“Viss pa jaunam” aktieris Jānis Āmanis: “Vīrieša pienākums ir strādāt un mācīties, balva viņam ir mīloša sieviete”

1 komentārs

Daudzsološais pašmāju seriāls ”Viss pa jaunam” savu pirmizrādi piedzīvos jau pavisam drīz. Tajā pašpārliecināta ārsta Naura lomā iejutīsies pieredzējušais aktieris Jānis Āmanis. Lai nedaudz vairāk atklātu Jāņa personību, Skaties.lv devās uz filmēšanas laukumu, kur valdīja pārsteidzoši jautra atmosfēra – aktieri ļāvās ēverģēlībām un nekautrējās arī pajokot viens par otru.

Nacionālā teātra aktierim Jānim Āmanim pēc vārda kabatā nav jāmeklē – ar seriāla galvenās lomas attēlotāja Daiņa Grūbes palīdzību atbildes uz viņam uzdotajiem āķīgajiem jautājumiem rodas ātri. Lai arī kolēģi filmēšanas laukumā nepārtraukti joko, tomēr jautājumu par to, kas ir labākā saņemtā dāvana, Jānis uztver ar zināmu nopietnību. Aktieris uzsver – ”Vīrieša pienākums ir strādāt un mācīties, balva viņam ir mīloša sieviete”, tāpēc kā labāko saņemto dāvanu aktieris min savu mīļo sieviņu.

Jānis Āmanis ir harizmātisks ne tikai uz teātra skatuves un kino ekrānos – tā ir īpašība, kas pavada viņu arī personīgajā dzīvē. Aktieris atzīst, ka gudrība un izveicība viņam piemitusi jau kopš laika, kad vēl bija pusaudzis, taču līdz Daiņa Grūbes līmenim tomēr vēl esot, kur augt.

Seriāls “Viss pa jaunam” tiek veidots, sekojot pasaules tendencēm un Latvijas skatītāju vēlmēm. Tas būs saistošs un aktuāls stāsts, kura notikumos skatītāji atpazīs arī savu ikdienu, azartiski sekojot līdzi, kā ar tiem tiek galā seriāla varoņi.

Skaties “Viss pa jaunam” jau no 4. februāra kanālā TV3!