10 briesmīgākās flirta kļūdas, kuras pieļauj sievietes

Komentāri
10 briesmīgākās flirta kļūdas, kuras pieļauj sievietes

Flirts ir neatņemama dzīves sastāvdaļa ikvienai sievietei. Jāatzīst, mīļās meitenes, ka flirts ir jāizkopj, bet bieži vien mēs pārcenšamies. Šīs ir 10 kļūdas, kuras visbiežāk tiek pieļautas. Šis NAV flirts!

Tu uzskati, ka viņš zina par tavām simpātijām

Tu domā, ka viņš ievēro, ka tu esi saposusies, turklāt tikai un vienīgi par godu viņam? Nē! Ar vīriešiem viss ir vienkārši – ja patīk, tad tā arī jāsaka. Tavi iedomātie ”gājieni” bieži vien nenostrādās, jo mūsu mīļie vīrieši nav tik attapīgi, kā mums gribētos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tu atklāti stāsti savam vīrietim par citiem, kuriem patīc

Tikai nesāc stāstīt savam sirdsāķītim par to, cik ļoti patīc citiem stiprā dzimuma pārstāvjiem. Ja vēlies flirtēt, tad koncentrējies tikai un vienīgi uz viņu.

Tu esi pārlieku pašpārliecināta un pat iedomīga

Netēlo dzelzs sievieti. Mēs esam maigas būtnes, un vīrietim ir svarīgi to redzēt. Šāda izturēšanās radīs pretēju efektu – viņš vēlēsies aizmukt no tevis un ātri.

Nepārtraukta smiešanās

Vīriešiem patīk jokot un patīk, ja tu novērtē viņu jokus, bet neaizraujies. Atceries zelta likumu – kas par daudz, tas par skādi!  Paķiķināt ir viens no flirta elementiem, bet centies izvairīties no zviegšanas, tas nav dabīgi un skaisti. :)

Pārāk liela alkohola lietošana

Pāris kokteiļi randiņa laikā ir pilnīgi normāli, tas jūs abus arī atbrīvos, bet, ja sāksi dzert šotus vai pie pirmās vīna pudeles neapstāsies, vakars var beigties traģiski.

Pārāk liela ieinteresētība

Esi ieinteresēta visā, ko viņš stāsta, bet neesi pārāk uzbāzīga. Ja pirmajā randiņā viss pulveris būs izšauts, tad – ko jūs abi darīsit turpmākajās satikšanās reizēs? Flirts ir vienkāršs – esi tu pati!

Melošana

Saki “nē” meliem! Labāk, lai tevi ienīst par to, kāda esi, nevis mīl par to, kas neesi.

Tikai un vienīgi online flirts

Ja paļausies tikai uz flirtēšanu interneta vidē, tas nebūs pats labākais iznākums. Internetā tu vari sevi izveidot labāku un bieži vien drosmīgāku, bet, kad satiksities, tad viņa cerības un gaidas nepiepildīsies.

Stalkošana vietnē Facebook

Jā, sociālie tīkli parāda daudz interesantu lietu par tavu mīļoto, tomēr neaizraujies ar visa profila izskatīšanu vairākas reizes dienā. Izvairies no pārlieku lielas komentēšanas un “like” klikšķināšanas visām viņa aktivitātēm.

Tu tēlo “vēso” un nepieejamo

Sievietēm patīk drāmas un izaicinājumi, iekarot vīrieti. Šoreiz nestrādās ”Es tēloju, ka tu man neinteresē, tāpēc mīli mani!”

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl