Skaistkalnu iedzīvotāji palikuši bez elektrības un sakariem

1 komentārs

Otrdienas, 16. aprīļa, vakarā TV3 skatītāju uzmanībai nodota pašmāju seriāla ”Viss pa jaunam” jaunākā sērijā, kurā Skaistkalnu iedzīvotāji palikuši necilvēcīgos apstākļos – ziemas aukstumā viss ciems palicis bez elektrības un telefonsakariem.

Albertam (Juris Žagars) rodas plāns, kā sabotēt viesu nama meiteņu darbu, taču tā īstenošanai viņam nepieciešama Harija (Āris Matesovičs) palīdzība. Vēlāk atklājas, ka cietušas ne tikai viesus nama saimnieces, bet arī pārējie Skaistkalnu iedzīvotāji.

Mācītājs Lauris (Jurijs Djakonovs) dodas apciemot Maiju (Inga Tropa), bet ceļā satiek viņas dēlu Pēterīti (Oskars Štolde), kurš mācītāju pārsteidz ar negaidītu jautājumu par Dieva darbiem.

Viesu nama saimniece pamatīgi noraizējušās par pārtikas produktiem, kam draud sabojāšanās dažu dienu laikā. Tādēļ tiek pieņemts lēmums – sarīkot izēšanās vakaru ciema kafejnīcā.

Dāvja (Dainis Grūbe) un Terēzes (Iveta Pole) starpā iestājies atsalums.

Pēc kārtējā darījuma izgāšanā par savu likteni noraizējušies apbedīšanas biroja saimnieki Jēkabs (Kaspars Kārkliņš) un Modris (Romāns Bargais), kuri spriež, ka darījuma partneri viņus sakropļos. Taču gaidītie izsitēji izrādās vīri ar zelta rokām.

Baudi TV3 seriālu ”Viss pa jaunam” no pirmdienas līdz piektdienai 20:20 TV3!

Seriālu “Viss pa jaunam” skaties arī šeit!