Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 17. janvāris

Antons, Antis, Antonijs

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Domā, ko runā un raksti virtuālajā vidē. Neielaidies sarunās, kas varētu sabojāt attiecības. Savu kritiku un noskaņojumu nedemonstrē cilvēkiem, kuri tikai vēlas piedāvāt jaunas un košas krāsas tavai mājai un personīgajai dzīvei.

Horoskops vērsim

Neļauj pēkšņām taupības lēkmēm sabojāt iecerēto mājas tīrīšanas pasākumu. Atbalsti savus ģimenes locekļus cēlā vēlmē atbrīvoties no sirdij dārgām, bet nevajadzīgām lietām. Iegūsi gandarījumu un daudz brīvas telpas domām kur lidināties.

Horoskops dvīņiem

Tavi aicinājumi mīļotajam cilvēkam mainīties līdzi laika garam var riktīgi izgāzties. Necenties pārliecināt un piespiest, visu pasākumu vēl vairāk sabojāsi un sirdsmīļais lepni dosies dzīvi baudīt.

Horoskops vēzim

Būsi priecīgs un optimistiski noskaņots, izņemot kādus nelielus misēkļus, kad tevi sāks glaudīt pret spalvu. Pašam vien būs jāizlemj, kā rīkoties šādā situācijā un intuitīvi jāsaprot vai tas ir briesmu signāls.

Horoskops lauvai

Šodien būsi noraizējies par savām naudas lietām, bet neko pasākt šajā sakarā nevarēsi. Vienīgais, ko vari darīt, lai mazinātu savu satraukumu, ir pārliecināties, ka maks ir drošībā un banku kartēm nav pielīmēti pin kodi.

Horoskops jaunavai

Fiziskais spēks būs līdzsvarā ar intelekta un gara drosmi, tāpēc ārēji izpaudīsies spēji un bezbailīgi. Ar gribasspēka palīdzību, vari parevidēt savu vērtību un pārliecību pasauli.

Horoskops svariem

Tavus nodomus un plānus ietekmēs dažādi ārējie apstākļi un citi cilvēki, no kuriem būsi atkarīgs. Tavi draugi var neturēt dotos solījumus, tāpēc jau laikus padomā par alternatīviem variantiem.

Horoskops skorpionam

Kaisle ar Pavedinātāju šodien dosies uzdzīvē. Ja attiecības tev ir svarīgas, jāaicina palīgā visi drošības aģenti, veselais saprāts un jāsauc Veselā saprāta onkulis atpakaļ uz mājām.

Horoskops strēlniekam

Neklausies interneta komentāru rakstītājos. Būs vēl labāk, lai kas arī nenotiktu! Atceries visas oriģinālās un vienkārši foršās lietas, kas būtiski ietekmējušas tavu dzīves virzienu. Atrodi kādu labu un interesantu sarunu biedru.

Horoskops mežāzim

Nekādas nopietnās problēmas un domstarpības nebūs, ja vien tu pats no maza gruzīša neuzbursi tarakānu. Neiejaucies katrā savu mājinieku solī un neuzraugi viņu darbus, pat, ja tiek darīts ačgārni un nepareizi.

Horoskops ūdensvīram

Šodien meklē netradicionālus un tavu mieru provocējušus laika pavadīšanas veidus. Ja ekstrēmi tevi nevilina, tad vari gatavot savu dzīvesvietu fundamentālu pārmaiņu uzsākšanai, kas varētu nodrupināt ne tikai sienas.

Horoskops zivīm

Neņem pie sirds visu, ko kāds dažādu apstākļu ietekmē tev sarunā un kādus netīrumus izgāž pār tavu galvu. Nopurinies, noslaukies un aizlaid pie draugiem vai draudzenēm dzīvi baudīt.

TV3
Vairāk..
TV6
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..

Sievietei

Četras tipiskās kļūdas, ko Latvijas sievietes pieļauj grimējoties un kopjot seju

Četras tipiskās kļūdas, ko Latvijas sievietes pieļauj grimējoties un kopjot seju 3

Tiecoties pēc perfekta izskata, Latvijas sievietēm ir tendence pārcensties – ikvienam no mums noteikti ir kāda draudzene, kurai tā vien gribas aizrādīt, lai pārstāj sev zīmēt tik lielas un kantainas uzacis vai piebremzē ar vaigu izgaismošanu. Bet varbūt pašas grēkojam, nepareizi lietojot pēdējos gados tik populāro micelāro ūdeni? Pazīstamā grima māksliniece un kosmetoloģe Kristīne Pavlovska Skaties.lv atklāj tipiskākās kļūdas, kuras ikdienā nereti pat neapzināti pieļaujam, pucējot savas sejas.

Seksīgā Lee piedzīvojusi kardinālas pārvērtības

Seksīgā Lee piedzīvojusi kardinālas pārvērtības 5

Jaunu gadu ar imidža maiņu sākt izvēlējusies pazīstamā tetovētā modele Liene Ušakova jeb Seksīgā Lee. Skaistule, kura iepriekš pati ironizējusi, ka izdod lielu naudu, lai izskatītos kā lēta blondīne, pārsteigusi fanus, nomainot spilgto ballīšu lauvenes tēlu uz klasiski elegantas dāmas izskatu.

Apprecējusies modes eksperte Indra Salceviča

Apprecējusies modes eksperte Indra Salceviča

2019. gada 31. decembrī modes eksperte Indra Salceviča sociālajos tīklos publiskoja fotogrāfijas no savas kāzu dienas. Slavenības draugi steidza sveikt Indru lielajā notikumā.

Pieci speciālista padomi, kā realizēt savu jaunā gada apņemšanos

Pieci speciālista padomi, kā realizēt savu jaunā gada apņemšanos

Aizejošā gada noslēgumā un Jaunā gada sākumā tradicionāli atskatāmies uz gada laikā paveikto un sākam veidot ieceres nākamajam gadam. Kā pareizi atskatīties uz aizvadīto gadu un izvērtēt pašam sevi? Kam pievērst uzmanību un par ko nevajadzētu sevi šaustīt? Ieteikumos veselīgam gada sākumam dalās psihoterapeits Andris Veselovskis.

Esi balles karaliene jeb 5 galvenie noteikumi, kā ģērbties formāli svinīgos pasākumos

Esi balles karaliene jeb 5 galvenie noteikumi, kā ģērbties formāli svinīgos pasākumos

Decembris, kā ierasts, ir ballīšu, svinību un pasākumu laiks, kas apbur ar daudzveidību, krāšņumu, spožiem gliteriem, mirdzošām vakarkleitām, krāsainu konfeti, dzirkstošiem dzērieniem, prieku, sajūsmu un uguņošanu. Pasākumam nepiemērots tērps noteikti var izbojāt ballīti, savukārt rūpīgi izstrādāts tēls parastu ballīti var pārvērst aizraujošā vakarā ar lieliskiem pārsteigumiem.

Ziemassvētku laika rituāli mīlestības piesaistīšanai. Kas jāņem vērā, lai izdotos?

Ziemassvētku laika rituāli mīlestības piesaistīšanai. Kas jāņem vērā, lai izdotos? 2

Ja jau kādu esi brīvas sievietes statusā un jūti, ka pienācis laiks jaunām attiecībām, Ziemassvētki un gadu mija ir īstais brīdis rīkoties. Šis ir brīnišķīgs laiks, lai atbrīvotos no visa, kas kavē izveidot jaunas saistības, un sagatavotos to veidošanai. Praktiskus ieteikumus, kā piesaistīt mīlestību, portālam Skaties.lv sniedz astropsiholoģe Kristīne Dunska.

Aija Dembovska atklāj savus skaistuma knifiņus un kosmētikas minimumu

Aija Dembovska atklāj savus skaistuma knifiņus un kosmētikas minimumu 33

Šovu zvaigznes Aijas Dembovskas dzīvē šobrīd rit ļoti piesātināts posms – viņa nodevusies karjerai un strādās pat Ziemassvētkos un Jaungadā. Kā visā šajā skrējienā viņai izdodas saglabāt sievišķību? Sarunā ar Skaties.lv Aija atklāj savus skaistuma knifiņus un iecienītos kosmētikas līdzekļus.

Veselīgais rosols, saldumi bez cukura un citi gardumi: receptes svētku galdam no iedvesmojošās Everitas vācelītes

Veselīgais rosols, saldumi bez cukura un citi gardumi: receptes svētku galdam no iedvesmojošās Everitas vācelītes

Starp 2019. gadā iepazītajiem iedvesmojošajiem cilvēkiem ir Everita no Jēkabpils. Saviem spēkiem nometusi 55 kilogramus, sieviete pāris mēnešu laikā ar savu unikālo metodi palīdzējusi rezultātus sasniegt jau desmitiem citu dāmu. Everita radījusi veselu klāstu veselīgu alternatīvu svētku galdam, ko piedāvā arī Skaties.lv lasītājiem.