Latviešu seriāls jaunā kvalitātes līmenī! Pirmais ieskats Ēķa un Graubas veidotajā ”Viss pa jaunam”

28 komentāri
Latviešu seriāls jaunā kvalitātes līmenī! Pirmais ieskats Ēķa un Graubas veidotajā ”Viss pa jaunam”
PUBLICITĀTES FOTO

Vairs tikai dažas nedēļas līdz TV3 ēterā debiju piedzīvos latviešu seriāls, kuram līdzīga Latvijā vēl nav bijis. ”Viss pa jaunam” veido izcila komanda, bet lomām atlasīti aktieri, kas TV seriālos vēl nav apbružājušies. Skaties.lv piedāvā ekskluzīvu iespēju ieskatīties pirmajā safilmētajā materiālā.

Seriāla veidotāji producenti Kristians Alhimionoks un Andrejs Ēķis, režisori Aigars Grauba, Zanda Seņkova un Reinis Ūbelis lomām apzināti izvēlējušies lieliskus pašmāju aktierus, kuri skatītājiem vēl nesaistās ar Latvijas seriālu vidi.

Savukārt Skaties.lv uzrunātie aktieri visi kā viens slavē filmēšanas laukumā notiekošo, akcentējot, ka šis būs Latvijas seriālu videi kas nebijis – svaigs un patiesi kvalitatīvs.

Vienas no galvenajām lomām atveidos Dainis Grūbe, Iveta Pole un Anta Aizupe, kā arī Inga Tropa.

Jaunais seriāls tiks veidots, sekojot pasaules tendencēm un Latvijas skatītāju vēlmēm. Seriāls tiks filmēts nevis studijā, bet gan reālā vidē.

Seriāls stāstīs par mūsdienīgu vīrieti (aktieris Dainis Grūbe), kurš veido veiksmīgu karjeru lielā uzņēmumā, baudot lielpilsētas šiku, tās izklaides un atpūtas iespējas. Tomēr ikdienai lielpilsētā ir arī ēnas puse – nemitīgs stress un trauksme, līdz Dāvis piedzīvo kādu negaidītu pavērsienu, kas liek jaunajam vīrietim saprast, ka ir jāievieš izmaiņas savā dzīvē.

Nepalaid garām! Pirmizrāde jau 4. februārī!

28 komentāri