Foto: ”Viss pa jaunam” filmēšanas laukumā ierodas kvēlākie fani no Latvijas malu malām

Pievienot komentāru
Foto: ”Viss pa jaunam” filmēšanas laukumā ierodas kvēlākie fani no Latvijas malu malām
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Skaties.lv sadarbībā ar ”Viss pa jaunam” tika izsludinājis konkursu seriāla faniem, balvā dāvājot iespēju pašiem paviesoties filmēšanas laukumā un nofilmēties kādā epizodē. Konkurss ir noslēdzies un laimīgie skatītāji ieradušies filmēties! Skaties.lv sagaidīja laimīgos, iemūžinot viņu emocijas attēlos.

Lai piedalītos seriālā, ļaudis mērojuši ceļu no Latvijas malu malām – Ventspils, Dobeles, Cēsīm, Siguldas, Carnikavas, Jelgavas, Jaunmārupes, Kauguriem, protams, ir arī fani tepat no Rīgas.

Lai atbrauktu uz filmēšanos Rīgā, daudziem nācies ņemt brīvdienu, un visās darba vietās priekšnieki izrādījušies patīkami saprotoši – kā nu nepalaidīs uz tik svarīgu notikumu kā ”Viss pa jaunam” filmēšanu!

Luīze no Carnikavas ikdienā strādā skolā un bērnudārzā, un konkursam viņu pieteikusi paziņa. Kā smejas Luīze, par viņas debiju ekrānā noteikti runās visa skola un bērnudārzs.

”Šis ir seriāls, kur man patīk visi aktieri,” tā Luīze. Arī Līva pēc profesijas ir skolotāja, un viņas audzēkņi jau painteresējušies, vai meitene nomainīs skolotājas lomas atveidotāju ”Viss pa jaunam”.

Fani, iepazinuši filmēšanas laukumu un redzot, ka viss Skaistkalnu ciems izvietots ēkas vienā stāvā, principā vienā dzīvoklī un piemēram, no radio studijas teju ar roku aizsniegt var Dāvja gultu, neslēpj pārsteigumu.

”Diezgan šauri,” ieraugot aizkulises, nosmejas 22 gadus vecais Gatis, kurš, lai filmētos seriālā, mērojis ceļu no Ventspils. Puisis ikdienā strādā par pārdevēju un ar prieku izmēģina, kā ir stāvēt pie kases arī ”Viss pa jaunam” veikaliņā.

Tiesa, visi kā viens atzīst, ka fakts, ka Skaistkalni patiesībā atrodas ēkā Rīgā, visu padara vēl interesantāku, jo nu būs, ko stāstīt mājās palikušajiem šova faniem.

Skaties.lv apjautāja fanus, lai noskaidrotu, kurš ir viņu iecienītākais seriāla tēls, un mūs sagaidīja pārsteigums. Lai arī skatītājiem tīk galvenie varoņi, teju visiem vissimpātiskākais šķiet policists – Ivo Martinsona atveidotais Juris Gauja!

”Viņš ir ļoti foršs, man patīk viņa entuziasms ar mūziku, manuprāt, viņš varētu arī stopēt mašīnas ar mūzikas pavadījumu,” smejas Līga, kura filmēties braukusi no Dobeles un arī pati strādā policijā, tāpēc par jauko kolēģi tikai priecājas!

Kā faniem gāja aizkulisēs, ar kuriem aktieriem viņi satikās un pie kādām lomām tika? Seko informācijai Skaties.lv un notikumiem seriālā darba dienu vakaros TV3!