Reportāža: ”Viss pa jaunam” ciemojas seriāla kvēlākās fanes

Piektdienas, 15. novembra, pēcpusdienā seriāla ”Viss pa jaunam” filmēšanas laukumā ciemojās dāmas, kuras uzvarēja Skaties.lv fanu konkursā: Kristīne, Līga, Inese, Linda, Līga un Evita. Fanēm tika unikāla iespēja satikties un aprunāties ar seriāla vīriešiem, iepazīt filmēšanas laukumu un pašām izmēģināt aktrišu dotības vairākās epizodēs.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • Vecenite

  Vecenite

  Par cik dzivoju Raunà,skatos tikai dabas skatu déļ. Nu pilnigi bez satura,muĺķibas ráda. Naudiña velti iztèrèta.
 • !!!

  !!!

  Šo seriālu skatās tāda veida auditorija.

  Ja godīgi tik salkanu, naivu, tizlu seriālu es vēl nebiju redzējis. Es neparotu kā aktieri šo seriālu slavē.
  Lai ari kāds bija ugunsgrēks to varēja skatīties, jo bija interesants. Dažādi notikumi, intrigas, noziegumu u.c.
  • Haleluja

   Haleluja

   Gluži manas domas. UgunsGrēks bija interesantāks, pat oriģināls. Šis kvaliatīvs, bet garlaicīgs adaptējums no Portugāles. It kā labs, bet nepavelk. Pietrūkst intrigu, kaislību, emociju, “ziepju operas”. Ja vēl būtu oriģinālseriāls, varbūt pieņemtu, bet zinu, ka mums ir bijuši labāki oriģinālseriāli - “Neprāta cena”/“UgunsGrēks”, “Eņģeļu māja”, Ēnu spēles, pat “Divi vienā” un “Svešā seja” brīžiem bija baudāmi (brīžiem arī ne). Nesaku, ka Viss pa jaunam jāatmet, bet TV3 pietiek naudas, lai varētu atļauties taisīt vasaru vakaros “Viņas melo labāk”, kādā gadalaikā “Viss pa jaunam”, citā gadalaikā vēl citu, un ziemā arī vēl ziemas vakaru seriālu. Lai ir no kā izvēlēties. Piektdienās Radiņus, kad sezona beidzas tad piektdienās, ko citu mūsu veidotu u.t.t.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!