“Mani filmēšanā gandrīz notrieca ar auto!” “Viss pa jaunam” aktieru smieklīgas atzīšanās par filmēšanos seriālā

2 komentāri

Kanāla TV3 skatītājiem jau kopš februāra sākuma ir iespēja sekot līdzi seriāla ”Viss pa jaunam” sērijām un aktualitātēm. Bet tikpat nozīmīgs, cik ir pats seriāls, ir arī tā aizkulises un darbība otrpus kamerai. Tamdēļ portāls Skaties.lv kopā ar seriāla aktrisi un “jūtūberi” Evelīnu Pārkeri ir sagatavojuši aizkulišu raidījuma ciklu “Evelīnas aizkadri”, kur būs iespēja ielūkoties ne tikai pašā filmēšanas laukumā, bet arī aktieru grimētavā, garderobē un citviet!

Cik ilga ir seriāla aktieru darba diena? Un, ja viņiem piedāvātu filmēties citās lomās, vai aktieri tāpat izvēlētos savējās? Šos un vēl citus jautājumus Evelīna uzdeva “Viss pa jaunam” aktieriem filmēšanas laukumā!

Seriālā kopā piedalās 31 aktieris, bet Evelīnai filmēšanas laukumā izdevās noķert trīs no tiem – Antu Aizupi, Ivo Martinsonu un Oskaru Vīksnu.  “Viss pa jaunam” zvaigznes arī ar prieku padalās par smieklīgākajiem atgadījumiem un kurioziem filmēšanas laukumā.

Evelīnas aizkadri ir viegls un dzīvīgs video saturs, kura skatīšanās laikā no lūpu kaktiņiem nezūd smaids. Humors, aizkulises un cilvēki, kuri strādā, lai jūs savos TV ekrānos redzētu visu tieši tā, kā jūs redzat! Kā tas top? Skaties augstāk pievienotajā video!

Skaties seriālu “Viss pa jaunam” no pirmdienas līdz ceturtdienai kanālā TV3 plkst. 20.20!

2 komentāri