Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 17. decembris

Hilda, Teiksma

Horoskops aunam

Šoreiz tevi izglābs un liels izpalīgs kādā sarunā var izrādīties tavs draugs, kurš, paņemot stūri savās rokās, izvedīs tevi uz gludāka un pārredzamāka ceļa. Draugiem turi durvis atvērtas un karstvīnu siltu.

Horoskops vērsim

Trešās adventes rīts tev solās būt paskarbs. Tiešā nozīmē. Komunicēsiet vai nu kliedzošajā klusumā, kad gaisā virmo taustāma spriedze vai arī visparastākajā un veselīgākajā veidā izbļaustīsieties. Beigas būs laimīgas.

Horoskops dvīņiem

Ilgi dzīvojošajiem projektiem tavā dzīvē ir pienācis laiks pielikt pēdējo otas triepienu, ciparu, rindkopu. Mīlestības attiecības vai kāda slēpta afēra nonākusi līdz loģiskam risinājumam – vai nu mainās attiecību būtība vai arī no tām jāatvadās.

Horoskops vēzim

Nepārspīlēts optimisms un dzīves garšas izbaudīšana ļaus tev veselīgi lūkoties uz pārmaiņām, kuras vēl pirms dažām dienām tev šķita galīgi neiespējami. Laiks tiešām ir izcils dziednieks.

Horoskops lauvai

Nesmādē domu par kāda padomdevēja iesaistīšanu savas dzīves regulēšanas procesā. Tas varētu būt arī kāds no taviem draugiem vai cilvēks, kuram līdzīgs pasaules uzskats. Viņš tavu smagumu neiznesīs, bet palīdzēs gan.

Horoskops jaunavai

Šodien centies cilvēkiem atlīdzināt par viņu iejūtību un labestību. Atlīdzībai jābūt ar līdzvērtīgu segumu. Kāds cilvēks tevi īpaši aizkustinās ar savu smalkjūtību un emocionālo inteliģenci tāpēc vēlēsies viņa sabiedrībā uzturēties pēc iespējas ilgāk.

Horoskops svariem

Tavs prāts un griba skatīsies vienā virzienā un ļoti harmoniski papildinās viens otru. Ieteicams veltīt laiku savu dziļāko vēlmju analīzei, lai saprastu, kur sakņojas tavas baudu apetītes.

Horoskops skorpionam

Apstākļi būs tā sarindojušies, ka izolēs tevi no iespējas apspriesties un pakonsultēties ar kādu neatliekamu lēmumu pieņemšanā. Šī piespiedu labprātīgā izolācija ļaus ar visu nopietnību un atbildību izsvērt plusus un mīnusus aktuālajā jautājumā.

Horoskops strēlniekam

Šodien tev būs svarīgāks visu sadzīvē iesaistīto cilvēku emocionālais līdzsvars, nevis savas idejas vai plāna izbīdīšana. Neuzkrītoši atrodi brīdi, lai vienatnē varētu iegādāties dāvanas visdārgākajiem.

Horoskops mežāzim

Tev ir jādodas šodien pūlī, ārā no mājām. Nekautrējies uzprasīties pie kāda uz karstvīna glāzi vai tējas krūzi. Saviesīgajās sarunās var dzimt kāda ideja, kuru jau jaunajā gadā mēģināsi realizēt.

Horoskops ūdensvīram

Tu jutīsies daudz harmoniskāk, ja sajutīsi savu tuvinieku atbalstu savām izpausmēm. Neielaidies garās sarunās par saimnieciskajiem jautājumiem, jo sarunas var pārtapt abpusējos apvainojumos.

Horoskops zivīm

Tevī būs sakāpinātas ambīcijas un tās vēlēsies pārvērst ļoti dārgos pirkumos un citās pārmērībās. Neierobežo savu apetīti, jo tā itin labi sastrādāsies ar tavu veselo saprātu un laid pa smuko.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Sievietei

“Vajadzēja “tikai” piedzemdēt, lai justos komfortabli savā ķermenī.” Rūta Dvinska trīs mēnešus pēc dzemdībām lieliskā formā

"Vajadzēja "tikai" piedzemdēt, lai justos komfortabli savā ķermenī." Rūta Dvinska trīs mēnešus pēc dzemdībām lieliskā formā 3

Ar iedvesmojošiem kadriem no ģimenes atpūtas siltajās zemēs sociālajos tīklos padalījusies ”LNT Brokastu” reportiere un laika ziņu moderatore Rūta Dvinska. Fotogrāfijas guvušas atzinību jauno māmiņu vidū, kuras nebeidz apbrīnot Rūtas lielisko formu un uzdrīkstēšanos tālo ceļojumu neliegt savai trīs mēnešus vecajai atvasei.

Sievietēm stresa mazināšanai iesaka mazgāt grīdu

Sievietēm stresa mazināšanai iesaka mazgāt grīdu 3

No stresa pilnībā nav iespējams izvairīties, bet ikdienā to samazināt gan varam. Praktiskos un vienkāršos padomos par stresa mazināšanu ar Skaties.lv lasītājām dalās astropsiholoģe Kristīne Dunska.

Apsveicam, jūs tikko saņēmāt locekli! Latvijas sievietes neizpratnē – vīrieši masveidā sākuši izsūtīt plikbildes

Apsveicam, jūs tikko saņēmāt locekli! Latvijas sievietes neizpratnē - vīrieši masveidā sākuši izsūtīt plikbildes 10

Laikā, kad liela daļa mīlasstāstu sākas iepazīšanās vietnēs un virtuālās maiguma izpausmes kļūst tikpat svarīgas kā reāla samīļošanās dzīvē, par teju normu kļuvusi apmainīšanās ar intīma rakstura bildēm. Turklāt tieši vīrieši ir tie, kuri ir īpaši naski uz sava ”lepnuma” fotografēšanu un izsūtīšanu draudzenēm. Skaties.lv sadarbībā ar Flirts.lv lūkoja noskaidrot, kāda ir vīriešu motivācija, sūtot meitenēm sava locekļa bildītes un cik galu galā pieņemami tas ir dāmām.

Pirms un pēc: Latvijas atraktīvākās vecmāmiņas piedzīvo brīnumainas pārvērtības

Pirms un pēc: Latvijas atraktīvākās vecmāmiņas piedzīvo brīnumainas pārvērtības

Jau sesto gadu Latvijas atraktīvākās, šarmantākās un harizmātiskākās vecmāmiņas cīnās par titulu ”Vecmāmiņa”. Pagājušās nedēļas nogalē t/c ”Spice” 11 konkursa dalībnieces pazīstamu modes mākslinieku vadībā smēlās iedvesmu sievišķīga un moderna stila veidošanā, piedalījās modes skatē un piedzīvoja grandiozas pārvērtības, kā arī filozofēja par dzīves jēgu.

9 padomi, kā parūpēties par savu eleganto zīda kleitu

9 padomi, kā parūpēties par savu eleganto zīda kleitu

Daži apģērbi vienkārši ļauj justies labi. Tava mīļākā elegantā zīda kleita izskatās lieliski ikreiz, kad tā ir tev mugurā. Tā vienmēr būs pirmā lieta tavā prātā, kad domāsi, ko vilkt uz kādām īpašām svinībām, un ar bažām raugies uz to katru reizi, kad pienācis laiks to mazgāt. Taču bažām nav pamata, ja pareizi rūpējies par tik smalkiem audumiem kā zīds – tava mīļākā zīda kleita un elegantā blūze izskatīsies satriecoši arī nākamajā saviesīgajā pasākumā.

Mazi, taču efektīvi padomi mājas interjera atsvaidzināšanai

Mazi, taču efektīvi padomi mājas interjera atsvaidzināšanai

Iestājoties rudenim, tas, kā jūtamies savā mājoklī, ir īpaši svarīgi, jo vasaras vakaru pastaigas nomainīs dīvāns un filma vai grāmata. Tas nozīmē, ka vairāk laika pavadīsim mājās un par prioritāti kļūst siltums un mājīgums. Tādēļ, lūk, esam sagatavojuši dažus padomus par to, kā ar dažādu aksesuāru palīdzību atsvaidzināt tavu mājokļa interjeru.

Ieva Bondare dalās ar recepti, ko pagatavot no tomātiem

Ieva Bondare dalās ar recepti, ko pagatavot no tomātiem

Māksliniece Ieva Bondare, kuru plašāka sabiedrība atminas kā titulu “Misis Latvija 1997” un “Misis Globe 1998” ieguvēju, nedēļas nogalē sociālās saziņas vietnē “Facebook” padalījusies ar recepti, ko iesaka izmēģināt ikvienam tomātu cienītājam.

Kādi ir tavi apģērba kopšanas paradumi?

Kādi ir tavi apģērba kopšanas paradumi?

Mums katram ir savi apģērba kopšanas paradumi – vieni no mums veļu mazgā ar rokām, daži to uztic darīt veļas mašīnai, savukārt vēl citi veļas žāvētāju izmanto tikai segas pārvalku un dvieļu žāvēšanai. Lai noskaidrotu, kādi ir Latvijas sabiedrības apģērba kopšanas paradumi, “Electrolux Latvia” veica pētījumu un aptaujāja 505 respondentus visā Latvijā vecuma grupā no 18 līdz 64 gadiem. Kādi ir tavi apģērba kopšanas paradumi?

Jāiet uz ballīti, bet aizmirsi izmazgāt mīļākos džinsus? Šeit Tev padoms ātrai apģērba atsvaidzināšanai!

Jāiet uz ballīti, bet aizmirsi izmazgāt mīļākos džinsus? Šeit Tev padoms ātrai apģērba atsvaidzināšanai!

Vai arī tev ir pazīstama sajūta, kad 30 minūtes pirms iziešanas esi izplānojusi, ko vilksi mugurā, taču secini, ka krekliņš vai džinsi atrodas netīrās veļas groza pašā apakšā? Protams, vienmēr nepieciešams laikus mazgāt veļu veļas mašīnā, un tad šādu problēmu nebūs, taču dažkārt tam vienkārši nav sanācis laika un ir nepārvarama vēlme vēl pēdējo reizi pirms mazgāšanas uzvilkt tieši to apģērbu, kas jau ir veļas grozā. Te glābiņš būs tvaika funkcija veļas mašīnā, kas palīdzēs ātri atsvaidzināt apģērbu, taču, ja tādas funkcijas tavā ierīcē nav, padalīšos ar mazo noslēpumu, kas dažu minūšu laikā palīdzēs atsvaidzināt apģērbu vēl vienai vilkšanas reizei pirms mazgāšanas.

Efektīvi ieteikumi kā ietaupīt uz veļas mazgāšanu un dzīvot zaļāk!

Efektīvi ieteikumi kā ietaupīt uz veļas mazgāšanu un dzīvot zaļāk!

Laikā, kad mājoklim ir ūdens pievads un veļas mašīna, bet veikalos pieejamie visdažādākie mazgāšanas līdzekļi lauž plauktus, tīru drēbju problēma teju nepastāv. Taču katra veļas mazgāšanas reize, protams, prasa mūsu pašu un mūsu mīļās un neaizstājamās dabas resursus.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Latvieši seksā kļuvuši radošāki un atvērti neierastām lietām

Latvieši seksā kļuvuši radošāki un atvērti neierastām lietām

Priecīgi jaunumi visiem draiskuļiem – sekss vairs nav tabu tēma Latvijā, un to apliecina Flirts.lv veiktās aptaujas rezultāti. Tie atklāj, ka vairākums Latvijas iedzīvotāju vairs nekautrējas atklāt partneriem savas seksuālās vēlmes un lielākajai daļai gultā interesē kaut kas ārpus ierastā.

Melnas krāsas apģērbs: ezoteriķe skaidro, kā tas iespaido seksuālo dzīvi un materiālo labklājību

Melnas krāsas apģērbs: ezoteriķe skaidro, kā tas iespaido seksuālo dzīvi un materiālo labklājību 9

Melnā krāsa ir vispretrunīgākā no krāsām, jo tās nozīme ir tik dažāda un nereti pat pretēja. Kā jebkura krāsa arī šī sevī iemieso enerģiju. Apģērbā melnā krāsa tiek uzskatīta par universālāko un elegantāko, taču ne mazāk populārs ir uzskats par krāsas nevēlamo ietekmi uz šāda apģērba valkātāju. Vai melnā krāsa tiešām piesaista negatīvo, portāls Skaties.lv jautāja ezoteriķei un vēdiskajai astroloģei Baibai Stūrītei.