TV3 debitē jaunais latviešu seriāls ”Viss pa jaunam”

26 komentāri

4. februāra vakarā ar uzreiz divām sērijām pēc kārtas TV3 debitējis jaunais latviešu seriāls ”Viss pa jaunam”, ko veido profesionāļu komanda un kas jau tiek slavēts par kvalitāti, kādas līdz šim attiecīgajā pašmāju industrijā nav bijis. Noskaties un izsaki viedokli!

Ir atklāti visi seriāla aktieri! Iepazīsti aktieru komandu TE!

Seriāls stāsta par mūsdienīgu vīrieti Dāvi (aktieris Dainis Grūbe), kurš veido veiksmīgu karjeru lielā uzņēmumā Rīgā līdz pārpūles dēļ piedzīvo sirdstrieku un tiek nogādāts slimnīcā.

Tur viņš satiek kādu vecu vīru, kura iedvesmots pārceļas uz laukiem un sāk jaunu dzīvi, bet Rīgā paliek viņa mīļotā Terēze.

Uz to pašu Skaistkalnu pilsētiņu pārceļas arī draudzenes Krista, Santa un Rita, kuras Rīgā palikušas bez darba un vēlas pārvērst senču māju laukos par skaistu viesu namu.

Seriāla veidotāji ir kino jomā pieredzējusi producentu kompānija ”Platforma Filma” – producenti Andrejs Ēķis un Kristians Alhimionoks sadarbībā ar režisoriem Aigaru Graubu, Zandu Seņkovu un Reini Ūbeli.

TOP komentāri

 • skudra
  +41 +33 -8

  skudra

  Jau pirmajās sērijās traucē tas,cik samāksloti (runa ir par līdz šim redzētām sieviešu lomu atveidotājām) tiek runāts iemācītais lomas teksts,trūkst dabiskuma,patiesuma.Tā nav izrāde uz skatuves,bet gan filma!Pagaidām neko profesionālu un kvalitatīvu neredzu.Skatīsimies kas būs tālāk.
 • Katrīna
  +17 +15 -2

  Katrīna

  Piekrītu tiem, kas arī redz samākslotu aktierspēli. Diemžēl tas uz meitenēm. Dainis Grūbe izceļas - galvas tiesu pārāks aktierspeles ziņā. Viņa stāsts līdz ar to aizraujošāks - gribas sekot. :)
 • Nezinu gan...
  +19 +14 -5

  Nezinu gan...

  Bija tik grūti skatīties... likās lēni, samāksloti un seriāls ir ļoti tumšs, šķiet bilde ir domāta nevis, lai padarītu nogurušā skatītāja vakaru gaišāku, bet gan viņš ātrāk aizmigtu. Zinot, ka gaidāma vēl tā YouTubere, šķiet viss paliks arvien samākslotāks un garlaicīgāks. Šis seriāls izskatās nav veidots ar domu izklaidēt un aizraut skatītāju, bet gan vienkārši aizsist ētera laiku. Sižeta pašlaik nav, nav nekāda pavērsiena, notikuma, kas tomēr liktu ieslēgt nākamo sēriju. Būtībā ir daži labi aktieri un tas arī ir viss pozitīvais. Turklāt solīja 30 galvenos tēlus, bet tituldziesmā ir tikai 29, ne Bērzs, ne mazais puika nav tur iekļauti.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl