Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 19. novembris

Elizabete, Liza, Līze, Betija

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Ļoti lielu vērību veltīsi visu notikumu materiālajām izpausmēm. Skriesi notikumiem pa priekšu, nevajadzīgi steidzinot lēmumu pieņemšanu. Uzmanies, ka nepārvērtē jauniegūtās iespējas.

Horoskops vērsim

Personīgo attiecību frontē var atgadīties pavērsieni, kas būtiski pamainīs tavu ģimenes dzīves statusu. Kad visas pārliecību kaujas būs garām, joprojām nevarēsi samierināties ar citu uzdrīkstēšanos apšaubīt tavu izvēli.

Horoskops dvīņiem

Ja pārāk neaizrausies ar ilūzijām un nereālām cerībām, varēsi viegli un dabīgi izpausties uz šīs neprognozējamās dienas fona. Netradicionālas un jaunas lietas tevi pievilks, bet lūko, lai nepieviļ!

Horoskops vēzim

Šī ir lielisko kārdinājumu un vilinājumu diena. Necenties no tiem izvairīties par katru cenu. Tava radošā iztēle šodien strādās turbo režīmā, tikai lūko, lai tavā enerģijas bākā arī dienas beigās būtu atlikusi degviela.

Horoskops lauvai

Tevi šokēs sabiedrībā atzītu cilvēku rīcība. Šai negaidītajai notikumu attīstībai nav iespējams pienācīgi sagatavoties un var sanākt uzkult kādu protesta virpuli. Prātīgāk būs nopietnos un laikietilpīgos darbus atlikt uz nākošo nedēļu.

Horoskops jaunavai

Tavas ambīcijas aptvert neaptveramo būs sasniegušas pēdējā piliena atzīmi. Nu tu stāvi lielas dilemmas priekšā – saglabāt esošās saistības vai tomēr dot priekšroku jaunajām iespējām.

Horoskops svariem

Veiksmīgi vari nodarboties ar praktiskiem darbiem, kas neprasa pārāk lielu intelektuālu piepūli. Tavs prāts šodien strādās pēcsvētku režīmā, tāpēc tam vajag vairāk interesantā un aizraujošā un mazāk nopietnā.

Horoskops skorpionam

Šodien nedrīksti atteikties no uzstājības, pretējā gadījumā var būtiski ciest tava pašvērtība. Ja nepadosies, pastāv iespēja nopietni izmainīt savu dzīvi jaunā un pozitīvā virzienā.

Horoskops strēlniekam

Tavas nojausmas un sajūtas šodien nemelos. Sagaidīsi ziņu no kāda sev tuva cilvēka tālumā un nemaldīgi paredzēsi notikumu turpmāko attīstību. Citos cilvēkos meklēsi apliecinājumu savas izvēles pamatojumam.

Horoskops mežāzim

Šodien tevī būs šis emocionālā uzlādējuma lādiņš, no kura šķiļas oriģinālas idejas un neparasti risinājumi. Vari veiksmīgi nomainīt vidi un iekļauties kādā jaunā kompānijā. Viegli veidosi saskarsmi ar jauniem cilvēkiem.

Horoskops ūdensvīram

Tevī gruzd un draud izlauzties vēlme kaut ko būtiski izmainīt savās privātajās attiecībās. Personīgajās attiecībās met līkumu pārliecību cīņām, samierinies ar sava dzīvesbiedra stila īpatnībām un prasībām, pat ja tev tās šķiet nebaudāmas.

Horoskops zivīm

Var sanākt tā, ka esi pārvērtējis savas spējas, bet par katru cenu centīsies pierādīt pretējo. Papūlies visu šodien notiekošo uztvert pozitīvi un viegli! Tad pielāgošanās notiekošajam notiks dabīgāk un priecīgāk.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Sievietei

Foto: Rīgas modes nedēļas izaicinošākā skate

Foto: Rīgas modes nedēļas izaicinošākā skate 1

Pagājušās nedēļas nogalē ar vairākām modes skatēm nesen atvērtajā ”Hanzas personā” noslēdzās 31. Rīgas modes nedēļa jeb ”Riga Fasion Week”. Par modes svētku izskaņas naglu izvērtās pašmāju zīmola ”Nóló” jaunās kolekcijas prezentācija.

Silti un stilīgi: 7 padomi, kā izskatīties modīgi arī aukstā laikā

Silti un stilīgi: 7 padomi, kā izskatīties modīgi arī aukstā laikā

Latvijā modes likumi ir atšķirīgi mūsu dažādo gada laiku dēļ. Kad logos sitas vējš un lietus un termometra stabiņš no rītiem nerāda iepriecinošu ainu, rodas vēlme atmest ar roku modes tendencēm. Stila eksperti piedāvā septiņus ieteikumus, kā saglabāt siltumu un vienlaikus izskatīties stilīgi.

Modes dāmas iesaka, kādus apavus izvēlēties rudens sezonā

Modes dāmas iesaka, kādus apavus izvēlēties rudens sezonā

Rudens sezonu sagaidot, trīs iedvesmojošas Latvijas sievietes tika aicinātas iepazīt austriešu zīmola ”Hogl” rudens kolekciju un dalīties atziņās un savā apavu izvēlē gada tumšākajam gadalaikam. Šarmantā radio personība Maija Rozīte-Krištopane, atzītā stiliste Dace Krieviņa-Bahmane un iedvesmojošā lielo izmēru modele Tatjana Mackeviča izcēla kolekcijai raksturīgās 60. un 80. gadu noskaņas un izsmalcināto šarmu un aicināja eksperimentēt gan ar krāsām, gan stila pretstatiem.

Jenny May publisko mīļu foto ar jaundzimušo meitiņu

Jenny May publisko mīļu foto ar jaundzimušo meitiņu 2

Populārā dziedātāja Jenny May jeb Maija Stuģe septembra izskaņā laida pasaulē savu otro meitiņu Stellu. Nu māksliniece sociālajos tīklos ievietojusi aizkustinošu foto un padalījusies emocijās pēc pirmajām nedēļām ar mazulīti.

Stila ikona Maija Silova atklāj rudens sezonas modes tendences

Stila ikona Maija Silova atklāj rudens sezonas modes tendences 1

Televīzijas seja, par Latvijas stila ikonu dēvētā Maija Silova savus atbalstītājus sociālajos tīklos regulāri iepriecina ne vien ar skaistām bildēm no pasākumiem, bet sniedz arī vērtīgus padomus par stilu un modi. Nesen viņa pastāstījusi, kas aktuāls šajā rudens sezonā.