Pie TV skatītājiem atgriežas pašmāju seriāls ”Viss pa jaunam”

7 komentāri
Pie TV skatītājiem atgriežas pašmāju seriāls ”Viss pa jaunam”
KASPARS FILIPS DOBROVOĻSKIS

Jau pavisam drīz pie TV3 skatītājiem atgriezīsies pašmāju seriāls ”Viss pa jaunam”, un jaunā sezona nāk ar vairākiem jaunumiem.

Seriāls ”Viss pa jaunam” pie televīzijas skatītājiem atgriezīsies 29. augustā un otrajā sezonā sola pārsteigt ar jauniem pavērsieniem un negaidītiem notikumiem.

Skaistkalnos ikdiena turpinās ritēt ar pilnu jaudu, un garlaikoties tā neliks nevienam. Dāvim beidzot nāksies pieņemt lēmumu, ar kuru no sirds dāmām palikt kopā – vai ļauties pilsētas dāmai Terēzei vai sirsnīgajai lauku meitenei Kristai.

Tikmēr šoferim un radio dīdžejam Kārlim nāksies risināt problēmas ģimenē, izvēloties starp karjeru, draudzību un mīlestību.

Arī viesu namā bizness zels un plauks, bet tā saimniecei Ritai būs jāspēj parūpēties gan par viesu namu, gan par savu vīru Jāni, kurš aizvien meklē savu vietu dzīvē.

Jaunajā sezonā producenti sola jaunus radošos risinājumus katram tēlam, jo režisoram Reinim Ūbelem pievienojies talantīgais aktieris un režisors Jurijs Djakonovs, kuru seriāla pirmajā sezonā iepazinām mācītāja lomā.

”Sekojot pasaules pieredzei, arī pie šī seriāla strādā vairāki režisori, jo darba apjoms ir liels. Esam ļoti priecīgi, ka šajā sezonā režisoram Reinim Ūbelem pievienojies Jurijs Djakonovs.

Mūsu studijai strādāt ar Juriju jau ir iepriekšēja veiksmīga pieredze, un esam ļoti gandarīti, ka viņš darbosies seriālā ne tikai kā aktieris, bet arī režisors. Filmēšanas periods apliecināja, ka Jurijs ir ļoti radoša un profesionāla personība, ar kuru interesanti sastrādāties gan aktieriem, gan filmēšanas grupai.

Priecājamies, ka darbs seriālā ir arī prasmju kalve jaunajiem talantiem un iespēja iegūt pieredzi šāda apjoma projektā,” komentē seriāla producenti Andrejs Ēķis un Kristians Alhimionoks.

Baudi seriāla ”Viss pa jaunam” otro sezonu no 29. augusta kanālā TV3!

7 komentāri