Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 23. marts

Mirdza, Žanete, Žanna

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Atstāj iespēju brīvai improvizācijai par brīvdienas pavadīšanas tēmu. Brīvdienas sajūta būs tieši proporcionāla tavām labajām domām, enerģijai, ko esi ieguldījis noskaņojuma radīšanai.

Horoskops vērsim

Prieku un labsajūtu gūsi no pasākumiem un laika kavēkļiem, kuri dzims spontāni. Izvairies no piespiedu un skaļiem ļaužu - draugu saietiem vai sabiedriskiem pasākumiem, kuri tikai nogurdinās un iztukšos.

Horoskops dvīņiem

Tev šodien tiek piedāvātas divas izvēles – atrast uzmundrinošu kompāniju vai pavadīt laiku relaksējošā un nesamākslotā vienatnē. Pieņemot lēmumu, priekšroku dosi izvēlei, kura piedāvās lielāku dvēseles harmoniju.

Horoskops vēzim

Tavs šodienas noskaņojums būs vairāk sapņains un lēnīgs, tāpēc atsakies no lieliem un smagiem darbiem. Izpriecas un saviesīgi pasākumi jāorganizē bez uzspēlētas izrādīšanās – mājīgi un mīļi.

Horoskops lauvai

Jebkurā aktivitātē radīsi prieka impulsus. Vissvarīgākais un arī visproblemātiskākais jautājums ir kompānija. Pat, ja kompanjoni neatradīsies, jutīsies pašpietiekams un apmierināts.

Horoskops jaunavai

Tavi mīļotie būs enerģētiski uzlādēti un sagaidīs no tevis līdzīgu uzvedību. Ja nevēlies viņus sarūgtināt, jāsaņemas un jāiet uz kompromisiem. Šodien būs izdevība sapucēt vienu otru noplukušu partnerību.

Horoskops svariem

Šodiena nāk ar veiksmes un gandarījuma sajūtu, kuru gan izdosies novērtēt, tikai sagaidot vakaru. Apmierināts sajutīsies par iespēju nodemonstrēt savus talantus un spēcīgo gribu.

Horoskops skorpionam

Pavasara un brīvdienas sajūta labi mijiedarbosies ar zemapziņas procesiem, tāpēc šodien labs laiks meditēšanai un citām garīgām praksēm. Būsi spējīgs uz padziļinātu lietu skatījumu.

Horoskops strēlniekam

Vislabāk jutīsies mājās vai ciemos, kur nepiespiesta un omulīga gaisotne. Tam varētu būt kāds sakars ar sentimentālām sajūtām. Noskaties kādu pārraidi vai pašķirsti žurnālus, tas dienai piešķirs mērenu un patīkamu romantismu.

Horoskops mežāzim

Padomā par izklaidi, kas tevi pilnībā norobežos no aktuālo problēmu risināšanas. Ļaujies bezmērķīgai pastaigai pa skaistām vietām un sirsnīgai komunikācijai ar saviem draugiem.

Horoskops ūdensvīram

Izvēlēsies kompāniju, kurā ir bērni. Ja pašam pa māju draiskojas viens otrs nebēdnis, aizmirsti par pilošiem krāniem un autoservisiem, bet ļaujies viņu sabiedrības dabiskajai burvībai.

Horoskops zivīm

Rīkojies spontāni un tieši tā, kā jūties konkrētā situācijā vai konkrēta cilvēka sabiedrībā. Ja apstākļi būs piemēroti, vari atļauties ļoti atklātu un dvēselisku sarunu, pieskaroties pat ļoti smalkjūtīgiem tematiem.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Sievietei

Barbijai šodien 60 gadu jubileja

Barbijai šodien 60 gadu jubileja

Ikoniskajai rotaļlietai – lellei Bārbijai – šodien ir 60 gadu jubileja. Pirmā Bārbija parādījās 1959. gada 9. martā Ņujorkā.

8. marta horoskops dāmām: ko zvaigznes vēsta par katru daiļā dzimuma pārstāvi

8. marta horoskops dāmām: ko zvaigznes vēsta par katru daiļā dzimuma pārstāvi

Klāt 8. marts – diena, kad pasaulē pastiprināta uzmanība tiek pievērsta daiļajam dzimumam. Katras sievietes individuālais zvaigžņu raksts jeb horoskops nosaka ne tikai viņas tēla mozaīku, bet arī parāda, kā sieviete mīl, kad un kāpēc viņa piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Par visu plašāk uzzini astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā apkopojumā!

Elita Drāke: Gavēnis cilvēkiem atgādina, ka rīšana nav dzīves jēga

Elita Drāke: Gavēnis cilvēkiem atgādina, ka rīšana nav dzīves jēga 20

Ik pavasari baznīcas kalendārā atzīmēts Lielais gavēnis jeb atturības dienas. Tas ilgst no Pelnu trešdienas līdz Lieldienām, un šogad tā sākums ir 6. marts. Kā gavēt veselīgi, sarunā ar Skaties.lv pieredzē dalās veselīga dzīvesveida speciāliste un skaistumkonkursu rīkotāja Elita Drāke.

Laima Vaikule iesaka efektīgu deviņu dienu diētu satriecošam augumam

Laima Vaikule iesaka efektīgu deviņu dienu diētu satriecošam augumam 3

Leģendārā dziedātāja Laima Vaikule martā svinēs 65 gadu jubileju, kam par godu ”Arēna Rīga” notiks vērienīgs koncerts. Savā vecumā Laima joprojām izskatās satriecoši. Māksliniece atklāj viltību, ar kuras palīdzību deviņu dienu laikā var ļoti uzlabot savas formas, turklāt nenāksies īpaši piedomāt līdzi pie ēšanas.

Uztura speciāliste: Dienā jāapēd vismaz puskilograms dārzeņu

Uztura speciāliste: Dienā jāapēd vismaz puskilograms dārzeņu 3

Kaut arī par veselīgu uzturu interesējamies arvien vairāk, biežāk ēdam salātus un priekšroku dodam vienkāršām un saprotamām maltītēm, joprojām lielākajai daļai Latvijas iedzīvotāju trūkst izpratnes par to, kas ir sabalansēts uzturs, uzskata sertificēta uztura speciāliste Svetlana Aleksejeva. Kļūdainas izvēles visbiežāk tiek pieļautas pusdienu laikā.

Elita Drāke izsludina konkursu meitenēm

Elita Drāke izsludina konkursu meitenēm

Konkursa ”Vecmāmiņa” ilggadējā organizatore Elita Drāke un biedrība ”Emergo” piedāvā unikālu iespēju attīstīt savus talantus un iepazīt skatuvi arī jaunajai paaudzei. Viņa aicina meitenes pieteikties konkursā ”Latvijas talantīgākā meitene”. Pieteikšanās sākas tagad!

Modes ceļvedis: 10 trendi, ko mēs vilksim 2019. gadā

Modes ceļvedis: 10 trendi, ko mēs vilksim 2019. gadā

Jauns gads nāk ar jaunām stila vēsmām, un priecīgā ziņa ir tā, ka tendences šogad ir tik krāšņas un košas, ka kaut ko interesantu sev atradīs ikviena no mums! Iepazīstot vadošo dizaineru un modes namu demonstrētās tendences, esam apkopojuši 10 trendus, kuri nepaliks nepamanīti un izkrāšņos 2019. gadu. Pārliecība viennozīmīgi būs šā gada stila galvenais indikators!

Nepērc jaunu! Kā no esošā skapja satura sakombinēt neaizmirstamu svētku tērpu?

Nepērc jaunu! Kā no esošā skapja satura sakombinēt neaizmirstamu svētku tērpu?

Lai sapostos svētkiem, nebūt nav jāskrien uz veikalu iegādāties jaunus tērpus, kurus, visticamāk, uzvilksi vien reizi vai divas mūžā. Apģērbu svētkiem iespējams atrast arī iepriekšējo sezonu kolekcijās un pat savā esošajā garderobē. Ko vilkt ārā no skapja atvilktnēm šajos svētkos, stāsta iepirkšanās vietnes NEWMOOD.lv Stila institūta pārstāve Jūrate Stanslovaitīte.

4 uztura speciālistes padomi: kā svētkos ēst veselīgi

4 uztura speciālistes padomi: kā svētkos ēst veselīgi

Vecgada vakarā mēs izklaidējamies, satiekam savus mīļos, draugus un radus. Tas rada sajūtas, kas raksturo svētkus, taču bieži pēc tiem seko raizes par pārmērīgu ēšanu un lieko svaru. Lai varētu netraucēti ļauties svinībām un neraizēties par kādu lieku kilogramu, uztura speciāliste Liene Sondore piedāvā vairākus noderīgus padomus.

Ziemassvētku rituāli mīlestības piesaistīšanai. Kas jāņem vērā, lai izdotos?

Ziemassvētku rituāli mīlestības piesaistīšanai. Kas jāņem vērā, lai izdotos?

Jau jau kādu esi brīvas sievietes statusā un jūti, ka pienācis laiks jaunām attiecībām, Ziemassvētki un gadu mija ir īstais brīdis rīkoties. Šis ir brīnišķīgs laiks, lai atbrīvotos no visa, kas kavē izveidot jaunas saistības, un sagatavotos to veidošanai. Praktiskus ieteikumus, kā piesaistīt mīlestību, portālam Skaties.lv sniedz astropsiholoģe Kristīne Dunska.

Tautas tradīcija vegānu gaumē – deviņu Ziemassvētku ēdienu veselīgā versija

Tautas tradīcija vegānu gaumē – deviņu Ziemassvētku ēdienu veselīgā versija

Lai nākamais gads būtu pārticis un bagāts, latviešu tradīcijas teic, ka Ziemassvētku galdā jāliek deviņi maģiskie ēdieni. ”The Thriving Vegan” bloga autore Laine Rūdolfa piedāvā deviņas vegāniem draudzīgas Ziemassvētku gardumu receptes, kā pašiem vegāniskā dzīvesveida piekritējiem, tā arī viņu tuvajiem, lai Ziemassvētku vakariņās tiktu padomāts par ikkatru.