Komentāri
10 brīvo meiteņu izdarības, kas pietrūkst precētām sievietēm

Laulāto dzīve ir lieliska, lielāko laika daļu, tomēr ir lietas, kuras vairs nevari atļauties darīt, kā iepriekš. Lūk, populārākās no precētu sieviešu atziņām, kas viņām pietrūkst!

Vairākums sieviešu minējušas, ka pietrūkst meiteņu vakari un kārtīgas iztrakošanās iecienītākajā naktslokālā. Atceroties bezrūpīgos tīņu gadus, vairākas sievietes atcerējās draiskošanos ar bijušajiem – arī tas atrodams šajā listē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā ir ar tevi – vai arī tev pietrūkst kādas no šīm 10 brīvo meiteņu izdarībām?

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl