Video: ”Viss pa jaunam” kā nikns ierēdnis uzmirdz Jānis Jubalts

Pievienot komentāru

TV3 darba dienu vakaros pilnā sparā rit pašmāju seriāls ”Viss pa jaunam”. Kā jau seriāla veidotāji solīja, tajā būs iespēja redzēt arī lieliskus viesaktierus – Latvijā populārus ļaudis. Pirmais no tiem skatītājus priecēs jau 27. februāra sērijā – nikna inspektora lomā seriālā uzmirdzēs grupas ”Prāta vētra” mūziķis Jānis Jubalts.

Jubalts ieradīsies Skaistkalnos kā visai nikni noskaņots inspektors, kurš jau stundu nogaidījies viesu namā laikā, kad apkārtnē plosās ugunsgrēks.

Ātri vien naidīgi noskaņotais inspektors viesu namā atradīs virkni neatbilstību kvalitātes prasībām. Jubalts lieliski iejūtas inspektora ādā, nemitīgi uzsverot, cik ”pretimnākošs” viņš ir, un tai pat laikā asi kritizējot visu, ko redz, un citējot dažādas dokumentos minētas prasības, kā arī atgādinot, ka nevar taču vienmēr paļauties uz valsts dāsnajām dāvanām.

Šī nav Jubalta debija aktiermākslā. Mūziķis 2016. gadā sajūsmināja Latviju ar savu talantu, atveidojot vienu no galvenajām lomām filmā ”Svingeri”.

Novērtē Jubalta sniegumu arī seriālā! Skaties ”Viss pa jaunam” darba dienu vakaros TV3 un nepalaid garām viņa ierašanos!