Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 19. oktobris

Elīna, Drosma, Drosmis

Horoskops aunam

Vari nopietni aizrauties ar jaunu dzīves ceļu meklēšanu. Sen dibinātie sakari var izrādīties ļoti noderīgi tieši šodien. Šis ir brīdis, kad jāpārslēdz tava uzmanība uz daudz augstāku frekvenci, lai spētu uztvert nepateikto un saskatītu neredzamo..

Horoskops vērsim

Nebaidies ieņemt to nostāju, kuru citi skeptiski apšauba. Darbā saskaņo vārdus ar darbiem un turi reiz doto solījumu un pierādi, ka tavam vārdiem ir segums. Izturies dabīgi un nesamāksloti.

Horoskops dvīņiem

Šodien uzņemsies rūpes nevis cēlsirdīgu mērķu labā, bet lai nolīdzinātu kādu emocionālu pāridarījumu pret saviem tuvajiem. Ja nepārspīlēsi savu nozīmīgumu, izdosies panākt izlīgumu.

Horoskops vēzim

Pamēģini izmainīt savu izteiksmes veidu. Tam jābūt vienkāršam un skaidram, tikai tā tiksi adekvāti uztverts. Tas attiecas gan uz darbu, gan uz ģimenes dzīvi. Tiecies risināt jautājumus pēc būtības.

Horoskops lauvai

Ja pārāk aizrausies ar savu plānu un projektu slavināšanu, vari sapīties savu iedomu valgos. Tāpēc šodien stāvi ar abām kājām uz zemes – reālisms būs labākā pašizpausmes forma.

Horoskops jaunavai

Izmanto šo laiku, lai palutinātu sevi ar kultūras un mākslas jomas novitātēm un vakaru atvēli cilvēkiem, kuriem vienmēr nepietika laika. Būsi pārsteigts, cik daudz iedvesmas un dzīves enerģijas sasmelsies.

Horoskops svariem

Šodien vajadzēs stāvēt starmešu un plašākas vai šaurākas sabiedrības uzmanības epicentrā. Gandarījuma sajūta, kuru tversi, liks sajusties gandrīz vai neaizvietojamam.

Horoskops skorpionam

Tavus nodomus un plānus koriģēs ārējie apstākļi un citi cilvēki, no kuriem būsi atkarīgs. Tavi biznesa partneri var neturēt dotos solījumus, bet nepārdzīvo, jo providence ir sagatavojusi vēl izdevīgākus variantus.

Horoskops strēlniekam

Instinktīvi sajutīsi vajadzīgos cilvēkus, ar kuriem runāt. Bet teiktajam jābūt kodolīgam un pārdomātam.. Atbildīgi sagatavojies jebkuram darbam un sarunai, kā arī nepārspīlē savu kompetenci.

Horoskops mežāzim

Pašapziņa ir izlādējušās baterijas, bet drīz tiksi pieslēgts pie strāvas avota un vakarā jau jutīsies sprigans, lai pagrozītos sabiedrībā. Tevi uzlādēs atrašanās cilvēkos, komunikācija un iespēja paspīdēt ar savām zināšanām.

Horoskops ūdensvīram

Rudens lapu piebirušajās mīlas dārzos iespējams kāds emociju izvirdums un, jo intensīvāk tās virpuļos, jo destruktīvāka to iedarbība.. Šodien svarīgākā attiecību mērvienība būs rakstura noturība.

Horoskops zivīm

Mēģini atsacīties no dažiem saviem ieradumiem darbā un sadzīvē, kas tev par lielu pārsteigumu radīs daudz brīva laika. Šodien saīsini darāmo darbu sarakstu līdz iespējamajam minimumam.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Sievietei

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Kādi ir tavi apģērba kopšanas paradumi?

Kādi ir tavi apģērba kopšanas paradumi?

Mums katram ir savi apģērba kopšanas paradumi – vieni no mums veļu mazgā ar rokām, daži to uztic darīt veļas mašīnai, savukārt vēl citi veļas žāvētāju izmanto tikai segas pārvalku un dvieļu žāvēšanai. Lai noskaidrotu, kādi ir Latvijas sabiedrības apģērba kopšanas paradumi, “Electrolux Latvia” veica pētījumu un aptaujāja 505 respondentus visā Latvijā vecuma grupā no 18 līdz 64 gadiem. Kādi ir tavi apģērba kopšanas paradumi?

Jāiet uz ballīti, bet aizmirsi izmazgāt mīļākos džinsus? Šeit Tev padoms ātrai apģērba atsvaidzināšanai!

Jāiet uz ballīti, bet aizmirsi izmazgāt mīļākos džinsus? Šeit Tev padoms ātrai apģērba atsvaidzināšanai!

Vai arī tev ir pazīstama sajūta, kad 30 minūtes pirms iziešanas esi izplānojusi, ko vilksi mugurā, taču secini, ka krekliņš vai džinsi atrodas netīrās veļas groza pašā apakšā? Protams, vienmēr nepieciešams laikus mazgāt veļu veļas mašīnā, un tad šādu problēmu nebūs, taču dažkārt tam vienkārši nav sanācis laika un ir nepārvarama vēlme vēl pēdējo reizi pirms mazgāšanas uzvilkt tieši to apģērbu, kas jau ir veļas grozā. Te glābiņš būs tvaika funkcija veļas mašīnā, kas palīdzēs ātri atsvaidzināt apģērbu, taču, ja tādas funkcijas tavā ierīcē nav, padalīšos ar mazo noslēpumu, kas dažu minūšu laikā palīdzēs atsvaidzināt apģērbu vēl vienai vilkšanas reizei pirms mazgāšanas.

Efektīvi ieteikumi kā ietaupīt uz veļas mazgāšanu un dzīvot zaļāk!

Efektīvi ieteikumi kā ietaupīt uz veļas mazgāšanu un dzīvot zaļāk!

Laikā, kad mājoklim ir ūdens pievads un veļas mašīna, bet veikalos pieejamie visdažādākie mazgāšanas līdzekļi lauž plauktus, tīru drēbju problēma teju nepastāv. Taču katra veļas mazgāšanas reize, protams, prasa mūsu pašu un mūsu mīļās un neaizstājamās dabas resursus.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Latvieši seksā kļuvuši radošāki un atvērti neierastām lietām

Latvieši seksā kļuvuši radošāki un atvērti neierastām lietām

Priecīgi jaunumi visiem draiskuļiem – sekss vairs nav tabu tēma Latvijā, un to apliecina Flirts.lv veiktās aptaujas rezultāti. Tie atklāj, ka vairākums Latvijas iedzīvotāju vairs nekautrējas atklāt partneriem savas seksuālās vēlmes un lielākajai daļai gultā interesē kaut kas ārpus ierastā.

Melnas krāsas apģērbs: ezoteriķe skaidro, kā tas iespaido seksuālo dzīvi un materiālo labklājību

Melnas krāsas apģērbs: ezoteriķe skaidro, kā tas iespaido seksuālo dzīvi un materiālo labklājību 9

Melnā krāsa ir vispretrunīgākā no krāsām, jo tās nozīme ir tik dažāda un nereti pat pretēja. Kā jebkura krāsa arī šī sevī iemieso enerģiju. Apģērbā melnā krāsa tiek uzskatīta par universālāko un elegantāko, taču ne mazāk populārs ir uzskats par krāsas nevēlamo ietekmi uz šāda apģērba valkātāju. Vai melnā krāsa tiešām piesaista negatīvo, portāls Skaties.lv jautāja ezoteriķei un vēdiskajai astroloģei Baibai Stūrītei.

TESTS: Vai vilnas jakas, kas jāmazgā ar rokām, var mazgāt veļas mašīnā un žāvēt žāvētājā?

TESTS: Vai vilnas jakas, kas jāmazgā ar rokām, var mazgāt veļas mašīnā un žāvēt žāvētājā?

Jau kuro rītu mostos, klausoties, kā lietus bungā pa jumtu, un, izkāpusi no gultas, tūdaļ ieslīdu mīkstā un siltā vilnas jakā. Šī pašmāju zīmola “MaiMai” jaka ir adīta no alpakas un merīnvilnas, un kopš nokļūšanas manā garderobē kļuvusi par neaizstājamu sabiedroto vēsās un nemīlīgās dienās kā šī. Kaut arī jaku ir ieteicams mazgāt ar rokām un nav ieteicams žāvēt veļas žāvētājā, šī un divas citas “MaiMai” jakas, kas radītas no pavisam gaisīgas mohēras ar zīdu, ir izturējušas mazgāšanas un žāvēšanas testu veļas mašīnā un žāvētājā. Jā, neticami, bet fakts!

”Miss Top of the World 2017” pirmo reizi triumfē Latvijas pārstāve

„Miss Top of the World 2017” pirmo reizi triumfē Latvijas pārstāve

Plovdivā, Bulgārijā, šonedēļ, 19. septembrī, noslēdzās pasaules līmeņa skaistumkonkursa ”Miss Top of the World 2017”. Konkursā, kurā piedalījās skaistules vecumā no 18 līdz 25 gadu vecumam, galveno titulu pirmoreiz ieguva konkursante no Latvijas – Jekaterina Taraskina.

Vilnas apģērba pareiza kopšana un uzglabāšana

Vilnas apģērba pareiza kopšana un uzglabāšana

Padomā par savu mīļāko vilnas džemperi – tas ir pūkains, omulīgs un tikpat mīļš kā tuvākā cilvēka apskāviens. Tas saistās ar siltām atmiņām, kuras vēlies izdzīvot atkal un atkal. Saglabāt sava mīļākā džempera krāsu, formu un maigumu vairs nav neiespējamā misija, jo ar pareizu tā mazgāšanu un uzglabāšanu tas izskatīsies labi ilgu laiku.

Kā ģērbties šoruden? Novērtē aktuālās modes tendences

Kā ģērbties šoruden? Novērtē aktuālās modes tendences 3

Laiks revidēt skapi, ieviešot tajā aktuālās rudens vēsmas! Universālveikalā ”Stockmann” notikusi īpaša rudens – ziemas kolekcijas modes skate, kurā iezīmētas sezonas aktualitātes – uzlocīti džinsu gali un un glamūra apvienošana ar provinces elementiem tērpos.

Ezoteriķe brīdina: “Humpalu” valkāšana pievelk nabadzību un naudas problēmas

Ezoteriķe brīdina: "Humpalu" valkāšana pievelk nabadzību un naudas problēmas 243

Kamēr vieniem lietotu apģērbu iegāde ir dzīves nepieciešamības, citiem tas kļuvusi par trendu un stilīgās “second hand” jeb ”humpalu” bodītes un krāmu tirdziņi tiek vērtēti kā īstas ”pērļu” krātuves, pārvērtēt šo soli aicina ezoteriķe un vēdiskā astroloģe Baiba Stūrīte. ”Lietota apģērba valkāšana pievelk nabadzību un naudas grūtības,” viņa akcentē sarunā ar portālu Skaties.lv.

Foto: Seržanta meita kronēta par Latvijā skaistāko matu īpašnieci

Foto: Seržanta meita kronēta par Latvijā skaistāko matu īpašnieci 1

Pagājušajā nedēļā, 7. septembrī klubā ”Coyote Fly” tika kronēta ”Miss Palette Latvija 2017” – Latvijas skaistāko matu īpašniece. No vairāk nekā astoņsimt dalībniecēm galveno balvu, kā arī iespēju kļūt par zīmola ”Palette” reklāmas seju Latvijā ieguva Marta Seržante, politiķa Kārļa Seržanta meita.

Lepojamies! Ogres skaistule Zanda Dienvidāfrikā jau saņēmusi pirmo atzinību

Lepojamies! Ogres skaistule Zanda Dienvidāfrikā jau saņēmusi pirmo atzinību 2

Dienvidāfrikas Republikā, Durbanā, šobrīd pilnā sparā rit konkurss ”Mrs.Universe 2017”, kurā Latvijas vārdu pārstāv skaistā divu meitu mamma Zanda Panava no Ogres. Lai arī lielais fināls gaidāms tikai šovakar, Zanda jau tikusi pie pirmās atzinības – viņa kronēta kā šarmantākā konkursante.

”Skaistuma feja” Kristīne pozējusi viegli erotiskā fotosesijā

“Skaistuma feja” Kristīne pozējusi viegli erotiskā fotosesijā

Šovasar vienu no dzīves neaizmirstamākajiem piedzīvojumiem izbaudījusi pievilcīgā skaistumkopšanas jomas pārstāve Kristīne Pavlovska, kura šomēnes iejūtas TV6 mēneša meitenes ādā. Jaunā TV zvaigzne, draudzenes pamudināta, ļāvusies jutekliskai fotosesijai, kuras rezultātu uztic arī portāla Skaties.lv lasītājiem.

Emocionāls video, kas pārsteigs pasauli: daiļā Zanda dzied Meinarda salā

Emocionāls video, kas pārsteigs pasauli: daiļā Zanda dzied Meinarda salā

Skaistā ogrēniete Zanda Panava šobrīd atrodas Dienvidāfrikā, kur 84 valstu konkurencē pārstāv Latviju konkursā “Mrs. Universe 2017”. Pierādot to, ka ir ne tikai daiļa, bet arī talantīga, Zanda laidusi klajā patriotisku video, kurā izpilda dziesmu “Es atnācu uguntiņu”. Ar šo dziesmu Zanda kāps uz skatuves arī Dienvidāfrikā.