TV3 debitē jaunais latviešu seriāls ”Viss pa jaunam”

4. februāra vakarā ar uzreiz divām sērijām pēc kārtas TV3 debitējis jaunais latviešu seriāls ”Viss pa jaunam”, ko veido profesionāļu komanda un kas jau tiek slavēts par kvalitāti, kādas līdz šim attiecīgajā pašmāju industrijā nav bijis. Noskaties un izsaki viedokli!

Atpakaļ uz rakstu

26 komentāri

 • Anna

  Anna

  Neko oriģinālu nesaskatu - laviešiem netipiska vide, valoda, attiecības... Vai scenārijs tiešām ir oriģināls?
 • Lita

  Lita

  Seriala veidotāji, vai jūs kaut vienu dienu pabijāt Latvijas laukos, painteresējāties kā tur cilvēki dzīvo, ko dara? Veikals- kas tas par šķūni jums tur ir? Kas tā autoaptieka tāda ir? Mūsdienās laukos ir internets un tv. Turklāt par supergrāvēju radio, ko klausās viss ciems, gan nav dzirdēts:D Ļoti jūtams, ka seriāls pa tiešo adatptēts un bez intereses radīt kaut cik patiesu un reālu stāstu.
 • Tavs vards
 • Skatītājs

  Skatītājs

  Nez, pietrūkst asuma, interesanta sižeta. Bet aktieri, vismaz vīriešu lomās tiešām liekas profesionāļi. Cerams, ka tālāk būs labāk.
 • Lilii

  Lilii

  Un kas vainas aktieriem? Beidzot nav jáskatās uz Ķesteri un citiem "Ugunsgrēka "aktieriem. Latvijas teātri pilni ar jauniem daudzsološiem aktieriem. Jā, saspēle varétu būt dabiskāka, bet visādi citādi- vismaz kaut kas reāls!
  Ak, un vēl taču bija katras otràs Latvijas ğimenes attainojums ikdienišķais seriāls "Svešā seja" . Cilvëka Nošaušana tač' mūsdienās nav grēks?
 • Lilii

  Lilii

  Man patika! Nav pārspīlêta šovinisma, nereālu situāciju un lieka skaņas/kadru uzbudinājuma. Salīdzinājumā ar Viņas melo labăk, kur šampanietis lija kā lietus rītā vakarā; Ugunsgrēks, kur citu telpu kā viesnīcas koridors neeksistē un Divi vienā, kas seko ugunsgēka "nebeidzamajam stāstam" -Viss pa jaunam- patiesas šodienas situācijas atspoguļojums TV. Cerams, ka tālāk nesabojāsies.
 • Raunas iedzivotajs

  Raunas iedzivotajs

  Kāpēc seriāla Raunu nesauc par Raunu. Kas tā par konspiraciju? Liekas ka scenārija autors tālāk par Rīgas robežu nav nekur bijis savā mūžā!
 • Katrīna

  Katrīna

  Piekrītu tiem, kas arī redz samākslotu aktierspēli. Diemžēl tas uz meitenēm. Dainis Grūbe izceļas - galvas tiesu pārāks aktierspeles ziņā. Viņa stāsts līdz ar to aizraujošāks - gribas sekot. :)
 • ..

  ..

  Tak visu laiku visi tik neapmierināti,tas bija tikai pats sākums pašam seriālam,tāds kā ievads,lai saprastu kas ir kas ,bet visi jau raksta visdzēlīgākos komentārus,novērtējat to kas ir,manuprāt Latvijā seriālu veidošana ar katru gadu tieši attīstās uz labo pusi.
 • Bobis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!