“Pārskaitīju naudu, un viņš pazuda.” “Viss pa jaunam” Dainis Grūbe nonācis krāpnieku nagos

1 komentārs

Jaunais pašmāju seriāls “Viss pa jaunam” jau uzņēmis apgriezienus un izpelnījies skatītāju atzinību. Seriāla galvenajā lomā iejuties Dainis Grūbe, kurš attēlo Dāvi – karjeristu, kurš mierīgākas dzīves meklējumos pārcēlies uz laukiem. Grūbe intervijā ar Skaties.lv nekautrējas atklāt savu apkaunojošāko notikumu un citus interesantus faktus.

Lai arī “Viss pa jaunam” filmēšanas laukumā notiek nepārtraukta rosība, aktieri vienmēr atrod laiku arī kādam savstarpējam jociņam. Dailes teātra aktieris Dainis Grūbe intervijas laikā mīļi paķircina kolēģi Jāni Āmani, komentējot, ka šis “ne īpaši inteliģentais Nacionālā teātra aktieris ir viņa lielākā iedvesma”.

”Viss pa jaunam” aktieris Jānis Āmanis: ”Vīrieša pienākums ir strādāt un mācīties, balva viņam ir mīloša sieviete”

Jaunā seriāla filmēšana notiek tik aktīvi, ka aktierim kombinācijā ar teātra izrādēm un citiem darbiem, brīva laika atliek pavisam maz. Aktieris atzīst, ka tā dēļ cieš arī viņa privātā dzīve. “Dotajā brīdī mani draugi mani raksturotu kā diezgan aizņemtu un neatsaucīgu. Mana saziņa ar draugiem ir tikai sarakstē – man absolūti nav laiks satikties,” atklāj seriāla galvenās lomas atveidotājs.

Taujāts, kas ir aktiera lielākais sasniegums, Dainis Grūbe atbild pavisam pieticīgi – pabeigta pamatskola, vidusskola un arī iegūta augstākā izglītība.

”Viss pa jaunam!” galvenais aktieris Dainis Grūbe: Trīsreiz atteicu seriāliem, kuru ”štampus” negribēju

Nesen ar aktieri noticis nepatīkams gadījums – aktieris nokļuvis krāpnieku nagos. Grūbe vēlējies bērniem pasūtīt gultiņas, bet beigu beigās palicis bez naudas un kārotās preces. Lai arī notikums ir visai nepatīkams, viņš to uztver ar humoru.”Es taču nezināju, ka viņš ir krāpnieks. Pārsūtīju naudu un viņš pazuda,” smejas aktieris.

Skaties ”Viss pa jaunam” no pirmdienas līdz ceturtdienai 20.20 TV3!