TV ekrānos atgriežas atraktīvā Līga, kura gandrīz dzemdēja dēliņu ”Tēta nedienu” filmēšanā

Pievienot komentāru
TV ekrānos atgriežas atraktīvā Līga, kura gandrīz dzemdēja dēliņu ”Tēta nedienu” filmēšanā
VLADISKAVS PROŠKINS, F64

Seriāla ”Viss pa jaunam” aktieru kolektīvam pievienojies pulciņš fanu, kurus jau drīz redzēsim ekrānos. Viena no viņiem ir Līga Kricka no Dobeles, kurā TV draugi atpazīs atraktīvo policijas darbinieci, kura pirms diviem gadiem filmējās šovā ”Tēta nedienas Latvijā”, laikā, kad kuru katru brīdi bija jānāk pasaulē atvasītei.

”Raidījums bija pirms diviem gadiem aprīlī, kad gaidīju pasaulē nākam Renāriņu.

Kad šovu rādīja, viņam jau bija nepilns mēnesītis, bet, kad filmējām, tieši bija nolikts datums, kad viņam jādzimst. Visi ļoti cerēja, ka viņš pieteiksies šova laikā,” sarunā ar Skaties.lv šova filmēšanu smejoties atceras Līga.

Puisītis piedzima tieši nedēļu pēc filmēšanas. Par šovu Līgai palikušas tikai un vienīgi pozitīvas atmiņas.

”Mums ļoti patika. Esam daudz ieguvuši – vīrs ir patstāvīgāks, darba laiks sakārtots, vairāk ar bērniem, vairāk palīdz,” ieguvumus no ”Tēta nedienām” uzskaita Līga. Un mammai savukārt laiks atkal filmēties!

Līga uzvarējusi ”Viss pa jaunam” fanu konkursā un nu atbraukusi uz Rīgu, lai atkal stātos kameru priekšā.

”Viss pa jaunam” filmēties ierodas fani! Lasi TE!

Visa ”Tēta nedienās” jau iepazītā ģimene ir lieli seriāla fani.”Vakarā katrs ir savā istabā, bet, tiklīdz izdzird seriāla dziesmu, atskan kliedzieni “sākās, sākās” un visi saskrien kā skudras,” smejas trīs bērnu mamma.

Vecākajai meitiņai tūlīt būs būs 10, vidējai – 4, bet mazajam Renāram, kurš ”Tēta nedienu” filmēšanas laikā bija mammas puncī, tikko palikuši 2 gadi. To, ka mamma atkal mirdzēs televīzijā, šoreiz kā aktrise ”Viss pa jaunam”, mazie vēl nezina.

”Seriāls uzrunā ar vieglumu, humoru. Un tas policists!” smejas Līga. Viņa pati strādā policijā un priecājas, kā ”Viss pa jaunam” varonis it kā strādā Pašvaldības policijā, bet pilda Valsts policijas pienākumus un staigā Valsts policijas formā.

”Viņš ir ļoti foršs, man patīk viņa entuziasms ar mūziku, manuprāt, viņš varētu arī stopēt mašīnas ar mūzikas pavadījumu,” smejas Līga.

Līga ir teātra mākslas mīļotāja, pati rosās amatierteātrī un cer filmēšanas laukumā tikt pie iespējas nobildēties ar iemīļotajiem aktieriem. Kā smejas atraktīvā dāma, viņa savu policistes statusu nekad neizmanto, lai, piemēram, paviesotos aizkulisēs kādā brīvdabas izrādē, un, re, ka arī pavisam godīgiem līdzekļiem var tikt saviem iemīļotajiem aktieriem tuvāk kā jebkad!

Skaties ”Viss pa jaunam” darbadienu vakaros TV3 un nepalaid garām fanu uznācienu!