Skarbs joks laucinieku garā: kā Skaistkalnos ”trollē” pilsētnieci

5 komentāri

Kanāla TV3 seriāls ”Viss pa jaunam” turpina uzņemt apgriezienus, un jaunākajās sērijās televīzijas skatītāji būs liecinieki, kā izvērtīsies notikumi mīlas frontē.

Lai atjaunotu attiecības ar Dāvi (Dainis Grūbe), Skaistkalnos ieradusies Terēze (Iveta Pole). Uzzinot par Terēzes ierašanos, Santa (Jana Čivžele) nostājas Kristas (Anta Aizupe) pusē un izdomā plānu, kā rīdziniecei likt pamest laukus ar kājstarpē iežmiegtu asti.

Terēzei ierašanās Skaistkalnos gan neko labu nesola – jau pirmajā vakarā viesu nama kokteiļvakarā viņa piedzīvo nopietnu pārbaudījumu virkni, tostarp tiek pie iespējas nogaršot vietējo delikatesi. Uzzinot, ka tikko nogaršojusi cūkas urīnpūsli ar kāpostiem, pilsētas freilenei momentā kļūst slikti ap dūšu…

Lai arī Terēze cenšas iedzīvoties Skaistkalnos, viņa cieš no akūtas garlaicības. Vai Dāvis atradīs laiku izklaidēt savu draudzeni?

Baudi TV3 seriālu ”Viss pa jaunam” no pirmdienas līdz piektdienai 20:20 TV3!

Seriālu “Viss pa jaunam” skaties arī šeit!

TOP komentāri

 • +f4
  +1 +1 0

  +f4

  Nu ja. Jau 3 mēnešus mums rāda ziemu. Ziema pie mums jau ir tikai nedēļu.
 • Puškins
 • Nu nu
  0 0 0

  Nu nu

  Ja ir tik cūciska attieksme pret līdzcilvēkiem kā Skaistkalnos, tad nav brīnums, ka cilvēki brauc prom no mūsu zemes (atkrīt vajadzība kritizēt valdības). Aj, aj vai tiešām mēs tik pretīgi esam, vai arī šī ir domāta komēdija?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl