”Tāds nošļurcis, viņu vajadzētu patrenēt!” Nauris skarbi kritizē ”Viss pa jaunam” policistu

Pievienot komentāru
”Tāds nošļurcis, viņu vajadzētu patrenēt!” Nauris skarbi kritizē ”Viss pa jaunam” policistu
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Filmēties ”Viss pa jaunam” kā viens no faniem ieradies arī Nauris no Juglas. Puiša ikdiena cieši saistīta ar sportiskām aktivitātēm, viņš aktīvi trenējas. Tieši tāpēc viņam īsti pie sirds neiet seriāla policists, kura tēls un fiziskā forma pēc Naura domām, nu absolūti neatbilst profesijas standartiem.

Nauris Juglas, saņemot zvanu, ka uzvarējis konkursā un tiek aicināts uz seriāla filmēšanu, sākumā domājis, ka kāds viņu izjoko. Sapratis, ka viss pa īstam, viņš darba kolēģiem ar humoru paziņojis, ka ”atradis savu īsto aicinājumu” un paņēmis brīvdienu, lai filmētos.

”Ja man būtu iespēja kaut ko pamainīt seriālā, es pārveidotu policistu. Skatoties to seriālu, es īsti nesaskatu viņā policistu, un zinu, ka daudzi man pazīstami man piekrīt.

Viņš tāds nošļurcis. Viņu vajadzētu patrenēt, lai viņš tiešām izskatās pēc policista,” skarbu vērtējumu paust nekautrējas Nauris.

Puisis gatavs dot policistam pāris vienkāršus padomus, lai likumsarga tēls uzlabotos.

”Pirmkārt, policistam nevajag staigāt ar to cepuri. Teiksim tā – tā cepure ”nerullē”. Nu, policisti nestaigā ar tādiem keponiem!

Viņam vajadzētu būt nopietnākam, skarbākam, kā reālam policistam. Zinu, ka mums tie policisti ir tādi, kādi ir, bet prasās savādāks. Varu viņam izvest privāto sagatavošanas treniņu,” smejas Nauris. Viss cits gan viņam seriālā patīk.

”Man īpaši patīk mērs. Viņš vizuāli izskatās ļoti smieklīgs – paskatoties uz viņu gribas pasmaidīt. Ieraugot viņa sejas mīmiku, uzreiz garastāvoklis uzlabojas,” savukārt teic Nauris.