Jaunajā TV3 seriālā ”Viss pa jaunam!” spēlēs arī Juris Žagars

Jau pavisam drīz TV3 gaidāmais latviešu seriāls ”Viss pa jaunam!” izziņo vēl vienu no aktieriem. Reģiona ietekmīgāko vīrieti Albertu Rubīnu seriālā atveidos izcilais aktieris Juris Žagars, kurš Skaties.lv atklāj, ka piekritis piedāvājumam, jo pašu ļoti uzrunājis šis scenārijs.

Atpakaļ uz rakstu

9 komentāri

 • Ha

  Ha

  Teica, man veidos seriālu reālā vidē, bet tā ir studija. Es pat atradu rakstu, ka viņiem jau studija gatava un viss tikšot filmēts tur un ārskatos. Gandrīz kā "UgunsGrēkā", tikai šitas nav "UgunsGrēka" līmenis. "UgunsGrēks" būtu turpinājies, ja vnk Gorodecka pieaicinātu vēl kādus 2 jaunus scenāristus.
 • Gribu atpakaļ

  Gribu atpakaļ "UgunsGrēku"!!!

  Gribu "UgunsGrēku", taisiet turpinājumu kaut ar citu komandu!!!
  • Agnese
   • Ha

    Ha

    Viss ir iespējams, pat neiespējamais. Vajag citu komandu, režisorus, operatorus un producentus, jaunu studiju un viss. Autortiesības uz seriālu vajadzētu piederēt tieši TV3, nevis viņu veidotājkomandai. Varu pat sižetu izdomāt un cilvēkus atrast. Tur vajag tikai budžetu, bet tam seriālam jau reitingi bija baigi lieli. TV3, padomājiet, varbūt ir vērts...
   • Maija

    Maija

    Nekas nav atgriežams, lai ar cik skaists tas bijis, jo mirklis aiziedams ir sevi piepildījis (Ā. Elksne, J. Grots). Diez vai ir iespējams izveidot otru UgunsGrēku. Tas taču bija pirmais! Tas tāpat kā ar pirmo bērnu :) Tas bija unikāli un SIRSNĪGI, lai ko nelabvēļi gvelztu. Tāda forša vakara pasaciņa, kopā būšana :)
 • !!!

  !!!

  Un es cerēju ka būs paši izdomājuši. Diezgan skumji... Bet nu redzēs vai patiešām būs labs. Interesanti kāpēc veidots tieši pēc portugāļu seriāla. Tomēr galvenais, lai nav adaptēts no Krievu seriāliem!!!
  • Atkal!

   Atkal!

   Ko tie krievi ir nodarījuši un vispār viņu TV un kino ir labas kvalitātes rādītājs, nevis spāņu, meksikāņu un portugāļu samurgojumi. Tas nau sen zināms, ka seriāls būs pilnīga kopija no Portugāles "Bem-vindos a beirais", kuram ir 4 sezonas, ap 650 sērijām un 5tās sezonas nebūs, to teica Portugāļa seriāla producents. Tur arī daži galvenie aktieri nomira, takā turpinājumu viņi izlēma neveidot un nebūs tā arī! Takā vainu mūsu versija nodzīvos tās 650 sērijas un punkts, vai beigsies ātrāk, ja cilvēki neskatīsies, vai paši mēģinās domāt turpinājumu, kas visdrīzāk nenotiktu, jo jau zināmajiem režisoriem ideju nav! Jāņem jauni nezināmi oriģināli režisori. Jāveido konkurss nevis uz producentu, bet uz scenāriju, vēlam oriģinālu. Ir pat desmitgadnieki, kas var tādus sižetus izdomāt kā neviens Grauba, kurš prot tikai kopēties kopā ar Ēķi. Vnk uz ideju, neskatoties cilvēku, dzimumu, vecumu, pieredzi un viss.
   • !!!

    !!!

    Par Krievu materiālu runāju tāpēc, ka visu laiku šis seriāls tika reklāmēts kā seriāls kurš ir veidots pēc pasaules tendencēm. Būšu atklāts es gaidīju no Amerikas iedvesmotu seriālu. Piekrītu par to ka jāveido konkurss uz scenāriju un ka tam vajadzētu būt orģinālam.
 • Laima

  Laima

  Nav jau Žagars diez kāds aktieris.Tagad arī vecs vecis palicis.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!