Pie TV skatītājiem atgriežas pašmāju seriāls ”Viss pa jaunam”

Jau pavisam drīz pie TV3 skatītājiem atgriezīsies pašmāju seriāls ”Viss pa jaunam”, un jaunā sezona nāk ar vairākiem jaunumiem.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • koko

  koko

  Forši. Vakarā būs pusstunda laika vairāk. Šito mēslu skatīties nav iespējams.
 • Aaa

  Aaa

  Nepatīk man šitas seriāls, pirmās divas sērijas noskatījos un metu mieru, galīgi nepiesaista. Vislabākais ir "viņas melo labāk " ❤ ko tagad darīšu pa rudens vakariem, kas to lai zin... 🙄
 • Silvestrs

  Silvestrs

  Tā Evelīna nemaz netēlo, tāda pati bi*** arī dzive, uzvedas utt. Kā tā ģimenei nav kauns. Fui!
 • Karlīna

  Karlīna

  Tas Evelīnas tēlojums ir vnk neizprotams! Ieraudzīju viņu un vairs neksaktos! Tas ir vāks. Tik neprofesionāla. Gan jau mammīte ar naudas maku lielo ielika viņu seriāla, samaksāja, lai meitiņu paņem, jo neko citu neprot!
 • Nu nē...!!!

  Nu nē...!!!

  Beidziet tak šito nekvalitatīvo parodiju seriālam... Nekvalitatīvi dialogi, daudzi neprofesionāli “aktieri” (tās Evelīnas no YouTube u.t.t.), slikts un tumšs izpildījums, garlaicīgs sižets un tas pat nav latviešu oriģināls... Seriālā trūkst profesionalitātes un “ziepju operas” - vairāk kaislību, intrigu, pavērsienu, profesionālu aktieru... Arī Viņas melo labāk ir pārkopēts, bet vismaz kvalitatīvi... Kaut gan, ko var gribēt no “Blēžu” veidotājiem... Ceru, ka vismaz pavasari iesāksim ar oriģinālu un kvalitatīvu LATVIEŠU seriālu... vai vismaz labu kopiju nevis parodiju... Turpiniet labāk Viņas melo labāk... no Lietuvas atpaliekam par 5 sezonām...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!