Jaunajā TV3 seriālā ”Viss pa jaunam!” spēlēs arī Juris Žagars

9 komentāri
Jaunajā TV3 seriālā ”Viss pa jaunam!” spēlēs arī Juris Žagars
DĀVIS ŪLANDS/ F64

Jau pavisam drīz TV3 gaidāmais latviešu seriāls ”Viss pa jaunam!” izziņo vēl vienu no aktieriem. Reģiona ietekmīgāko vīrieti Albertu Rubīnu seriālā atveidos izcilais aktieris Juris Žagars, kurš Skaties.lv atklāj, ka piekritis piedāvājumam, jo pašu ļoti uzrunājis šis scenārijs.

”Vienmēr esmu bijis ļoti skeptisks un ļoti atturīgs, ja runa par seriāliem. Mani pārliecināja fakts, ka tas ir adaptēts seriāls. Ir jau redzams tas gala produkts, kāds viņš ir bijis portugāļu variantā.

Mani pārliecināja tas, ka portugāļu seriālā ir labi aktieri un ka režisors Aigars Grauba saprot, kas ir kas,” sarunā ar Skaties.lv to, kā piekritis lomai, skaidro Žagars.

Kas būs citi aktieri, noskaidro TE!

Seriālā Žagars atveidos īpašnieku ūdens pudeļu pildīšanas uzņēmumam, kurš pārdod ūdeni visa valstī, kā arī viņam ir sadarbības partneri dažās citās Eiropas valstīs. Viņam pieder arī lauku saimniecība.

Albertam ir liela ietekme uz vietējo pašvaldību un viņš dara visu, lai sasniegtu savus mērķus. Vietējie no viņa pat baidās. Viņš ir ārlaulības bērns, ko tēvs tā arī nekad nav atzinis.

Alberts šobrīd grib iegūt māju, kas piederējusi viņa tēvam, tāpēc viņš darīs visu, lai trīs partnerēm viesu nama biznesā nekas neizdotos. Viņš ir precējies ar gados jaunu skaistuli, pret kuru viņš izturas diezgan šausmīgi.

Nepalaid garām! ”Viss pa jaunam!” pirmizrāde TV3 jau 4. februāra vakarā!