Seriāls, kas neatstāj vienaldzīgu! “Īpašo uzdevumu vienība S.W.A.T.” 2. sezona ir klāt

Pievienot komentāru
Seriāls, kas neatstāj vienaldzīgu! “Īpašo uzdevumu vienība S.W.A.T.” 2. sezona ir klāt
Foto: Publicitātes foto

Pirmdienās plkst. 22:00 TV3 piedāvā iespēju sekot līdzi notikumiem Losandželosā, kur īpašo uzdevumu vienībā S.W.A.T. joprojām vada leitnants Deniels Harelsons, saukts par Hondo, un darbs pilsētas ielās ir tikpat sarežģīts, nopietns un bīstams kā iepriekš. Šī vienība ir kā pēdējā cerība – viņi dodas uz vietām, kur notikuši īpaši smagi noziegumi, un policija vairs nespēj palīdzēt – cilvēku tirdzniecība, mafiju kari, terorisms, liela apmēra laupīšanas un citi.

Tomēr jaunais komisārs nav tādā sajūsmā par šo vienību kā iepriekšējas un uzskata to par izšķērdību un nevajadzīgām izmaksām. Tāpēc nāksies savilkt jostas ciešāk un cīnīties par izdzīvošanu – budžets visai policijai tiek samazināts par piecpadsmit procentiem. Iecirkņa kapteinei Džesikai rūp vienības un arī pilsētas nākotne, viņa darīs visu iespējamo, lai komanda varētu veikt savus pienākumus esošajā sastāvā, bet vai viss izdosies, kā iecerēts?

Tomēr seriāls nav tikai par vienības darbu un bīstamo ikdienu, tas turpina šķetināt arī varoņu savstarpējās attiecībās, kas nebūt nav vienkāršas. Pirmās sezonas laikā Hondo par pārkāpumiem bija spiests atbrīvot no darba vienībā straujo un pārgalvīgo Džonu Strītu, kurš ir atgriezies policijas rindās un patrulē ielās, tomēr sapņo atgriezties S.W.A.T. Vai viņam izdosies atgūt Hondo uzticību un atkal darīt to, ko viņš vēlas visvairāk?

Ieskatīsimies arī Hondo privātajā dzīvē. Viņa un kapteines Džesikas attiecības ir beigušās, un Hondo ir atkal brīvs vīrietis. Viņš laiku lieki netērē un jau pirmajā sērijā iepazīsies ar prokurora vietnieci Niu Velsu. Viņi tiešām labi pavadīs laiku kopā, bet vai šīm attiecībām būs arī turpinājums?

Seriāls patiks visiem izmeklēšanas un spriedzes cienītājiem – pakaļdzīšanās, izsekošanas, apšaudes, bīstamas situācijas, smagu lēmumu pieņemšana – tas viss ir Speciālās uzdevumu vienības S.W.A.T. ikdiena.

Sekosim otrās sezonas notikumiem no 20. aprīļa pirmdienu vakaros plkst. 22:00 TV3!