Jaunajā TV3 seriālā filmēsies arī populārā ”jūtūbere” Evelīna Pārkere

55 komentāri
Jaunajā TV3 seriālā filmēsies arī populārā ”jūtūbere” Evelīna Pārkere
OKSANA DŽADANA, F64

Jau pavisam drīz, 4. februārī, TV3 skatītāju vērtējumam tiks nodots jaunais pašmāju seriāls ”Viss pa jaunam!”. Skaties.lv ir tas gods atklāt vēl vienu no aktieriem – tā ir tīņu aprindās ļoti populārā ”jūtūbere” Evelīna Pārkere.

Evelīna seriālā atveidos Alisi Vētru, kuru draugi sauc vienkārši par Lī. Alise dzīvo blakus ciematā, bet ļoti daudz uzturas Skaistkalnos, kur notiek galvenā darbība.

Viņa tiekas ar Sandri, bet viņas prāts allaž ir kaut kur citur, jo viņai patīk pārbaudīt savas pavedināšanas spējas uz visiem ciemata vīriešiem. Izbēgt nevar neviens. Alisei ir iepaticies pat vietējais mācītājs, un viņa mēģina pievērst sev viņa uzmanību. Visā visumā viņa ir diezgan vieglprātīga meitene.

To, kā ar šī neviennozīmīgā tēla atveidošanu tiks galā Evelīna, varēsi novērtēt jau pavisam drīz – seriāla pirmizrāde ir dažu dienu attālumā.

Seriāls stāstīs par mūsdienīgu vīrieti (aktieris Dainis Grūbe), kurš veido veiksmīgu karjeru lielā uzņēmumā, baudot lielpilsētas šiku, tās izklaides un atpūtas iespējas. Tomēr ikdienai lielpilsētā ir arī ēnas puse – nemitīgs stress un trauksme, līdz Dāvis piedzīvo kādu negaidītu pavērsienu, kas liek jaunajam vīrietim saprast, ka ir jāievieš izmaiņas savā dzīvē. Interviju ar Grūbi lasi TE!

Bez Grūbes seriālā lomas atveidos vēl vesela plejāde izcilu pašmāju aktieru: Iveta Pole un Anta Aizupe, Inga Tropa, Juris Žagars un, kā nu atklāts, arī Evelīna. Bet tas vēl nav viss!

Nepalaid garām! ”Viss pa jaunam!” pirmizrāde TV3 jau 4. februāra vakarā!

Visu jaunāko informāciju par seriālu meklē TE!