Plikumi, asinis un mīla. Ekskluzīvs ieskats ”Viss pa jaunam” notikumos, kas vēl tikai gaidāmi

1 komentārs
Plikumi, asinis un mīla. Ekskluzīvs ieskats ”Viss pa jaunam” notikumos, kas vēl tikai gaidāmi

”Viss pa jaunam” kaislības šobrīd virmo kā nekad – notikumu epicentrā Kristas un Dāvja attiecības, taču uz mīlasstāsta fona norisinās daudz citu notikumu. Skaties.lv piedāvā seriāla faniem ieskatīties nedēļas notikumos, vēl pirms tie baudāmi ekrānā.

Šonedēļ Skaistkalnos ierodas jauns iedzīvotājs – Jēkaba un Modra sen nesatiktais brālēns Eižens, kuram pa spēkam ir apburt visas ciema dāmas. Izrādās, viņam ir slepens uzdevums. Kristas un Dāvja attiecības uguņo, līdz neviens vairs nesaprot, kas notiks tālāk.

Ciematiņā uzrodas blēdis, kas no lētticīgiem ļautiņiem izmāna naudu. Eižens ar savu šarmu apbur ne tikai brālēnus, pierunājot tos iesaistīties aizdomīgos darījumos, bet pat Olgu, kura ir ciets rieksts jebkuram. Dāvis izlemj doties uz Rīgu, satikt Terēzi. Kā beigsies šī tikšanās?

Dzīvē mēdz būt kā komēdijā, jo īpaši, ja pamosties siltumnīcā, piedāvā dzīvam cilvēkam priekšlaicīgi noorganizēt savas bēres un vēl izdomā atzīmēt pasaules garīgās veselības dienu! Jēkabu un Modri stresā iedzen parādu piedzinējs, savukārt Dāvi – viešņa, kurai jau bija jābūt pagātnē.

Tu vēl vari pieslēgties seriālam, par ko runā visi! Baudi ”Viss pa jaunam” darba dienu vakaros TV3!

1 komentārs