Latviešu seriāls jaunā kvalitātes līmenī! Pirmais ieskats Ēķa un Graubas veidotajā ”Viss pa jaunam”

Vairs tikai dažas nedēļas līdz TV3 ēterā debiju piedzīvos latviešu seriāls, kuram līdzīga Latvijā vēl nav bijis. ”Viss pa jaunam” veido izcila komanda, bet lomām atlasīti aktieri, kas TV seriālos vēl nav apbružājušies. Skaties.lv piedāvā ekskluzīvu iespēju ieskatīties pirmajā safilmētajā materiālā.

Atpakaļ uz rakstu

28 komentāri

 • Eva

  Eva

  Ļoti, ļoti patīk šis seriāls! Manās acīs pagaidām labākais, kādu esmu redzējusi!!!
  • Alla Borisovna

   Alla Borisovna

   Man likās, ka viss notiek ļoti garlaicīgā veidā - cilvēki nostājas kameras priekšā un atrunā diezgan garus un nedabiskus tekstus.
 • Edgars Čaplinskis

  Edgars Čaplinskis

  Ja seriāls būs vairāk tuvu ziepju operai tuvu Ugunskrēka sižetam vai. Viņas melo labāk. Tad nevajag. Bet ja šis būs seriāls kā mūsdienās saprot. Ar 10-20 sērijām sezonā. Un ar konkrēti izstrādātu sižetu un scenāriju tad jā.
  Bet ja taisa seriālu un turpina veidot sērijas tikai jo cilvēki grib. Tad nevajag. Jo vizuālais un aktieri neglābs ja nebūs sižeta
  • Piedod, nebūs

   Piedod, nebūs

   Citā rakstā bija minēts, ka tas ir portugāļu seriāla copy/paste. Atradu to seriālu. Galvenajās lomās - 30 aktieri, tostarp 1 puika, kam varētu būt aptuveni 11-14 gadi. Portugālē gāja no 2013. līdz 2016. gada. Piedzīvoja 4 sezonas. 1. sezonā ap 90 sērijas, 2. - ap 80, 3. - ap 150, 4. - ap 260. Kopumā ap 650 sērijām. 5. sezonas pat Portugālē visdrīzāk nebūs, tā teica tā seriāla producents. Divi no aktieriem, kuri visas sezonas bija vieni no galvenajiem 2016. gada nomira, iespējams, tāpēc turpinājumu arī vai neveido. Visdrīzāk vairāk par kādām 7 sezonām šis seriāls nenovilks (650 sērijas izdalīs pa vairāk kā 4 sezonām). 4. sezonā būs jau 40 galvenie tēli. Viņi visi ir tituldziesmā, būs arī citas lomas, bet 30-40 ir paši galvenie. Iečekojiet internetā seriālu "Bem-Vindos a Beirais", angļu valodā ir daudz info, visas sērijas var redzēt portugāļu "Tvplay" - "RTP play". Seriāls ir par vairākām ģimenēm, kuras dzīvo mazpilsētā laukos uz kuriem pārcelsies arī mūsu Grūbes varonis, satiks tur meiteni (laikam tā būs Aizupe mūsu versijā, kaut gan portugāles oriģinālā tā ir gara blondīne) Grūbes sieva par šo ideju nebūs sajūsmā (laikam Pole), bet Grūbe piedzīvos sirdslimību un pārdos savu firmu. Otrā sezonā šīs sievas vairs nav un Grūbe ir kopā ar garo blondīni no mazpilsētas. Mūsu versijā galvenajās lomās aktieri - Dainis Grūbe, Anta Aizupe, Iveta Pole, Inga Alsiņa - Lasmane, Jana Čivžele, Inga Tropa, Leons Leščinskis, Edgars Samītis, Ivo Martinsons, Juris Žagars, Regīna Razuma, Liena Šmukste, Kaspars Gods un 17 neatklātie aktieri, bet viens būs bērns. Iečekojiet to seriālu - izskatās ļoti labi, jo komēdija, bet atkal mūsējie pakaļdarina. Man būtu desmitiem oriģinālas seriālu idejas, bet TV3 jau izvēlas tikai slavenus producentus un režisorus ar pieredzi (pakaļdarināšanā). Bet nu seriāls izskatās ok, bet jāatceras, ka to izdomāja portugāļi, bet latvieši tikai nopirka autortiesības un pārkopēja, bet ja seriāls pie mums aizies, tad, kad beigsies tās 650 sērijas, režisoriem būs vai nu jāsarūgtina skatītāji vai tomēr jādomā turpinājums pašiem. Raksts no Cēsu avīzēm, kur viena no seriāla producentēm atklāj, ka tas ir portugāles seriāla pakaļdarinājums - http://edruva.lv/rauna-partop-par-skaistkalniem/?fbclid=IwAR1Am5cvMVIFE8n6qa0DmVCit90V0lcnMrsquPp6JEy4bpsfFhIkA4XvYj8
   • Vērts izlasīt!!! Info par seriālu!

    Vērts izlasīt!!! Info par seriālu!

    ^^^
 • pfff

  pfff

  Grūbe jau vienā seriālā "Mīli mani mūžam" darbojās pa siltumnīcām.
 • Susi

  Susi

  Ēķis un kvalitāte? Smiekli nāk!! Lielāks sū.. par viņa pēdējām filmām vēl nav redzēts.
 • Knuts
 • ???
  • ???
  • Edgars Čaplinskis

   Edgars Čaplinskis

   Ārzemēs tā cilvēki pieraduši kurpēs staigāt
   Bet saprotu kapec tāds jautājujs un piezīme. Jo. Ja pie mums nestaigā pa māju parasti kurpēs tad nevajag rādīt ka staigā
 • Elvijs Avotins
 • Drīzumā TV3

  Drīzumā TV3

  Krievu seriāla "Свати" (Pie mums zināms kā Radu būšana) latviešu pašmāju versija "Radiņi" ar Ilzi Pukinsku (krievu Valentīnas Budjko lomā), Juri Hiršu (krievu Ivana Budjko lomā), Zani Burnicku (krievu Olgas Kovaļovas lomā) un Normundu Laizānu (krievu Jurija Kovaļova lomā). Visdrīzāk latviešu versijā vārdi tēliem tiks mainīti, bet krievu seriālā šīs lomas tēlo Tatjana Kravčenko, Ivans Dobronravovs, Ludmila Artmejeva un Anatolijs Vasiļjevs. Facebook ir info par latviešu Radiņiem TV3 lapā. Krievu seriālam ir jau 6 sezonas un drīz uz ekrāniem iznāks 7. Visas 6 sezonas var redzēt YouTube. Krievu seriāls ir rādīts TV3 ar latviešu titriem jau pirms daudziem gadiem un arī diezgan nesen. Varēsim salīdzināt, jo krievu seriāls ir lielisks. Tajā ir brīnišķīgs humors, fantastiski aktieri un aizraujošs komēdijseriāla sižets. Nepalaidiet garām!
  • !!!

   !!!

   Drausmas būtu labāk ņēmuši kādu ārzemju seriālu, bet laikam jau nav jēgas jo tāpat sačakarētu!
  • Gunta Brikmane
   • Tas būs latviešu

    Tas būs latviešu

    Bet pārkopēts no krievu un ukraiņu kopdarba seriāla "Свати", tāpat kā "Viņas melo labāk" ir pārkopēts no lietuviešu "Moterys melouja geriau".
   • Z

    Z

    ,,Viņas melo labāk,, ir oficiāli pārkopēts no leišiem,daži leiši pat veido latviešu versiju.
 • Liene

  Liene

  visas četras pirmās minētās aktrises IR bijušas seriālos!!! VISAS!!!
  • Tak visi ir bijuši

   Tak visi ir bijuši

   Pilnīgi visi tie profesionālie aktieri, kurus nosaucu citā komentāra, ir bijuši citos seriālos, bet ne tik daudzos kā, piemēram, Dārta Daneviča, lai paspētu apnikt.
 • Ja tomēr kāds nepazīst latviešu aktierus

  Ja tomēr kāds nepazīst latviešu aktierus

  Palīdzēšu. Pēc bildēm un informācijas internetā, seriāla aktieru sastāvs: Dainis Grūbe, Anta Aizupe, Iveta Pole, Inga Tropa, Leons Leščinskis, Inga Alsiņa - Lasmane, Ivo Martinsons, vienu līdz galam nepazinu, bet laikam tas Grūbes draugs un radio dīdžejs ir Edgars Samītis. Un no mugurpuses nepazinu iesirmo vīrieti siltumnīcā, bet liekas, ka tas bija Normunds Bērzs (vismaz no mugurpuses līdzīgs) Vēl zinu, ka seriālā būs Juris Žagars un Regīna Razuma.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!