Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 19. jūnijs

Viktors, Nils

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien būs nepieciešama ļoti objektīva un emocionāli neitrāla attieksme, lai pareizi izvērtētu gan piespēlētās dzīves situācijas, gan naudas lietas un personīgos kontaktus. Svarīgi ir sev nemelot par redzēto un saprasto.

Horoskops vērsim

Parādīsies vēlme paspīdēt, izcelties, ieslēgsies radoši impulsi un, pat ja neesi atklājis sevī nekā no mākslinieka, varēsi paspīdēt ar kādām tikai tev piemītošām unikālām spējām vai maskētiem talantiem.

Horoskops dvīņiem

Likumu zināšana un pareiza interpretācija palīdzēs pieņemt pareizo lēmumu tevi interesējošā jautājumā. Ja neesi pārliecināts par savām zināšanām, ieteicams griezties pie attiecīgās tēmas speciālista vai profesionāļa.

Horoskops vēzim

Šodien neiztiksi bez labi izplānotas un pārdomātas komunikācijas un atbildīgas attieksmes pret dažādiem noteikumiem, termiņiem un citiem saistošiem priekšrakstiem. Bez minēto īpašību izmantošanas kritikai tiks pakļautas tavas profesionālās izredzes.

Horoskops lauvai

Ja esi nolēmis šodien apciemot kādu iestādi, beigās būsi neapmierināts ar saņemtajiem pakalpojumiem vai izmaksām. Darbā var saasināties attiecības ar kolēģiem un padotajiem, bet no tevis ir atkarīgs vai spēsi izlīdzināt nesaskaņas.

Horoskops jaunavai

Emocionāli jutīsies pasmagi tāpēc arī jebkuras attiecības – gan darba, gan personīgās, veidosies ar pesimistisku fonu. Šodien izvēlies darboties izolēti no apkārtējās sabiedrības un rezultāti būs iepriecinošāki.

Horoskops svariem

Koncentrē savu uzmanību un atmiņu uz detaļām. Neatļaujies piemirst kaut ko nosūtīt, parakstīt vai iesniegt. Būsi dalībnieks kādam pārsteidzošam notikumam vai situācijai darbā vai uz ielas.

Horoskops skorpionam

Īpaši atbildīgs un aizbildniecisks būsi attiecībā uz savu mīļoto cilvēku vai bērnu. Nepareizas laika plānošanas rezultātā vari palikt bez naudas un ar lielu nepadarīto darbu sarakstu.

Horoskops strēlniekam

Tavu dienas soļu raitums būs atkarīgs no manierēm, no izteiksmes veida un no tā, kā reaģēsi uz notiekošo. Paklupināsies, ja nebūsi uzticīgs savai pārliecībai vai, ja mēģināsi līdzi skriet vairākumam.

Horoskops mežāzim

Sagatavojies nopietnai un sarežģītai sarunai ar savu priekšnieku vai kādu, kurš darba hierarhijā stāv uz augstāka pakāpiena. No tevis pieprasīs fundamentālu atskaiti par paveikto vai topošā projekta smalku aprakstu.

Horoskops ūdensvīram

Šodien būs aktuāli profesionālās izglītošanās jautājumi. Negaidi, ka tev uz to norāda citi, pats izpēti iespējas kaut ko pamācīties. Īpašu uzmanību vajadzētu pievērst darba drošības pasākumiem vai to apgūšanai.

Horoskops zivīm

Attiecības ar sirdij tuviem cilvēkiem var izvērsties itāļu ģimenes stila uzvedumā. Savas jūtas un emocijas paudīsi neparastā, bet tev vien saprotamā manierē. Nestabilas savienības var neizturēt šo pārbaudījumu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Sievietei

Latvijā jauna, zinoša seksa eksperte Vikija! Iepazīsti dāmu, kura nebaidās skaļi runāt par gultas priekiem

Latvijā jauna, zinoša seksa eksperte Vikija! Iepazīsti dāmu, kura nebaidās skaļi runāt par gultas priekiem 9

Erotisko fotogrāfiju lielmeistars Aleksandrs Sokolovs vairākus mēnešus video blogā runā par dažādām seksa tēmām. Pāris raidījumos Aleksandram pievienojās arī noslēpumainā Vikija, kura ikvienu tēmu izskatīja no sievietes viedokļa, turklāt viņas zinošās atbildes lika aizdomāties. Skaties.lv satika Vikiju, lai uzzinātu, kas tad īsti ir šī noslēpumainā seksa eksperte.

Pēc skaistumkonkursa Rīgā apzagta “Miss Igaunija”

Pēc skaistumkonkursa Rīgā apzagta “Miss Igaunija” 3

Pagājušajā nedēļā Rīgā norisinājās starptautiskais skaistuma konkurss ”Miss&Mrs.Top of the World”, kurā piedalījās arī skaistules no Igaunijas. ”Miss Igaunijai” Jekaterinai Kazancevai konkurss beidzās ar asarām un policijas iesaisti.

Kas modē šovasar? Blogeres Maijas Armaņevas 11 zelta padomi

Kas modē šovasar? Blogeres Maijas Armaņevas 11 zelta padomi 1

Mainoties sezonām, svarīgi saprast, kādas vēsmas modes pasaulē valdīs šajā vasarā un kurām krāsām šovasar jābūt katras modīgas dāmas garderobē. Ar padomiem par vasaras modes tendencēm un to pielietošanu ikdienā dalās stiliste, modes un dzīvesstila blogere Maija Armaņeva.