“Vairs neesmu brunču mednieks,” atzīst Florences līgavainis Oskars Vīksne

Pievienot komentāru

Aktieris Oskars Vīksne jaunajā pašmāju seriālā “Viss pa jaunam” attēlo pusaudzi Gati, kuru māte piespiedusi pārcelties uz laukiem ar cerību uzlabot puiša slikto uzvedību. Skaties.lv devās noskaidrot, kāds aktieris ir dzīvē, ārpus kadra.

Oskars spēj vilkt paralēles ar savu tēlu, atklājot, ka arī viņam piemīt zināms dumpinieciskums. Tomēr, pateicoties līgavai, filmas “Blēži” zvaigznei Ievai Florencei, “brunču mednieka” laiki nu ir beigušies. Turpmāk skaistas atmiņas viņš vēlas veidot tikai ar mīļoto, ko iepazinis studiju laikos.

Saderinājusies skaistā aktrise Ieva Florence

Oskars atzīst, ka viņa dzīvē arī ir dienas, kad vakariņas mājās netiek gatavotas, bet tiek pasūtīts ēdiens no ēdienu piegādātāja “Wolt”, tādā veidā sevi atalgojot pēc garākas un nogurdinošas dienas. Jautājot aktierim, cik balles viņš liktu, ja nepieciešams vērtēt savu foršumu, Oskars nekautrīgi apgalvo – septiņi, uzsverot to, ka viņš sevi uzskata par labo tēlu, kuram vēl tomēr ir kur augt!

Lai arī aktierim piemīt dumpinieka gars, viņš spēj novērtēt dzīves patiesās vērtības – cilvēcību un sirsnību. “Es esmu labs, bet varētu būt izcils, ja es darītu vēl vairāk cilvēkus laimīgus,” tā Oskars vērtē sevi.

Skaties “Viss pa jaunam” šovakar 20.20 TV3!