Latviešu seriāls jaunā kvalitātes līmenī! Pirmais ieskats Ēķa un Graubas veidotajā ”Viss pa jaunam”

28 komentāri
Latviešu seriāls jaunā kvalitātes līmenī! Pirmais ieskats Ēķa un Graubas veidotajā ”Viss pa jaunam”
PUBLICITĀTES FOTO

Vairs tikai dažas nedēļas līdz TV3 ēterā debiju piedzīvos latviešu seriāls, kuram līdzīga Latvijā vēl nav bijis. ”Viss pa jaunam” veido izcila komanda, bet lomām atlasīti aktieri, kas TV seriālos vēl nav apbružājušies. Skaties.lv piedāvā ekskluzīvu iespēju ieskatīties pirmajā safilmētajā materiālā.

Seriāla veidotāji producenti Kristians Alhimionoks un Andrejs Ēķis, režisori Aigars Grauba, Zanda Seņkova un Reinis Ūbelis lomām apzināti izvēlējušies lieliskus pašmāju aktierus, kuri skatītājiem vēl nesaistās ar Latvijas seriālu vidi.

Savukārt Skaties.lv uzrunātie aktieri visi kā viens slavē filmēšanas laukumā notiekošo, akcentējot, ka šis būs Latvijas seriālu videi kas nebijis – svaigs un patiesi kvalitatīvs.

Vienas no galvenajām lomām atveidos Dainis Grūbe, Iveta Pole un Anta Aizupe, kā arī Inga Tropa.

Jaunais seriāls tiks veidots, sekojot pasaules tendencēm un Latvijas skatītāju vēlmēm. Seriāls tiks filmēts nevis studijā, bet gan reālā vidē.

Seriāls stāstīs par mūsdienīgu vīrieti (aktieris Dainis Grūbe), kurš veido veiksmīgu karjeru lielā uzņēmumā, baudot lielpilsētas šiku, tās izklaides un atpūtas iespējas. Tomēr ikdienai lielpilsētā ir arī ēnas puse – nemitīgs stress un trauksme, līdz Dāvis piedzīvo kādu negaidītu pavērsienu, kas liek jaunajam vīrietim saprast, ka ir jāievieš izmaiņas savā dzīvē.

Nepalaid garām! Pirmizrāde jau 4. februārī!

TOP komentāri

 • Drīzumā TV3

  Drīzumā TV3

  Krievu seriāla "Свати" (Pie mums zināms kā Radu būšana) latviešu pašmāju versija "Radiņi" ar Ilzi Pukinsku (krievu Valentīnas Budjko lomā), Juri Hiršu (krievu Ivana Budjko lomā), Zani Burnicku (krievu Olgas Kovaļovas lomā) un Normundu Laizānu (krievu Jurija Kovaļova lomā). Visdrīzāk latviešu versijā vārdi tēliem tiks mainīti, bet krievu seriālā šīs lomas tēlo Tatjana Kravčenko, Ivans Dobronravovs, Ludmila Artmejeva un Anatolijs Vasiļjevs. Facebook ir info par latviešu Radiņiem TV3 lapā. Krievu seriālam ir jau 6 sezonas un drīz uz ekrāniem iznāks 7. Visas 6 sezonas var redzēt YouTube. Krievu seriāls ir rādīts TV3 ar latviešu titriem jau pirms daudziem gadiem un arī diezgan nesen. Varēsim salīdzināt, jo krievu seriāls ir lielisks. Tajā ir brīnišķīgs humors, fantastiski aktieri un aizraujošs komēdijseriāla sižets. Nepalaidiet garām!
 • Ja tomēr kāds nepazīst latviešu aktierus
  +8 +5 -3

  Ja tomēr kāds nepazīst latviešu aktierus

  Palīdzēšu. Pēc bildēm un informācijas internetā, seriāla aktieru sastāvs: Dainis Grūbe, Anta Aizupe, Iveta Pole, Inga Tropa, Leons Leščinskis, Inga Alsiņa - Lasmane, Ivo Martinsons, vienu līdz galam nepazinu, bet laikam tas Grūbes draugs un radio dīdžejs ir Edgars Samītis. Un no mugurpuses nepazinu iesirmo vīrieti siltumnīcā, bet liekas, ka tas bija Normunds Bērzs (vismaz no mugurpuses līdzīgs) Vēl zinu, ka seriālā būs Juris Žagars un Regīna Razuma.
 • Susi

  Susi

  Ēķis un kvalitāte? Smiekli nāk!! Lielāks sū.. par viņa pēdējām filmām vēl nav redzēts.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl