Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 25. augusts

Ludvigs, Ludis, Ivonna, Patrīcija, Patriks

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Var parādīties arī neadekvātas izpausmes un tās tiešā veidā atspoguļosies tavās personīgajās attiecībās. Notikumu virpulis pieņemsies spēkā un var pavilkt līdzi visas citas sfēras.

Horoskops vērsim

Sadzīves komercijā izvairies no riska. Azartspēles un avantūrās arī šodien neiesaisties. Tev nopietni jāpierāda savs statuss un tā stabilitāte, bet ieguldītā enerģija var neattaisnot rezultātu.

Horoskops dvīņiem

Šodien tava mini pasaule var piedzīvot nelielu virpuli, kas iespaidos tavu emocionālo stabilitāti. Un tad jau tas virpulis pieņemsies spēkā un var pavilkt līdzi visas citas sfēras.

Horoskops vēzim

Rosība būs liela, bet procesi būs samērā neauglīgi, darbi iekavēsies vai tiks pārtraukti, lai skaidrotos un meklētu vainīgo. Tev šodien aktivizēta filozofiskā prāta programma, tāpēc notiekošo pārāk nopietni neuztversi.

Horoskops lauvai

Vairies krāpšanas, nodevības un viltus solījumus. Neskatoties uz milzīgu vilinājumu, neatļaujies šmugulēšanos.. Rosība būs liela, bet procesi būs samērā neauglīgi, darbi buksēs un no tā vieglāk nekļūs.

Horoskops jaunavai

Mīlas frontē var pāršaut pār strīpu ar pārliekas pieķeršanās demonstrēšanu. Jāpalaiž partneris garākā saitītē. Atklāta izrunāšanās palīdzēs līdzsvarot psihoemocionālo fonu un atgūt mieru.

Horoskops svariem

Šodien tava rīcība un lēmumi būs drosmīgi, bet inteliģence un labās manieres palīdzēs notušēt asos stūrus. Tavs personīgo problēmu risinājumu meklējums būs īstais, lai arī citi domās savādāk.

Horoskops skorpionam

Komunikācija ar partneriem vai dzīvesbiedriem būs traucēta un vajadzēs lielu piepūli, lai viens otru sadzirdētu un saprastu. Mājās rosība būs liela, bet samērā neauglīga.

Horoskops strēlniekam

Tevi var pārņemt kāda vīzija, kura nebūs dzīvotspējīga, bet nedos tev mieru, kamēr pats par to nepārliecināsies. Atgriezeniskās saites uztveršana palīdzēs atgūt mieru un harmoniju.

Horoskops mežāzim

Svarīgi ir nekrist apātijā un arī neļauties emocionālai turbulencei, bet apmeklēt baznīcu, jogu vai vienkārši vienatnē pie dabas pameditēt. Izvēlies sev piemērotāko.

Horoskops ūdensvīram

Tukšās runās un bezjēdzīgās darbībās tiks iztērēta diena. Ja laiks tev ir vērtība, izvairies no bezmērķīgas komunikācijas. Pēcpusdienā vari aizšaut uz kādu lielveikalu un patukšot maciņu lielās izpārdošanas maratonā.

Horoskops zivīm

Ja pret pienākumiem attieksies pavirši un uz ātru roku, cietīs tava reputācija. Izvēlies cilvēku, kurš var kļūt par tavu skolotāju vai pavadoni vai starpnieku sarežģītu situāciju kārtošanā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Sievietei

Video: juriste Ieva Brante demonstrē izcilu lokanību

Video: juriste Ieva Brante demonstrē izcilu lokanību 2

Juriste, sabiedriskā aktīviste Ieva Brante savā dzīvesveidā plašu vietu atvēlē sportiskām aktivitātēm. Ieva pasniedz ”Kangoo jumps”, ir apguvusi dejas ar akrobātikas elementiem un vasarā labprāt vingro pie dabas krūts.

Foto: Latvijas iedvesmojošākās vecmāmiņas līksmo Oranžajā ballē

Foto: Latvijas iedvesmojošākās vecmāmiņas līksmo Oranžajā ballē

Noslēgusies dāmu pieteikšanās Elitas Drākes rīkotajam konkursam ”Vecmāmiņa 2019”, un šobrīd pilnā sparā notiek dalībnieču iepazīšanās un saliedēšanās pasākumi, kuru laikā tiks nokomplektēta konkursanšu komanda, ko atklās 6. septembrī. 10. augustā vecmāmiņas tikās vārda tiešākajā nozīmē košā pasākumā – Oranžajā ballē Siguldā.

''Prāts atnāca mājās!'' Skandalozā Violeta jau 8 mēnešus nedzer un satriecoši notievējusi

''Prāts atnāca mājās!'' Skandalozā Violeta jau 8 mēnešus nedzer un satriecoši notievējusi 89

Kamēr citas pašmāju šovu zvaigznes pēc uzmirdzēšanas ekrānos steidz pievērst sev uzmanību ar skandāliem un ballītēm, Dānijā dzīvojošā ”Lauku sētas” un citu TV spēļu zvaigzne Violeta Stepanova no skandālu laika ir izaugusi. Gada sākumā viņa pieņēmusi lēmumu pilnībā atteikties no alkohola, un kopš tā laika ne grama grādīgās dziras nav baudījusi. Un viņas dzīve iet tikai uz augšu!

Pirms gada iepazinās filmēšanā, un nu gaida meitiņu! Divi pašmāju šovu varoņi nodibinājuši ģimeni

Pirms gada iepazinās filmēšanā, un nu gaida meitiņu! Divi pašmāju šovu varoņi nodibinājuši ģimeni

Pirms aptuveni gada Skaties.lv lasītājus priecēja vasaras šovs ”Blonde Voyage”, kurā sešas apburošas gaišmates ļāvās kopīgiem piedzīvojumiem un izaicinājumiem, cīnoties par Latvijas atraktīvākās blondīnes titulu. Divu dēlu mamma Antra šovā gan neuzvarēja, taču, kā nu var atklāt Skaties.lv, tajā ieguvusi ko vairāk par naudas balvu. Filmēšanas laikā Antra iepazinās ar savu mīlestību, un nu kuru katru mirkli pasaulē jānāk abu meitiņai!

Skaistule Sabrina atklāj savus dailes knifiņus

Skaistule Sabrina atklāj savus dailes knifiņus 4

Pievilcīgā tumšmate Sabrina Lase no Jēkabpils ir to 30 sieviešu vidū, kuras konkursā ”Mrs. Latvija 2019” uzsākušas cīņu par Latvijas skaistākās precētās dāmas titulu. Viņai ir savi paņēmieni, kā ikdienā nezaudēt lielisko formu un  izskatu.

Kāpēc intensīva presītes trenēšana nepalīdz tikt pie “sešpakas”? Skaidro eksperts

Kāpēc intensīva presītes trenēšana nepalīdz tikt pie “sešpakas”? Skaidro eksperts 1

Trešdaļa latviešu jeb 33,6% uzrunāto nodarbošanos ar sportu uzskata par atpūtu un iespēju atjaunot garīgo spēku, secināts sporta zīmola ”4F” veiktajā aptaujā. ”Tas ir brīnišķīgi! Tomēr, pat ja jums ir vairāku gadu treniņu pieredze, bet īpaši, ja esat jauniņais sporta zālē, jums, iespējams, ir radušies nepareizi priekšstati par to, kā pareizi trenēties un kāds rezultāts gaidāms,” stāsta treneris ar daudzu gadu pieredzi Edijs Cīrulis.