”Gribētu izsūdzēt grēkus, pasēdēt divatā viņa klusajā baznīcā.” Latvijas dāmas apbūris ”Viss pa jaunam” smukais mācītājs

1 komentārs
”Gribētu izsūdzēt grēkus, pasēdēt divatā viņa klusajā baznīcā.” Latvijas dāmas apbūris ”Viss pa jaunam” smukais mācītājs
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Viens no seriāla ”Viss pa jaunam” spilgtākajiem varoņiem ir pievilcīgais mācītājs Lauris, ko atveido Jurijs Djakonovs. To, ka mācītājs ir varen simpātisks, atzinušas arī seriāla fanes, kuras ieradušās filmēties. Enriketa pat atklāj kādu koķetu ieceri, kas viņai nāk prātā, skatoties uz Djakonova atveidoto varoni.

Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj Enriketa, kura ir viena no ”Viss pa jaunam” fanu konkursa uzvarētājām, tieši Djakonova atveidotais mācītājs viņai šķiet valdzinošākais tēls seriālā.

”Es gribētu pasēdēt un ar mācītāju parunāt. Izsūdzēt grēkus, pasēdēt divatā viņa klusajā baznīcā,” koķeti bilst Enriketa.

Meitene smejas, ka mācītājs esot ”tīri ņemams”. Ko viņa viņam izsūdzētu?

”Nu, tas jau būtu starp mums,” smejas meitene.

Skaties seriālu TE!

Meitene smejas, ka viņai dikti patīk visa šī ideja – baznīcā sēdēt un divvientulībā runāties ar ļoti simpātisku mācītāju, kura lomas atveidotājs iepriekš skatītāju acu priekšā grozījies puskails ”Svingeros”!

”Viss pa jaunam” mācītāja lomas atveidotājs Jurijs Djakonovs: ”Mans slēptais talants ir sekss”

Kamēr daļa skatītāju, īpaši daiļā dzimuma pārstāves, piekrīt Enriketai un kāri tver šo sižeta līniju, otra puse tautas uzskata – mācītājam nevajadzētu būt tik iekārojamam, pat ja tas ir tikai seriāls! Bet kā domā tu?

Vai ''Viss pa jaunam'' mācītāja tēls ir atbilstošs amatam? Saistītais raksts

Rezultāti:
80%

Protams, Djakonovs ir izcils!

20%

Nē, mācītājam vajadzēja būt nopietnākam