Pie TV skatītājiem atgriežas pašmāju seriāls ”Viss pa jaunam”

Jau pavisam drīz pie TV3 skatītājiem atgriezīsies pašmāju seriāls ”Viss pa jaunam”, un jaunā sezona nāk ar vairākiem jaunumiem.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • eva

  eva

  ņemiet āra no Tv 3 šo stulbo seriālu-sviests kapitālākais, jo tālāk-jo stulbāks scenārijs
 • Feja

  Feja

  1. Seriālam veltu apmēram 20% savas uzmanības, paralēli darot sīkus mājas darbiņus. Varētu jau neskatīties, bet ceru, ceru, ceru..., ka vismaz kāda sērija būs kaut cik saturīga.
  2. Es par dzirdi nesūdzos, bet nav izturama tā "aktieru" klusā bubināšana pie sevis, ko vēl nebaudāmāku dara skaļā griezīgā "mūzika" vietā un nevietā.
  3. Liekas, ka vairs neredzu veikala uzrakstu "Vesko". Un labi, ka tā. Manā mazajā lauku ciematiņā ir īsts "Vesko", kurš ne druskas neatbilst savādajam seriāla veikalam-ūķim.
  4. Pat visneiedomājamākajos murgos nespēju iedomāties "modes mākslinieka" radošo darbnīcu ar smalkiem audumiem vienā telpā ar autoremonta kantori.
  5. Situācijas ir nedabiskas un tiek izspēlētas iesācēju amatierteātra līmenī.
  6. .....
  7. ..... utt. (Žēl tērēt vairāk laika, lai izteiktu visu, ko par seriālu domāju.)
 • koko

  koko

  Forši. Vakarā būs pusstunda laika vairāk. Šito mēslu skatīties nav iespējams.
 • Aaa

  Aaa

  Nepatīk man šitas seriāls, pirmās divas sērijas noskatījos un metu mieru, galīgi nepiesaista. Vislabākais ir "viņas melo labāk " ❤ ko tagad darīšu pa rudens vakariem, kas to lai zin... 🙄
 • Silvestrs

  Silvestrs

  Tā Evelīna nemaz netēlo, tāda pati bi*** arī dzive, uzvedas utt. Kā tā ģimenei nav kauns. Fui!
 • Karlīna

  Karlīna

  Tas Evelīnas tēlojums ir vnk neizprotams! Ieraudzīju viņu un vairs neksaktos! Tas ir vāks. Tik neprofesionāla. Gan jau mammīte ar naudas maku lielo ielika viņu seriāla, samaksāja, lai meitiņu paņem, jo neko citu neprot!
 • Nu nē...!!!

  Nu nē...!!!

  Beidziet tak šito nekvalitatīvo parodiju seriālam... Nekvalitatīvi dialogi, daudzi neprofesionāli “aktieri” (tās Evelīnas no YouTube u.t.t.), slikts un tumšs izpildījums, garlaicīgs sižets un tas pat nav latviešu oriģināls... Seriālā trūkst profesionalitātes un “ziepju operas” - vairāk kaislību, intrigu, pavērsienu, profesionālu aktieru... Arī Viņas melo labāk ir pārkopēts, bet vismaz kvalitatīvi... Kaut gan, ko var gribēt no “Blēžu” veidotājiem... Ceru, ka vismaz pavasari iesāksim ar oriģinālu un kvalitatīvu LATVIEŠU seriālu... vai vismaz labu kopiju nevis parodiju... Turpiniet labāk Viņas melo labāk... no Lietuvas atpaliekam par 5 sezonām...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!