Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 22. maijs

Emīlija. Visu neparasto un kalendāros neierakstīto vārdu diena

Horoskops aunam

Esi tālredzīgs un skaidru prātu risini naudas jautājumus. Uz labu vai ļaunu, bet ieilgušais klusums šo jautājumu risināšanā var veicināt tava profesionālā snieguma pārskatīšanu.

Horoskops vērsim

Ja šodien aizskars tavas vājās vietas, tieksies ieņemt stūrgalvīgi principiālu nostāju un nedzirdēsi citu iesaistīto viedokli. Iespītēšanās var izraisīt partneru izjustus monologus.

Horoskops dvīņiem

Šodien kā piemērotāko komunikācijas formu izvēlies monologu nevis dialogu. Nespēja nosēdēt uz vietas un mētāšanās no vienas lietas pie otras, sagādās lielāks un mazākas ķibeles.

Horoskops vēzim

Noskaņojies uz paļaušanās pieeju visām dienas norisēm – neatliekamajiem darbiem, domstarpību risināšanai ar kolēģiem un medicīnisku procedūru apmeklējumiem. Savaldītas emocijas palīdzēs saglabāt reālistisku skatu.

Horoskops lauvai

Disciplīnas trūkums var būt par iemeslu daudzām šodienas kaitēm. Neļauties provokācijām. Jo lielāka būs tava paškontrole, jo ātrāk tiksi galā ar bailēm un aizkaitinājumu.

Horoskops jaunavai

Pašdisciplīnas deficīts var būt par iemeslu daudzām šodienas izpausmēm. Darba vidē organizētības trūkums stimulēs aizkaitināmību. Pašam būs sajūta, ka esi bezspēcīgs ārējo apstākļu ķīlnieks.

Horoskops svariem

Būs vēlēšanās ieņemt kategorisku vai neko zināt negribošu nostāju un nedzirdēt citu iesaistīto viedokli. Aizdomīgums un greizsirdība var izraisīt karstasinīgus dialogus vai kāda viena aktiera izrādi.

Horoskops skorpionam

Tev paredzēta brīnišķīga diena, kurā izdosies gandrīz viss, kam pieliksi savu roku vai prātu. Vienīgo ēnu saules pielietajā dzīves telpā radīs raizes par radinieku labklājību vai veselību.

Horoskops strēlniekam

Nemēģini kaut ko uzsākt uz savu roku vai pa kluso. Ja tu esi kāda uzņēmuma pārstāvis, darbojies saskaņā ar šīs organizāciju noteikumiem. Viņi tevi pasargās un aizstāvēs kritiskās situācijās.

Horoskops mežāzim

Ja šodien pieņemsi kategoriskus un galīgus lēmumus, var nebūt iespējas tos koriģēt un atcelt. Tāpēc izdari pareizo izvēli un nezaudē pacietību, jo nelieli sarūgtinājumi būs neizbēgami.

Horoskops ūdensvīram

Uz tavas takas var gadīties cilvēki, kas var nopietni kritizēt tavus karjeras plānus. Centies nenokļūt priekšnieku redzeslokā, jo viņu plāni attiecībā uz tevi var sabojāt noskaņojumu un skatu uz dzīvi.

Horoskops zivīm

Šodien nav ieteicami nekādi jauni skaistās dzīves uzsākumi. Samierinies ar piedzīvotajiem kritieniem un visu enerģiju koncentrē vispārējā līdzsvara atgūšanai dzīvē.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Sievietei

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ideja! Rītdienas brokastīs veselības salāti

Ideja! Rītdienas brokastīs veselības salāti

Ja šovakar nevari un nevari izdomāt, ko pagatavot rīt brokastīs ģimenei, šajā laikā īstā izvēle būs veselības salāti, kas bagāti ar vitamīniem un palīdz stiprināt imunitāti.

Kā, kļūstot par māmiņu, nezaudēt sievišķo pievilcību? Divu bērnu mammas Ievas Rēdlihas stāsts

Kā, kļūstot par māmiņu, nezaudēt sievišķo pievilcību? Divu bērnu mammas Ievas Rēdlihas stāsts 2

Šovā ”Tēta nedienas Latvijā” šonedēļ uzmirdzēja pazīstamā hokejista Jēkaba Rēdliha ģimene. Kamēr Jēkabs nodevās mājas solim un bērnu audzināšanai, viņa simpātiskā sieva Ieva izbaudīja pilnvērtīgu atpūtu un lutināšanu kādā no Jūrmalas viesnīcām. Jautāta, kas viņai ikdienā ļauj nezaudēt ziedošo jaunību un sievišķību, Ievas nostāja ir ļoti strikta.

Foto: šarmantā „kroņu Mirdza” 92 gadus vecumā debitē modes skatē

Foto: šarmantā „kroņu Mirdza” 92 gadus vecumā debitē modes skatē

Sieviešu dienā kādā no Rīgas lielveikaliem norisinājās drosmīga un iedvesmojoša modes skate, kurā sezonas skaistākās un efektīgākās modes tendences demonstrēja bērni, sievietes un vīrieši visās vecuma grupās. Viņu vidū bija arī pazīstamā rotu zīmola ”CWOWN ME” seja Mirdza Uburģe.

Saderības horoskops: 7 pāri, kuri būs kopā līdz mūža galam

Saderības horoskops: 7 pāri, kuri būs kopā līdz mūža galam 21

Ja mīli savu otro pusīti, visticamāk, tu neklausies tajā, ko vēsta zvaigznes: ar šo partneri jūsu kopdzīve ir lemta pilnīgai neveiksmei. Taču, ja horoskops jūsu savienībai ir labvēlīgs, tad noteikti klusībā pie sevis apmierināti nodomā: es zināju, ka viss būs labi.

Iedvesmojošā Akmens pēc meitiņas tēva nodevības uzsākusi jaunas attiecības

Iedvesmojošā Akmens pēc meitiņas tēva nodevības uzsākusi jaunas attiecības 4

Arī neskaitāmi atbalstītāji Latvijā šonedēļ sirdīs juta līdzi fitnesa iedvesmotājai Karīnai Akmens, kura ar sociālo tīklu starpniecību atklāja pasaulei smagu personisku stāstu par vīrieti, kas nodevis viņu laikā, kad Akmens zem sirds nēsājusi abu meitiņu. Nedēļu sportiste noslēdz uz gaišas nots – atrādot jauno mīļoto.

Gaišreģes Vangas ieteikumi veiksmei, naudai un labklājībai

Gaišreģes Vangas ieteikumi veiksmei, naudai un labklājībai 1

Lai arī leģendārā bulgāru gaišreģe Vanga no šīs pasaules šķīrās pirms vairāk kā divdesmit gadiem, viņas ieteikumi, ko sniegusi visiem, kuri vērsušies pie viņas pēc palīdzības, ir aktuāli un realizējami arī šodien. Lai cilvēku vienmēr pavadītu veiksme, lai maciņā allaž būtu nauda un mājās valdītu labklājība, leģendārā bulgāru gaišreģe ir ieteikusi veikt dažādas vienkāršas, sadzīviskas darbības, kā arī ievērot elementārus ieteikumus. Tas palīdzēs dzīvei kļūt vienkāršākai un apkārtējai pasaulei labākai.

Tavas iepriekšējās dzīves HOROSKOPS: ko zodiaka zīme vēsta par tavu karmu

Tavas iepriekšējās dzīves HOROSKOPS: ko zodiaka zīme vēsta par tavu karmu 1

Vairākās pasaules tautu kultūrās un reliģijās pastāv ticība reinkarnācijai un atdzimšanai. Pagātnes dzīve ietekmē personības raksturu un individualitātes iezīmes. Ja ņem talkā astroloģiju, ir iespējams noteikt, kas tu biji pēdējā no iepriekšējām dzīvēm un kā tā ietekmē tavu šodienas personību.

Ciemos skaistuma paradīzē: atklājam 2018. gada grima ''karstākos'' trendus

Ciemos skaistuma paradīzē: atklājam 2018. gada grima ''karstākos'' trendus

Daudzas dāmas ir dzirdējušas par ”Pūdernīcu”, par vietu ar dvēseli, kur var smelties skaistumu un iedvesmu. Šeit var apgūt dažāda grima meistarklases, uzzināt, kā pareizi lietot dažādus grima produktus, kā arī iemācīties izcelt savas sejas daiļumu. Skaties.lv ir aprunājies ar šīs mazās skaistuma paradīzes īpašnieci un dibinātāju Baibu Frēlihu.

Eleganti un gaumīgi! Roku darbs, kas iedvesmo: latvieši radījuši unikālas koka somas

Eleganti un gaumīgi! Roku darbs, kas iedvesmo: latvieši radījuši unikālas koka somas 1

Dizaina kompānija ”Odukalns design” 2017. gada beigās prezentēja jaunu, inovatīvu kolekciju ”OduBag”- dabīgas ādas somas ar koka dizaina elementiem, 100% roku darbs, kas tiek veidots vienā eksemplārā, jo katram koka elementam ir sava tekstūra. Šo ekskluzīvo somu ražošanas un dizaina stūrmaņi ir divi latvieši Zigmunds un Raimonds.

Krāsaini, radoši un stilīgi! Foto: kā janvāra spelgonī ģērbjas rīdzinieki

Krāsaini, radoši un stilīgi! Foto: kā janvāra spelgonī ģērbjas rīdzinieki

Fakts, ka kalendārā janvāris un laiks aiz loga – pelēks un nemīlīgs, nenozīmē, ka jāsatinas melnā ”pufaikā”, jāieprogrammē savu īgnāko sejas izteiksmi un savu dzīvesprieku kaut kur jānorok līdz pat maija sākumam. Ziema ir īstais laiks, lai ģērbtos krāsaini un justos fantastiski. Skaties.lv devās ielās, lai atrastu rīdziniekus, kuru ielas stils var kalpot par iedvesmu arī citiem.