Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 14. oktobris

Vilhelmīne, Minna

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Ja ar svarīgiem cilvēkiem esi ieplānojis tikšanās, tad centieties tās ļoti akurāti protokolēt, jo pat pavirši izteiktās domas un idejas var izrādīties zelta vērtas. Profesionālajā vidē tu nez kāpēc sajutīsies kā apstākļu ķīlnieks.

Horoskops vērsim

Esi aktīvs visneprātīgāko un viskvēlāko vēlmju plānošanā. Randiņiem un flirtam būs piemērots enerģētiskais fons, nebūs baiļu un citu ierobežojumu, kas tevi kavētu izrādīt simpātijas.

Horoskops dvīņiem

Šodien tev var uznākt lielā vēlme ļauties romantiskam flirtam vai vismaz pasapņot pa šo tēmu. Rīkosies ja ne pretēji, tad pavisam savādāk nekā ierasts. Tā var, ne pa jokam, sapurināt attiecības.

Horoskops vēzim

Šodien nāksies pildīt uzņēmuma vai vēl kādas iespaidīgas institūcijas uzliktos pienākumus. Pat ja šī nav jaukākā nodarbe tavā dzīvē un būs jāpiespiežas izrādot līksmību, būsi klusi gandarīts par uzticēto atbildības nastu.

Horoskops lauvai

Lai arī būtiski uzlabosies attiecības ar naudu, tev tomēr prāts neliksies mierā un turpināsi iekšējo dialogu par šo tēmu. Vēl viens ne mazāk svarīgs aspekts šodienas enerģētikā – būsi izcilnieks romantiski intīmajās attiecībās.

Horoskops jaunavai

Tev nevajadzētu pārspīlēt radušās grūtības un meklēt izeju no neveiklas situācijas. Aktivizēsies tendence atbrīvoties enerģijai, kas tika slāpēta un bremzēta. Tas var nozīmēt radošus uzrāvienus un arī produktīvu ikdienas darbu.

Horoskops svariem

Šodien esi gatavs, ka var aktivizēties vēlme atbrīvoties apspiestām dusmām, kas tika slāpētas un bremzētas. Tas var izpausties arī radošos konfliktos kā arī produktīvā ikdienas strīdā.

Horoskops skorpionam

Ja sajutīsies noguris no paredzamās un ierobežotās vides, lūkosi pēc anonīmas intimitātes. Darot to, kas pašam tīk, tikai nedrīksti zaudēt garīgo līdzsvaru un spēles laukuma robežas.

Horoskops strēlniekam

Sajutīsi ļoti cilvēcisku dziņu un tieksmi pēc romantikas. Nedomā, ka tavas iespējas ir ierobežotas, iespējams, tu meklē neīstajā vietā. Paplašini savu meklējumu perimetru, un iespēju skaits daudzkāršosies.

Horoskops mežāzim

Mēģini lietām pieiet elastīgāk. Nedomā, par darbiem un situācijām, kā par kaut ko galīgu un nemainīgu. Svarīgi, lai kopaina vai galvenās līnijas atbilstu iecerētajam, bet pārējo vajag pielāgot un mainīt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien iegaumē, ka ne vienmēr citi ir vainojami pie tev nelabvēlīgu apstākļu sakritības. Reizēm vainīgo nav vispār. Pacilā malā noliktās idejas un par nederīgiem uzskatītos plānus, jo tajos saskatīsi šodienai aktuālo.

Horoskops zivīm

Vingrinot savu garu un gribasspēku vari arī nedaudz uzlabot savu finansiālo situāciju. Bet šodien nevajadzētu pārpūlēties ar visādām augsti intelektuālām praksēm, pietiks ar mērenu atturību un pacietību.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Sievietei

Stila ikona Maija Silova atklāj rudens sezonas modes tendences

Stila ikona Maija Silova atklāj rudens sezonas modes tendences 1

Televīzijas seja, par Latvijas stila ikonu dēvētā Maija Silova savus atbalstītājus sociālajos tīklos regulāri iepriecina ne vien ar skaistām bildēm no pasākumiem, bet sniedz arī vērtīgus padomus par stilu un modi. Nesen viņa pastāstījusi, kas aktuāls šajā rudens sezonā.

Jēkabpils Everita iedvesmojusi desmitiem sieviešu pāris nedēļu laikā notievēt

Jēkabpils Everita iedvesmojusi desmitiem sieviešu pāris nedēļu laikā notievēt 15

Augusta izskaņā Skaties.lv atklāja jēkabpilietes Everitas veiksmes stāstu – sieviete pati saviem spēkiem atbrīvojusies no 55 kilogramiem, uzsākot dzīvi pavisam citā kvalitātē. Pusotru mēnesi pēc publikācijas Everita atklāj, ka pa šo laiku ne tikai nopelnījusi vairāk kā tūkstoš sekotājus savā blogā, bet 25 reālām sievietēm ar savām metodēm palīdzējusi atbrīvoties jau no 6 līdz 12 kilogramiem pāris nedēļu laikā.

Fitnesa trenere Anita Pužule atklāj ķirbja un burkāna lietderību, kā arī gardas ēdienu receptes

Fitnesa trenere Anita Pužule atklāj ķirbja un burkāna lietderību, kā arī gardas ēdienu receptes 1

Viena no pieprasītākajām fitnesa trenerēm Latvijā, skaistumkaraliene Anita Pužule zina, ka līdz ar lietainajiem un tumšajiem vakariem ikdienas aktivitātes samazinās, un cilvēka organisms sāk orientēties uz mieru un arī uz siltuma saglabāšanu, kas izpaužas nevēlama tauku slānīša veidā. No tā izvairīties ir pavisam vienkārši, galvenais, atcerēties par kaloriju patēriņu, fiziskām aktivitātēm un orientēties uz vietēju, sezonālu produktu lietošanu uzturā.

Dziedātāja Jenny May laidusi pasaulē otro meitiņu

Dziedātāja Jenny May laidusi pasaulē otro meitiņu 1

Septembra otrajā pusē par māmiņu vēl vienai meitiņai kļuvusi populārā dziedātāja Jenny May jeb Maija Stuģe. Māksliniece skaistos jaunumus paziņojusi sociālajos tīklos, atklājot, ka izvēlējusies klusas un mierīgas dzemdības.

Divu meitu mamma Madara Kiviča atklāj savu metodi pret rudens nogurumu un grūtsirdību

Divu meitu mamma Madara Kiviča atklāj savu metodi pret rudens nogurumu un grūtsirdību 18

Kamēr daļa tautas, beidzoties vasaras atvaļinājumiem un iestājoties vēsākam laikam, kā ierasts, sāk šņaukāties, klepot un sūroties par rudens nogurumu un depresiju, divu meitu mamma un “influencere” Madara Kiviča piedāvā savu recepti, kā saglabāt mundrumu un atgūt enerģiju vientuļās mammas garajā ikdienā. Ieklausies un iedvesmojies!

Ragana Merilina Kerro atklāj naudas piesaistīšanas rituālu

Ragana Merilina Kerro atklāj naudas piesaistīšanas rituālu 1

Igauņu ragana Merilina Kerro ir otrās atvases gaidībās un plāno beigt sniegt konsultācijas. Arī bez konsultācijām ”Ekstrasensu cīņu” zvaigzne palīdz cilvēkiem, iesakot dažādus rituālus. Rituālus Merilina publisko sociālajā tīklā “Instagram”.