, taču tas nenosaka savas dzīves saistīšanu ar cilvēku, kurš, mīlēts bez nosacījumiem, tikai izmanto to sava egoisma spodrināšanai. Mīlēt var bez nosacījumiem, taču pieļaut šāda mīlestības objekta esamību tiešā ikdienas komunikācijā bez nosacījumiem nu gan var izrādīties milzīga kļūda. Var mīlēt, bet izslēgt no savas saziņas loka. Tad mīlestība nav sevī jānogalina, bet nav arī sevi jāupurē uz bezjēdzības un sveša parazitēšanas prieka altāra.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl