Pirmais ieskats: Skaistkalni pošas gadsimta cīņai; prognozē uzvarētāju!

2 komentāri

Jau trešdienas, 13. marta, vakarā seriālā ”Viss pa jaunam” gaidāma gadsimta cīņa – Jēkabs un Sandis tiksies boksa ringā, lai atrisinātu domstarpības daiļās Alises sakarā, turklāt tas viss notiks Kaspara Kambalas vadībā. Skaties.lv piedāvā ielūkoties tajā, kā Skaistkalni pošas cīņai, aplūkot pirmās bildes no ringa un prognozēt rezultātu.

Divi slavenākie Skaistkalnu iedzīvotāji jau trešdienas sērijā stāsies viens otram pretī boksa ringā, lai izšķirtu, kurš pelnījis dāmas sirdi.

Šim notikumam pievērsta nedalīta uzmanība – par to ziņo vietējais radio un runā viss ciemats. Gatavošanās notiek ne pa jokam – Skaties.lv piedāvā ielūkoties Sanda treniņā. Puisis cīņai gatavojas īstā Rokija stilā – vai tas nodrošinās uzvaru?

Viss izšķirsies trešdienas vakarā Kambalas vadībā! Kā domā tu – kurš uzvarēs?

Kurš uzvarēs boksa mačā Skaistkalnos? Saistītais raksts

Rezultāti:
67%

Sandis

17%

Jēkabs

16%

Būs neizšķirts

 

Nepalaid garām lielo cīņu un Kambalas debiju aktiermākslā! ”Viss pa jaunam” darbadienu vakaros 20.20 TV3!

Doties uz filmu sadaļu

TOP komentāri

  • andis
    +1 +1 0

    andis

    Īstā cīņa sāksies, kad vajadzēs sākt saprast vai vajadzēja stāties boksa ringā. Vai mīlestību var ieraudzīt ar kaušanos? Tik vienkārši seriālu nevarētu atrisināt. Domāju, ka uzvarētājs scenārijā ir ieplānots Jēkabs.
    Bet, galarezultāts - kas to lai zin... :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl