”Viss pa jaunam!” galvenais aktieris Dainis Grūbe: Trīsreiz atteicu seriāliem, kuru ”štampus” negribēju

Jau 4. februārī pirmizrādi piedzīvos TV3 jaunais latviešu seriāls ”Viss pa jaunam!”, kurā galveno, karjerista Dāvja, lomu atveidos aktieris Dainis Grūbe. Sarunā ar Skaties.lv aktieris atklāj, ka jau vairākkārt attiecies no piedāvājumiem filmēties vietējos seriālos, bet, iepazīstoties ar šā seriāla ideju, sapratis, – te nu atteikt nevar!

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • !!!

  !!!

  Interesanti, ļoti bieži tiek reklamēts šis seriāls cerams ka nepievils!
  Nepiekrītu komentāru ka "bilde" būs pārāk laba priekš seriāla, jo mūsdienās ASV iznāk seriāli kuri tiek filmēti "filmu" kvalitātē un pat daudzi pārspēj filmas. HBO kanāls veido patiešām augstas kvalitātes seriālus tāpat kā Netflix, HULU un citi kanāli.
  • Tur tēlos tā

   Tur tēlos tā

   Kaitinošā yūtūbere Evelīna Pārkere jeb makeuparevelinu. Vienā no 30 galvenajām lomām. Takā pievils gan. Ceru, ka vairāk par šo sezonu nenovilks, kaut arī portugāļu seriālam ir 650 sērijas, bet nu vismaz vairāk portugāļi šito nefilmē. Žēl, ka šis seriāls vispār būs plaģiāts.
   • !!!

    !!!

    Wow ja godīgi nezināju ka tā Youtubere būs. Iespējams ka mazsvarīga loma būs.
   • itkā būs liela loma

    itkā būs liela loma

    Viena no galvenajām. Ja esi facebook, ieraksti meklētājā Viss pa jaunam un atrodi saiti uz skaties.lv. tur ir viņu mājaslapa ar visiem tēliem un aktieriem. Man vispār viņa besī, jau vairs neticu, ka seriāls izdosies, jo nu tā yūyūbere ir kaitinoša un pārspīlējoša. Domāju, ka aktrise no viņas takā no katls no cepures.
 • Redzēju aktieru sastāvu seriālā.

  Redzēju aktieru sastāvu seriālā.

  Viss būtu tik labi, ja visu nebojātu tā neprofesionālā yūtūbere (lasīt: apnicīgā aita) Evelīna. Mani kā skatītāju jūs esat jau zaudējuši. Domāju, ka šī "aktrise" jūsu reitingus kārtīgi nolaidīs.
 • Atklājiet tak oficiāli visus 30 aktierus, kamēr nav par vēlu!

  Atklājiet tak oficiāli visus 30 aktierus, kamēr nav par vēlu!

  Jo tad vairs nebūs pārsteigums, tāpat no interneta daudzus var uzrakt: Dainis Grūbe, Iveta Pole, Inga Alsiņa, Jana Čivžele, Leons Leščinskis, Inga Tropa, Ivo Martinsons, Juris Žagars, Liena Šmukste, Kaspars Gods, Klāvs Mellis, Kaspars Kārkliņš, Lidija Pupure, Regīna Razuma, Esmeralda Ermale, Jurijs Djakonovs, Oskars Vīksne, Ance Kukule, Edgars Sāmītis, nepilngadīgs puika... uz jautājuma zīmes - Jana Herbsta, Normunds Bērzs, Āris Matesovičs, Jānis Āmanis (šie iespējams var arī nebūt... varbūt kļūdaina informācija)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!