TV3 debitē jaunais latviešu seriāls ”Viss pa jaunam”

25 komentāri

4. februāra vakarā ar uzreiz divām sērijām pēc kārtas TV3 debitējis jaunais latviešu seriāls ”Viss pa jaunam”, ko veido profesionāļu komanda un kas jau tiek slavēts par kvalitāti, kādas līdz šim attiecīgajā pašmāju industrijā nav bijis. Noskaties un izsaki viedokli!

Ir atklāti visi seriāla aktieri! Iepazīsti aktieru komandu TE!

Seriāls stāsta par mūsdienīgu vīrieti Dāvi (aktieris Dainis Grūbe), kurš veido veiksmīgu karjeru lielā uzņēmumā Rīgā līdz pārpūles dēļ piedzīvo sirdstrieku un tiek nogādāts slimnīcā.

Tur viņš satiek kādu vecu vīru, kura iedvesmots pārceļas uz laukiem un sāk jaunu dzīvi, bet Rīgā paliek viņa mīļotā Terēze.

Uz to pašu Skaistkalnu pilsētiņu pārceļas arī draudzenes Krista, Santa un Rita, kuras Rīgā palikušas bez darba un vēlas pārvērst senču māju laukos par skaistu viesu namu.

Seriāla veidotāji ir kino jomā pieredzējusi producentu kompānija ”Platforma Filma” – producenti Andrejs Ēķis un Kristians Alhimionoks sadarbībā ar režisoriem Aigaru Graubu, Zandu Seņkovu un Reini Ūbeli.

TOP komentāri

 • skudra
  +39 +31 -8

  skudra

  Jau pirmajās sērijās traucē tas,cik samāksloti (runa ir par līdz šim redzētām sieviešu lomu atveidotājām) tiek runāts iemācītais lomas teksts,trūkst dabiskuma,patiesuma.Tā nav izrāde uz skatuves,bet gan filma!Pagaidām neko profesionālu un kvalitatīvu neredzu.Skatīsimies kas būs tālāk.
 • Katrīna
  +15 +13 -2

  Katrīna

  Piekrītu tiem, kas arī redz samākslotu aktierspēli. Diemžēl tas uz meitenēm. Dainis Grūbe izceļas - galvas tiesu pārāks aktierspeles ziņā. Viņa stāsts līdz ar to aizraujošāks - gribas sekot. :)
 • !!!
  +16 +13 -3

  !!!

  Man arī nepatīk tituldziesma vai nu varēja atstāt instrumentālo pavadījumu vai kā jaunajos ārzemju seriālos parādās tikai seriāla nosaukuma "kartiņa" un viss. Jo priekš seriāla kurš jau tā ir zem 30 min. 1.50 min. tituldziesma ir pa garu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl