Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Otrdiena, 18. maijs

Inese, Inesis, Ēriks

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

“Sievietei” aktualitātes

Katrīna Gupalo atklāj, kā viņai izdevies uzveikt ilgstošas skumjas un nomāktību

Katrīna Gupalo atklāj, kā viņai izdevies uzveikt ilgstošas skumjas un nomāktību 2

Šopavar pie klausītājiem devies dziedātājas un pianistes Katrīnas Gupalos jaunākais muzikālais veikums – dziesma ”Agonija”, ar kuras starpniecību mūziķe kopā ar krīžu un konsultāciju centru ”Skalbes” aicina pievērst uzmanību sabiedrības garīgās veselības problēmām. Līdz ar vēsti par jauno skaņdarbu Katrīna atklāja – pirms diviem gadiem pati ilgstoši bija stipri depresīvā stāvoklī.

Foto: modes eksperte Alina Keller paziņo par grūtniecību

Foto: modes eksperte Alina Keller paziņo par grūtniecību 1

30 gadus vecā ”influencere”, modes eksperte Alina Keller un uzņēmējs Samirs Ahadovs audzina meitiņu Taliju, kurai jūlijā būs divi gadi. Pēc meitas dzimšanas Alina vēl labāk saprot, ka galvenais dzīvē ir ģimene, tāpēc priecājas, ka drīzumā pasaulē laidīs otro atvasi.

Indra Salceviča nododas dārza darbiem, ne meklē vīriešu kārtas “plāksteri” sāpošajai sirdij

Indra Salceviča nododas dārza darbiem, ne meklē vīriešu kārtas “plāksteri” sāpošajai sirdij 26

”Influencere” Indra Salceviča pagājušā gada izskaņā izbeidza attiecības ar baristu Kasparu Bērziņu. Sieviete publiski paziņojusi, ka vairākus gadus nedomā iesaistīties nopietnās attiecībās. Sociālajā tīklā ”Instagram” Indra publisko pārdomas par ļaušanos otra aplidošanai, laikā, kad vēl sāp sirds. Vai Indra atbalsta vīriešu kārtas “plāksterus”?

Modele Ginta Lapiņa septītajā grūtniecības mēnesī pozē kaila

Modele Ginta Lapiņa septītajā grūtniecības mēnesī pozē kaila 9

Latvijas populārākā modele Ginta Lapiņa un uzņēmējs Braiens Naits jūnijā kļūs par vecākiem pirmdzimtajam. Pasaulē nāks dēls. Grūtniecība nav šķērslis ne modeles darbam, ne seksualitātei. Ginta neslēpj grūtnieces formas zem apģērbu kalniem, bet izrāda savu kailo miesu.

“Norakstīt zaudējumos – emocionālos un materiālos!” Linda Mūrniece par Agriem savā dzīvē

“Norakstīt zaudējumos – emocionālos un materiālos!” Linda Mūrniece par Agriem savā dzīvē 12

Uzņēmēja, iedvesmojošā personība Linda Mūrniece pagājušajā gadā pārsteidza ar lēmumu pēc pāris mēnešu attiecībām apprecēt liepājnieku, šova ”Nākamā pietura: Mīlestība” dalībnieku Agri Freibergu. Laulība ilga divus mēnešus un Linda jau atkal bauda brīvas sievietes statusu. Iedvesmojošā personība sociālajā tīklā ”Facebook” atklāj, ko domā par vīriešu vārdiem, arī par vārdu ”Agris”.

Olu krāsošana: kā ar dabas materiāliem iegūt košas Lieldienu olas

Olu krāsošana: kā ar dabas materiāliem iegūt košas Lieldienu olas 1

Par Lieldienu olu krāsošanas tradīcijas izveidošanos pastāv vairākas versijas. Viena no tām saistīta ar Lielo gavēni, kura laikā olas netika ēstas, bet dējējvistas nav pielāgojušās baznīcas kalendāram. Tādēļ, lai olas neaizietu bojā, tās vārītas. Lai vārītās olas atšķirtu no nevārītajām, ūdenim pievienoti augi, kuru sastāvā bija dabīgās krāsvielas.