”Latvijā tāda seriāla vēl nav bijis!” Aigars Grauba atklāj ”Viss pa jaunam!” intrigu

1 komentārs
”Latvijā tāda seriāla vēl nav bijis!” Aigars Grauba atklāj ”Viss pa jaunam!” intrigu
DĀVIS ŪLANDS, F64

Jau no februāra sākuma TV3 skatītājus ik vakaru iepriecinās jauns pašmāju seriāls ar jauniem tēliem, intrigām un pavērsieniem. ”Seriāls ”Viss pa jaunam!” arī mums zināmā mērā ir kas pilnīgi jauns,” Skaties.lv atzīst režisors, seriāla radošais producents Aigars Grauba un atklāj filmēšanas nianses, un ko mēs varam sagaidīt no šī stāsta.

”Mēs filmējam seriālu, un mēs sen to neesam darījuši. Tas ir visnotaļ interesanti, ir lieliski aktieri no visām Latvijas malām, no teātriem, ne no teātriem, no neatkarīgajiem teātriem, no Liepājas, no Valmieras, no Rīgas, vārdu sakot – piedalās aktieri no visas Latvijas.

Ir brīnišķīgi redzēt viņus visus kopā, taču tas, protams, filmēšanas procesu dažkārt padara sarežģītāku, jo jāsalāgo daudzi faktori, lai viss norisinātos,” portālam Skaties.lv stāsta Aigars Grauba.

Pie seriāla tapšanas strādā lieliska komanda un, kā atzīst pats Grauba, viņš ir no sirds priecīgs sastrādāties ar diviem jauniem režisoriem – Zandu Seņkovu un Reini Ūbeli.

Seriālā filmēties piekritis Žagars! Lasi TE!

Vaicāts par to, ko skatītāji var sagaidīt no seriāla un kas būs tas jaunais un atšķirīgais, režisors uzsver, ka ”Viss pa jaunam!” ir grūti salīdzināt ar iepriekšējiem ikvakara pašmāju skatāmgabaliem, jo tomēr ”Viss pa jaunam!” ir ļoti atšķirīgs pēc struktūras, uzbūves un pēc paša scenārija.

Tas īpašais esot tas stāsts, līdz ar kuru aktieriem ir dota iespēja tajā izpausties savas spēles manierē. Šai stāstā dzīve pati virza notikumus, un Grauba uzskata, ka tieši tāpēc aktieriem parādās lieliska spēles telpa, ko viņi pilnā mērā izmanto.

Kā jau katrā seriālā, arī te būs intrigas, pagrieziena punkti, pārsteigumi, atklāsmes. Kā īpašu odziņu režisors akcentē faktu, ka seriālā būs trīsdesmit lomu un tēlu, bet centrālā ass, kas visu saturēs kopā būs Daiņa Grūbes varonis – Dāvis, taču ikviena no lomām būs nozīmīga. Nebūs tādas marginālas, tālplāna lomas, katram no varoņiem būs savs raksturs, sava nozīme, sižetiskā līnija un sava ietekme uz notikumiem seriālā.

”Un tā arī bija viena no lietām, kas mums, seriāla veidotājiem, patika, kad mēs piekritām veidot seriālu un tas, kāpēc ar prieku to darām.

Es gribētu teikt, ka mums Latvijā tāds seriāls vēl nav bijis, kur ir tik daudz varoņi un tāds cilvēciskais paplašinājums, ar tik daudziem dažādiem raksturiem un izvēlēm dzīvē, kas veido to notikumu attīstību, un tas ir ļoti interesanti – gan mums pie tā strādāt, gan, cerams, būs arī skatītājiem,” tā Grauba.