“Viss pa jaunam” mācītāja lomas atveidotājs Jurijs Djakonovs: “Mans slēptais talants ir sekss”

1 komentārs

Unikālais pašmāju seriāls “Viss pa jaunam” savu debiju TV3 piedzīvos jau ŠOVAKAR! Viens no seriāla spilgtākajiem varoņiem ir pievilcīgais mācītājs Lauris, ko atveido Jurijs Djakonovs. Zināms, ka seriālā vieglprātīgā meitene Alise, ko tēlo “jūtūbere” Evelīna Pārkere, mācītāju centīsies pavedināt, tā skatītājiem garantējot ne vienu vien karstu momentu. Skaties.lv vēlējās noskaidrot, vai karsti momenti mēdz gadīties arī Jurija personīgajā dzīvē.

Ekskluzīvi: ”Jūtūbere” Evelīna filmēšanas laukumā kā pavedinātāja Alise kārdina mācītāju

Jurijs intervijā izceļas ar savu tiešumu un labo humora izjūtu, nekautrējoties atklāt, ka viņa slēptais talants ir sekss. Lai arī ar pašpārliecinātību aktierim šobrīd nav problēmas, tā tas nav bijis vienmēr – pusaudžu gados viņam bija jāsaņemas pat veikt vienkāršu telefona zvanu.

Seriālā mācītājs Lauris Apogs tiek nozīmēts kalpošanai Skaistkalnos. Viņš ir izskatīgs vīrietis un viņa fiziskais skaistums nepaliek nepamanīts ciemata sieviešu vidū.

Jaunības un meiteņu uzmanības dēļ Skaistkalnu reliģiozākajai dāmai viņš nepatīk, bet pārējā sabiedrība viņu ciena un mīl. Aktieris atzīst, ka apzināti cenšas panākt līdzību starp sevi un savu tēlu, jo tas, viņaprāt, ir labākais veids, kā būt ticamam.

“Viss pa jaunam” pirmizrāde jau šovakar 20.20 kanālā TV3!