Iepazīsties! ”Viss pa jaunam” sezonas jaunie pāri un gaidāmās mīlas intrigas

1 komentārs
Iepazīsties! ”Viss pa jaunam” sezonas jaunie pāri un gaidāmās mīlas intrigas
PUBLICITĀTES FOTO

Jau 11. februārī ar jaunās sezonas intrigām pie skatītājiem atgriezīsies seriāls ”Viss pa jaunam”. Priecīgas ziņas skatītājiem – 3. sezona būs pilna kaislīgu pavērsienu! Beidzot romantisks pavērsiens gaidāms policista dzīvē, bet Sandis tiks pie jaunas ”jūtūberes” – seriālā ienāks Laurlācis.

Krista (Anta Aizupe) un Dāvis (Dainis Grūbe) turpinās izbaudīt kopdzīvi – ir daudz lietu, kurām jāpielāgojas un kuras liek šaubīties, turklāt Dāvja atmiņās arvien uzpeld bijušās attiecības. Savukārt, Kristai arvien biežāk radīsies nesaprašanās ar draudzeni un biznesa partneri Ritu. Vai sarežģījumi profesionālajā dzīvē radīs sarežģījumus arī attiecībās?

Policists Juris (Ivo Martinsons) ir neapmierināts ar dzīvi – orķestri, kas ir Jura sirdslieta, pārņēmis konkurents un arī darbā nāksies piedzīvot pārmaiņas, kas sākotnēji šķitīs kā gaužām nepareizs pavērsiens, tomēr, pateicoties šim notikumam, Juri sagaida kāda romantiska iepazīšanās.

Mācītāja Laura (Jurijs Djakonovs) un Maijas (Inga Tropa) mīlestība būs gatava attīstīties, bet vai ticība un baznīca to pieļaus?

Sanda (Klāvs Mellis) un Alises Vētras (Evelīna Pārkere) attiecībās radīsies pārpratumi – vai Sandis beidzot spēs veltīt tik daudz uzmanības, cik Alisei tās nepieciešams? Sandim uzradīsies jauna mūza – Luīze (jūtūbere Laurlācis).

Uzņēmēja un gādīgā sieva Rita (Inga Alsiņa) jaunajā sezonā risinās savas ģimenes problēmas – vai Jānis (Artis Drozdovs) tiešām būs viņu krāpis, un Rita ir piedzīvojusi vīra nodevību? Jānis arvien vairāk centīsies pierādīt savu mīlestību pret savu sievu, bet, iespējams, jau būs par vēlu.

Santai (Jana Čivžele) – šis būs romantisks laiks, un viņas attiecības ar dakteri Nauri kļūst aizvien nopietnākas, taču sezonas laikā Skaistkalnos ieradīsies Santas bijušas vīrs. Vai tas būs šķērslis Santas un Naura attiecībām?

Kārlis (Edgars Samītis) risinās attiecības ar sievu Noru (Jana Herbsta), cenšoties būt lielisks vīrs, kas pamazām pietuvina pie domām par ģimenes pieaugumu.

Olga (Esmeralda Ermale) paliks nemainīga – pārmetumi mācītajam Laurim un sarežģījumi ar meitu Santu, līdz Skaistkalnos ieradīsies viņas jaunības dienu draugs, kas ieraus Olgu trakulīgos piedzīvojumos!

Mīlestība, nodevība, labs humors un viegla izklaide darba dienu vakaros seriālā ”Viss pa jaunam” jau no 11. februāra!

1 komentārs