Iepazīsties! ”Viss pa jaunam!” aktieri un viņu atveidotie varoņi

5 komentāri
Iepazīsties! ”Viss pa jaunam!” aktieri un viņu atveidotie varoņi
PUBLICITĀTES FOTO

Jau 4. februāra vakarā TV3 debitēs jaunais pašmāju ikvakara seriāls ”Viss pa jaunam!” Skaties.lv ir tas gods atklāt visu aktieru komandu, kas filmēsies seriālā. Iepazīsties – tavi jaunie ikvakara ekrāna draugi!

DAINIS GRŪBE (DĀVIS AVOTIŅŠ)

Spējīgs, godīgs un tiešs. Dāvis ir klientu menedžeris lielā kompānijā. Taču atbildīgums un pastāvīgs spiediens, kā arī augstais stresa līmenis noved viņu pie sirdstrieks, kas liek viņam saprast, ka ir jāievieš izmaiņas dzīvē. Dāvis izlemj visu dzīvē mainīt un kļūst par siltumnīcas īpašnieku laukos. Viņš pārceļas uz Skaistkalniem – mazu ciematiņu nekurienes vidū, kur sastop kolorītu sabiedrību. Par spīti tam, ka viņam ir nopietnas attiecības ar Terēzi, viņa atsakas pārcelties uz laukiem. Tas viņus attālina vienu no otra. Skaistkalnos Dāvis satuvinās ar Ritu – vienu no trim partnerēm, kuras tikko ciematā atvērušas viesu namu.

2. IVETA POLE (TERĒZE SVANTE)

1/29

TOP komentāri

 • Nav ideāli
  +16 +11 -5

  Nav ideāli

  Būtu vēl Ok, ja seriālu nemaitātu tā kaitinošā YouTubere, kuras ātro runāšanu tāpat nevar saprast. Drozdovs arī kā aktieris nekāds. Solīja, ka aktieri nebūs apružājušies daudz seriālos... Āmanis ir spēlējis galvenās lomas "UgunsGrēkā", "Tikai nesaki man Bizu", aizvien spēlē "Viņas melo labāk", kur arī ir liela loma (zinu pēc lietuviešu oriģināla), spēlējis mazākas lomas "Likteņa līdumniekos", "Ēnu spēlēs" un "Bitīt' kapos". Sākumā likās cerīgāk, bet nu atklājās, ka tā YouTubere visu bojās, ir tak tik daudz jauno aktrišu... Kas ir tā Pārkere, lai iegūtu lomu seriālā?! Esmu vīlies, nešķiet, ka vairāk par 2-3 sērijā spēšu noskatīties, varbūt līdz YouTubere parādīsies, tālāk nervi diezvai izturēs :D
 • Māra
  0 0 0

  Māra

  Galīgi neizdevies seriāls. Ja vispār to var saukt par seriālu. Gatavais murgojums. Nevar ne salīdzināt ar citiem seriāliem.
 • Monta
  0 0 0

  Monta

  Pārkeri ielika lai tīni skatītos. Man personīgi nepatīk Pārkere, līdzās lieliskiem aktieriem nolikts klauns. Diemžel nevaru vinu iedomaties “ normalu” un tas bus par iemeslu neskatities

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl