Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 20. marts

Made, Irbe

Horoskops aunam

Ieklausoties kāda gudrāka un nesavtīga cilvēka padomā ietaupīsi naudu un arī saudzēsi savus nervus. Plānus un ieceres vari skicēt tikai tādā gadījumā, ja tie nav būvēti uz kāda maldināšanas pamatiem.

Horoskops vērsim

Var izveidoties apstākļi, kuri tevi savedīs ar kādu cilvēku, kurš būs ieinteresēts tavu radošo ieceru atbalstīšanā. Pieskaņoties un adaptēties jauniem apstākļiem būs sarežģītāk kā biji domājis. Izvairies no strīdiem ar sievietēm.

Horoskops dvīņiem

Cilvēki no tavu tuvinieku loka gaidīs un cerēs uz tavu palīdzību, bet vari sajusties apātisks un apmulsis, tāpēc nespēsi konstruktīvi rīkoties. Demonstrē vēlēšanos izprast citu bēdu vai sāpi, tādējādi uzlabosi attiecības.

Horoskops vēzim

Tev nevajadzētu pārspīlēt radušās grūtības, bet aktīvi meklēt izeju no neveiklas situācijas. Šodien savu dienas bildi mālē tikai saulainajos un zeltainajos toņos. Atgriezies tavs dzirkstošais dzīvesprieks.

Horoskops lauvai

Šodien nedrīksti pārspīlēt savu personas nozīmību vai sabiedrībā dižoties ar saviem sasniegumiem. Piezemējies un ieraugi arī citus, lai paziņas un draugi no tevis nenovērstos.

Horoskops jaunavai

Saskarsies ar citu cilvēku neizpratni un tavas rīcības nosodīšanu. Nesteidzini notikumus un mīkstini kategorisko nostāju, tikai tā izvairīsies no konfliktiem. Lai arī kādi vilinājumi un kārdinājumi, izvairies no spekulācijām un manipulācijām.

Horoskops svariem

Šodien koncentrējies tikai uz sadzīviskām nodarbēm, jo domas būs emocionāli iekrāsotas, kas var radīt pārpratumus, domstarpības ar tuviniekiem. Personisko attiecību interesēs vari doties tālākā ceļojumā.

Horoskops skorpionam

Pat nedzenoties pēc īpašiem uzmanības apliecinājumiem, būsi pamanāms un ievērojams ar savām iztēles bagātajām idejām un domām. Izmanto radušos apstākļus, lai tuvāk iepazītos un aprunātos ar kādu īpašu personību.

Horoskops strēlniekam

Šodien nesadalies neskaitāmos darbos un necenties pabūt visās vietās, kur esi aicināts. Izvēlies cilvēkus, ar kuriem vari sarunāties jēgpilni un dziļi. Piesātinātā iztēlē un bagātā emocionalitāte ļaus pietuvoties kādam sapnim.

Horoskops mežāzim

Šī tev būs labvēlīga diena visās tās izpausmēs tāpēc mēģini salikt pieturzīmes visos jautājumos un pieliec punktus visiem nepabeigtiem darbiem. Ja pārbagātā iztēle kļūs par tavu gidu, vari nomaldīties.

Horoskops ūdensvīram

Pareizi noskaņoti intuīcijas receptori un optimistiska pasaules uztvere palīdzēs pārvarēt finansiālos sarežģījumus. Tev ieteicams doties tālāk prom no mājām, lai atbrīvotos no ierasto apstākļu uzspiestās domāšanas un uzvedības.

Horoskops zivīm

Šodienai ir labā ziņa – būtiski uzlabosies attiecības ar cilvēkiem. Pieņem, ka citam var būt arī cits skats un netērē savu emociju enerģiju. Tevi iepriecinās negaidīta naudiņa – kāds var atdot parādu vai norēķināties par agrāk sniegtiem pakalpojumiem.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Sievietei

Iedvesmojošā Akmens pēc meitiņas tēva nodevības uzsākusi jaunas attiecības

Iedvesmojošā Akmens pēc meitiņas tēva nodevības uzsākusi jaunas attiecības 4

Arī neskaitāmi atbalstītāji Latvijā šonedēļ sirdīs juta līdzi fitnesa iedvesmotājai Karīnai Akmens, kura ar sociālo tīklu starpniecību atklāja pasaulei smagu personisku stāstu par vīrieti, kas nodevis viņu laikā, kad Akmens zem sirds nēsājusi abu meitiņu. Nedēļu sportiste noslēdz uz gaišas nots – atrādot jauno mīļoto.

Gaišreģes Vangas ieteikumi veiksmei, naudai un labklājībai

Gaišreģes Vangas ieteikumi veiksmei, naudai un labklājībai 1

Lai arī leģendārā bulgāru gaišreģe Vanga no šīs pasaules šķīrās pirms vairāk kā divdesmit gadiem, viņas ieteikumi, ko sniegusi visiem, kuri vērsušies pie viņas pēc palīdzības, ir aktuāli un realizējami arī šodien. Lai cilvēku vienmēr pavadītu veiksme, lai maciņā allaž būtu nauda un mājās valdītu labklājība, leģendārā bulgāru gaišreģe ir ieteikusi veikt dažādas vienkāršas, sadzīviskas darbības, kā arī ievērot elementārus ieteikumus. Tas palīdzēs dzīvei kļūt vienkāršākai un apkārtējai pasaulei labākai.

Tavas iepriekšējās dzīves HOROSKOPS: ko zodiaka zīme vēsta par tavu karmu

Tavas iepriekšējās dzīves HOROSKOPS: ko zodiaka zīme vēsta par tavu karmu 1

Vairākās pasaules tautu kultūrās un reliģijās pastāv ticība reinkarnācijai un atdzimšanai. Pagātnes dzīve ietekmē personības raksturu un individualitātes iezīmes. Ja ņem talkā astroloģiju, ir iespējams noteikt, kas tu biji pēdējā no iepriekšējām dzīvēm un kā tā ietekmē tavu šodienas personību.

Ciemos skaistuma paradīzē: atklājam 2018. gada grima ''karstākos'' trendus

Ciemos skaistuma paradīzē: atklājam 2018. gada grima ''karstākos'' trendus

Daudzas dāmas ir dzirdējušas par ”Pūdernīcu”, par vietu ar dvēseli, kur var smelties skaistumu un iedvesmu. Šeit var apgūt dažāda grima meistarklases, uzzināt, kā pareizi lietot dažādus grima produktus, kā arī iemācīties izcelt savas sejas daiļumu. Skaties.lv ir aprunājies ar šīs mazās skaistuma paradīzes īpašnieci un dibinātāju Baibu Frēlihu.

Eleganti un gaumīgi! Roku darbs, kas iedvesmo: latvieši radījuši unikālas koka somas

Eleganti un gaumīgi! Roku darbs, kas iedvesmo: latvieši radījuši unikālas koka somas 1

Dizaina kompānija ”Odukalns design” 2017. gada beigās prezentēja jaunu, inovatīvu kolekciju ”OduBag”- dabīgas ādas somas ar koka dizaina elementiem, 100% roku darbs, kas tiek veidots vienā eksemplārā, jo katram koka elementam ir sava tekstūra. Šo ekskluzīvo somu ražošanas un dizaina stūrmaņi ir divi latvieši Zigmunds un Raimonds.

Krāsaini, radoši un stilīgi! Foto: kā janvāra spelgonī ģērbjas rīdzinieki

Krāsaini, radoši un stilīgi! Foto: kā janvāra spelgonī ģērbjas rīdzinieki

Fakts, ka kalendārā janvāris un laiks aiz loga – pelēks un nemīlīgs, nenozīmē, ka jāsatinas melnā ”pufaikā”, jāieprogrammē savu īgnāko sejas izteiksmi un savu dzīvesprieku kaut kur jānorok līdz pat maija sākumam. Ziema ir īstais laiks, lai ģērbtos krāsaini un justos fantastiski. Skaties.lv devās ielās, lai atrastu rīdziniekus, kuru ielas stils var kalpot par iedvesmu arī citiem.

Latviete atzīta par pasaulē trešo skaistāko stundenti

Latviete atzīta par pasaulē trešo skaistāko stundenti 2

Ar lieliskām ziņām decembra beigās no konkursa ”World Miss University 2017”, kas notika Kambodžā, mājās atgriezās skaistumkonkursa ”Mis Latvija 2016” fināliste Daniela Gods-Romanovska. 83 valstu konkurencē latviešu skaistule izcīnījusi augsto trešo vietu, portālu Skaties.lv informē aģentūras ”Miss and Mr Latvia” vadītāja Jūlija Djadenko-Muglere.

Kā neslimot ziemā: deviņi Latvijas sieviešu padomi un atgādinājumi

Kā neslimot ziemā: deviņi Latvijas sieviešu padomi un atgādinājumi

Aukstajā un nepastāvīgajā laikā organisma stiprināšanai ieteicams lietot vairāk zāļu tēju, ķiploku un svaigu augļu un dārzeņu. Taču teju katrā ģimenē ir kāda īpašā atslēdziņa veselības stiprināšanai. Pēc portāla Skaties.lv aicinājuma Latvijas sievietes dalās pieredzē, kas arī ziemā palīdz būt veselām un ar spēcīgu imūnsistēmu gan pašām, gan viņu ģimenēm.

"Bezgrēka" piparkūkas no astoņām sastāvdaļām. Pat tev tas būs pa spēkam

"Bezgrēka" piparkūkas no astoņām sastāvdaļām. Pat tev tas būs pa spēkam 2

Nopirkt jau gatavu piparkūku mīklu, protams, ir vieglāk. Bet tikai paša rokām gatavota mīkla būs mīlestības un roku siltuma pielieta un vistiešāk atbildīs tavām garšas kārpiņām. Nesamākslotu piparkūku oriģinālrecepti portāla Skaties.lv lasītājām iesaka izmēģināt veselīga uztura piekritēja Kate Ločmele.

Tavas labsajūtas ABC! Skaistas sejas ādas noslēpumi

Tavas labsajūtas ABC! Skaistas sejas ādas noslēpumi

Seja ir mūsu vizītkarte, un mūsu sejas āda ir pamanāmākais novecošanās pazīmju vēstnesis. Kļūstot vecākiem, āda kļūst plānāka, sausāka un mazāk elastīga. Tā mazāk spēj pasargāt sevi no bojājumiem. Tas ir pilnīgi normāls process, taču ir vairāki paņēmieni, kas šo procesu būtiski palēnina, kā arī mazina esošās un ļauj izvairīties no jaunu grumbiņu rašanās. Mēs tev šos skaistas sejas ādas noslēpumus atklāsim!

Kā Tu rūpējies par savu sejas ādu? Ja Tev vēl nav sava ikdienas ceļveža sejas ādas kopšanai, esam tādu Tev sarūpējuši

Kā Tu rūpējies par savu sejas ādu? Ja Tev vēl nav sava ikdienas ceļveža sejas ādas kopšanai, esam tādu Tev sarūpējuši

Grumbas ir krociņas, kas parādās uz jūsu ādas dabiska novecošanas procesa, dzīvesveida, diētas vai ilgstošas saules iedarbības rezultātā, un tas ir gluži normāli. Par laimi, ir dabiskas metodes, kuras tu vari izmantot, lai novērstu grumbiņu veidošanos. Ja Tev vēl nav sava ikdienas ceļveža dabiskai sejas ādas kopšanai, esam tādu Tev sarūpējuši!

Zinātniski izpētīts: tumšā šokolāde palīdz ilgāk saglabāt jaunību

Zinātniski izpētīts: tumšā šokolāde palīdz ilgāk saglabāt jaunību

No kakao gatavotā tumšā šokolāde, ko cilvēki visā pasaulē iecienījuši un novērtējuši kopš seniem laikiem, ne tikai lutina garšas kārpiņas, bet arī pozitīvi ietekmē mūsu veselību, liecina vairāki pasaulē veiktie zinātniskie pētījumi. Latvijā mīlētākais saldumu zīmols ”Laima” sadarbībā ar Latvijas Diētas ārstu asociāciju iepazīstina ar pieciem faktiem par tumšās šokolādes pozitīvo ietekmi uz veselību.

Pāris nedēļās to iegādājušās jau tūkstošiem sieviešu! Latvijā radīts sapņu plānotājs dāmām

Pāris nedēļās to iegādājušās jau tūkstošiem sieviešu! Latvijā radīts sapņu plānotājs dāmām 6

26 gadus vecā uzņēmēja Lelde Kovaļova šogad piepildījusi savu ilgi loloto sapni par sievišķīga un motivējoša plānotāja izdošanu sievietēm, kā rezultātā radies “Dream Light plānotājs 2018”.  Plānotājs jau guvis milzīgus panākumus savā “Facebook” lapā un dažu nedēļu laikā to iegādājušās jau tūkstošiem sievietes.