Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 15. jūlijs

Hermīne, Estere

Horoskops aunam

Mēģini paskatīties uz saviem ieradumiem – labajiem un arī kaitīgajiem, no cita skatupunkta. Varbūt ir pienācis laiks mainīt pierastās eksistences nosacījumus un limitus.

Horoskops vērsim

Sen dibinātie sakari var izrādīties ļoti noderīgi tieši šodien. Izmanto savu ļoti plašo draugu un paziņu loku, lai iekļūtu sabiedrībā, kurā interesē kāds konkrēts personāžs. Kas tevi sagaidīs, būs atkarīgs no tavas prasmes iznesties.

Horoskops dvīņiem

Izmanto šo laiku, lai apgūtu jaunas zinības, kuras iepriekš atliki vai satiecies ar cilvēkiem, kuriem vienmēr nepietika laika. Būsi pārlaimīgs, cik daudz iedvesmas un dzīves enerģijas sasmelsies.

Horoskops vēzim

Tavus nodomus un plānus ietekmēs dažādi interesanti cilvēki, kuri spēs tevi pierunāt uz gandrīz neiespējamo. Tavi draugi var mainīt doto solījumu nosacījumus, bet nepārmet viņiem, jo tas bez ļauna nodoma.

Horoskops lauvai

Tevi gan uzvilks, gan uzlādēs atrašanās cilvēkos, komunikācija un iespēja paspīdēt pašam un izbaudīt citu zvīguļošanu. Šodien ir iespēja atmaksāt kādu parādu vai izpildīt kādu sen dotu solījumu.

Horoskops jaunavai

Šo svētdienu vari pavadīt ar cilvēkiem, kurus ļoti sen neesi saticis. Var uzrasties draugi vai paziņas, par kuru esamību jau gandrīz esi piemirsis. Gandarījumu par tikšanos izjutīsiet visi.

Horoskops svariem

Instinktīvi sajutīsi pareizo ceļu uz attiecību sakārtošanu. Apzināti un atbildīgi sagatavojies jebkuram pienākumam un neieslīgsti šaubās par savu nekompetenci. Vari nopietni aizrauties ar jaunu aizraušanos meklēšanu.

Horoskops skorpionam

Pamēģini nomainīt savas vides iekārtojumu. Tas attiecas gan uz cilvēkiem, gan interjeru. Nesamierinies ar dekoratīvu mazumiņu, bet izrādi lielāku interesi par grūti realizējamām iespējām.

Horoskops strēlniekam

Nebaidies izvēlēties to variantu, kuru neviens neiesaka. Iespējams, tas ir īsākais un vieglākais ceļš, bet varbūt tieši otrādi. Šodien sastaptie cilvēki kļūs par taviem draugiem.

Horoskops mežāzim

Šodien sacentīsies un stīvēsies ar savām vērtībām, uzskatiem, rakstura noturību. Uz attiecībām varēsi palūkoties objektīvāk un savus lēmumus balstīsi veselajā saprātā.

Horoskops ūdensvīram

Šodien gribēsies būt pamanītam, lai visi novērtē un apbrīno! Brīvības sajūta, ko gribēsi izjust, liks justies nedaudz vainīgam mīļoto mājinieku un neizravēto dobju priekšā.

Horoskops zivīm

Šodien uzņemsies papildus rūpes nevis cēlsirdīgu mērķu labā, bet lai nolīdzinātu kādu senu parādu pret saviem mājiniekiem. Ja darbosies no sirds, izdosies panākt izlīgumu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Sievietei

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Gatavo pīrāgu ekstrasenses Džūlijas Vangas gaumē

Gatavo pīrāgu ekstrasenses Džūlijas Vangas gaumē 2

Sociālajā tīklā ”Instagram” Krievijas šova ”Ekstrasens cīņas” uzvarētāja Džūlija Vanga publiskojusi kārdinošas pīrāga bildes un piedāvā saviem faniem pagatavošanas recepti. Gatavo pīrāgu ekstrasenses Džūlijas Vangas gaumē.

7 superspējas, kas piemīt tavai intīmākajai vietiņai

7 superspējas, kas piemīt tavai intīmākajai vietiņai 2

Sievietes daba, tās ķermenis un spēcīgā intuīcija fascinējušas cilvēci vienmēr. Ne velti dāmām dažnedažādos laikos un kultūrās piedēvētas īpašas spējas, tās vainotas dažādās burvestībās  un dedzinātas uz sārta. Tāpat dažādu noslēpumu un mītu apvīta vienmēr bijusi sievietes pati intīmākā vieta, un tās dabiskās norises cilvēkus pat biedējušas –vairākās pirmatnējās sabiedrībās daiļā dzimuma pārstāves mēnešreižu laikā tika izraidītas no ciema.

Ieva Sutugova atklāj lieliskās figūras noslēpumu

Ieva Sutugova atklāj lieliskās figūras noslēpumu 4

”Es ceru, ka šis laiks nebeigsies,” sociālajos tīklos publicējot pašbildīti, kurā redzama sauļojamies, par vasaru priecājas dziedātāja Ieva Sutugova. Vitālā un allaž smaidīgā skatuves māksliniece ir liela ūdens mīļotāja, tādēļ tikai likumsakarīgi, ka brīvos brīžus cenšas pavadīt tā tuvumā. Turklāt viņu ūdens ne tikai relaksē, bet palīdz būt lieliskā formā.

10 vissvarīgākie vitamīni sievietes veselībai

10 vissvarīgākie vitamīni sievietes veselībai

Vasaras beigas un rudens ir tieši tas laiks, kad ar pārtikas produktiem ir iespējams uzņemt visus nepieciešamos vitamīnus. Vitamīni, starp citu, ir galvenā  “smērviela”, kas nodrošina mūsu organisma darbošanos visa mūža garumā. Mums, sievietēm, taču ir īpaši svarīgi zināt, kurus vitamīnus obligāti jāiekļauj savā ēdienkartē, lai būtu veselas un skaistas.  Lūk, sieviešu vitamīnu “komplekts”. 

Īsa pamācība savaldzināšanā jeb esi gatava satikt savu īsto jebkurā mirklī

Īsa pamācība savaldzināšanā jeb esi gatava satikt savu īsto jebkurā mirklī 3

Gandrīz katrai no mums bijušas dienas, kad esam steigā izskrējušas no mājas ar domu: ”Ai, gan jau nepamanīs” – vai tas būtu nodevīgs pleķītis uz svārkiem vai nodrupusi nagu laka. Izrādās, tā nebūt nav tā labākā pieeja, īpaši, ja esi brīva sieviete, un ceri, ka tepat aiz stūra tūlīt ,tūlīt parādīsies īstais. Vīrieši mūsos pamana vairāk, nekā mēs spējam iedomāties un lielisku pirmo iespaidu radīt nemaz nav tik viegli. Tāpēc piedāvājam nelielu sarakstu ar lietām, par kurām noteikti padomāt ja ne pirms iziešanas no mājas, tad pirms pirmā randiņa noteikti.

“Degpunktā” Ieva Brante atklāj savas nevainojamās figūras noslēpumu

“Degpunktā” Ieva Brante atklāj savas nevainojamās figūras noslēpumu 4

LNT raidījuma ”Degpunktā” vadītāja Ieva Brante lieliski izskatās ne tikai TV ekrānā, bet arī saviem sociālo tīklu sekotājiem viņa mēdz atrādīties veidolā, kas ļauj novērtēt viņas nevainojamo formu. Tagad Brante atklājusi savu lieliskā izskata recepti, kas, iespējams, pošoties vasarai, iedvesmos arī Skaties.lv lasītājas.

Vienkārši un noderīgi padomi sievietes labsajūtai

Vienkārši un noderīgi padomi sievietes labsajūtai

Nav nekāds noslēpums – visskaistākā sieviete ir tad, kad jūtas vislabāk. Ne velti lielāko komplimentu gūzmu saņemam brīžos, kad dzīvē norisinās patīkami notikumi – esam iemīlējušās, gaidām bērniņu, vai esam sasniegušas to brīdi dzīvē un karjerā, kad viss, visās jomās ir vislabākajā kārtībā. Tomēr dzīve ir dzīve, un, lai kā gribētos, mēs nevaram vienmēr lidināties mākoņos. Tāpēc esam apkopojuši pāris ieteikumus, kā saglabāt to īpašo starojumu, par kuru saņemam komplimentus īpašos dzīves mirkļos, arī ikdienā.

Foto: atrastas meitenes ar skaistākajām kājām Latvijā

Foto: atrastas meitenes ar skaistākajām kājām Latvijā 2

22. aprīļa rītā ar elegantu kāju parādi noslēdzies konkurss ”Latvijas skaistākās kājas”. Visstilīgāko, visgludāko un visstabilāko kāju īpašnieki tika pie lieliskām balvām. Uzvaras laurus konkursā plūca skaistules no Jēkabpils.

Ideja! Rītdienas brokastīs veselības salāti

Ideja! Rītdienas brokastīs veselības salāti

Ja šovakar nevari un nevari izdomāt, ko pagatavot rīt brokastīs ģimenei, šajā laikā īstā izvēle būs veselības salāti, kas bagāti ar vitamīniem un palīdz stiprināt imunitāti.